Süper Kupa maçında sahaya giren YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz: Çok heyecanlandım

Liverpool-Chelsea maçının 14. dakikasında sahaya atlayan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz'ın emniyetteki ifadesinde, "Çok heyecanlandım, bir anda sahaya atladım ve gol sevinci hareketi yaptım. Arkadaşlarım çekim yapmış ondan haberim yok." dediği öğrenildi.

Süper Kupa maçında sahaya giren YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz: Çok heyecanlandım

Dolmahçe'deki Vodafone Park'ta dün saat 22.00'de Liverpool ve Chelsea arasında UEFA Süper Kupa maçı gerçekleşmişti. Maçın 14. dakikasında bir şahıs tribünden sahaya atlayarak kuzey tribününe koşmuş, bir süre sonra da özel güvenlik görevlileri tarafından yakalanmıştı. Olayla ilgili şahıs ve 4 arkadaşı statta görevli Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan şahsın 4.5 milyon takipçisi olan Youtuber Ali Abdülselam Yılmaz (25) olduğu tespit edildi. Yılmaz, olaya karıştıkları tespit edilen E.D., Y.Y., F.Y ve C.Ö. ile birlikte Beşiktaş Polis Merkezine götürüldü.

"GOL SEVİNCİ HAREKETİ YAPTIM"

Şahıslar burada ifadeleri alınarak sorgulandı. YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz'ın emniyete verdiği ifadede, "Heyecanlandım maçın 14. dakikasında sahaya atladım. Orta sahaya koştum ve gol sevinci hareketi yaptım. Sonra kuzey tribüne doğru koşarken özel güvenlik görevlileri yakaladı. Arkadaşlarım çekim yapmış ondan haberim yok" dediği öğrenildi.

Süper Kupa maçında sahaya giren YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz: Çok heyecanlandım
Kaynak: İHA
YORUMLAR (66)

 • HJJ:
  En son çıkışı kaçırmışın, bir önceki sapaktan dönecektin, yanlış yerdesin
 • PANDA:
  ulan adamı daha tanımıyorsun ne konuşuyorsun allah tan sahaya atladı ne yaptı sanki insanlara silahmı dayadı bu nasıl bir yorumdur ya
 • DOĞRUYU SÖYLEYEN:
  buradan aslı denen Allahsıza sesleniyorum. Arap yalanımı elle tutuluyor mu gözle görülüyor mu öldükten sonra anlayacaksın. biraz saygılı ol. zaten önemli olan görmeden inanmak gördükten sonra herkes inanır. Zaten görülseydi bu dünya imtihan dünyası olmazdı beyinsiz aslı. biraz araştır böyle cahil cahil konuşma.
 • MEMLEKETİM:
  Asli burdan istedigin gibi yaz. Savciliga suc duyurusunda bulunuyorum. Zannediyormusunki bulamazlar seni. Müslümanlara hakaret etmekten. Kin ve irkcilik yapmakdan ifaden alinacak.
Tüm 66 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.