Kulüpler Birliği'nin yeni Başkanı Mehmet Sepil oldu

Kulüpler Birliği'nin yeni Başkanı Mehmet Sepil oldu

05.11.2019 15:02 | Son Güncelleme: 05.11.2019 15:35

Kulüpler Birliği'nin yeni Başkanı aynı zamanda Göztepe Kulübü'nün de Başkanı olan Mehmet Sepil oldu.

Kulüpler Birliği Vakfı'nın yeni Başkanı Mehmet Sepil oldu. Sepil, Kulüpler Birliği'nin 10. Başkanı oldu.

Fikret Orman'ın Beşiktaş Kulübü'nde başkanlıktan ayrılmasının ardından vakıftaki başkanlık görevi de sona erdi. 2000'de kurulan Kulüpler Birliği Vakfı'nda bugüne kadar İlhan Cavcav (3 dönem), Cemal Aydın, Özhan Canaydın, Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören, Halil Ünal, Göksel Gümüşdağ, Dursun Özbek ve Fikret Orman başkanlık yaptı.

BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MEHMET SEPİL'E DESTEK

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı'nın olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'i tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı'nın olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil için bir kutlama mesajı yayımladı.

Kulüpler Birliği'nin yeni Başkanı Mehmet Sepil oldu
Kulüpler Birliği'nin yeni Başkanı Mehmet Sepil oldu
Haber Yorumları (9)
MALATYASPORLU: ADAMIN TİPİNE BAKTIĞINIZ ZAMAN LİSEYE YENİ GİRMİŞ GENÇLER GİBİ KIRMIZI CIRTLAK RENKLİ GÖZLÜKLER TAKIP ÇEVRESİNDEKİ KIZLARIN DIKKATİNİ ÇEKMEYE ÇALIŞAN YENİ YETMELERE BENZİYOR! BU ADAM MI KULÜPLER BİRLİĞİNİ YÖNETECEK?
MALATYALI: BUNUN YARDIMCILARI KİM YAHU İSİMLERİ ORTADA YOK?
MEMLEKETİM: Kulüpler birligi ne ise yarar hala cözemedim.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title