Karatepe Haberleri

Karatepe haber, Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karatepe - 29.01.2020
Hayırsever iş adamının Kilis'te yaptıracağı lisenin temeli atıldı
İl Müftüsü Mahmut Karatepe'nin dua okumasının ardından, okulun temeli atıldı.
Karatepe - 22.01.2020
TİKA'nın Misurata'da inşa ettiği hastane Libya Sağlık Bakanlığına devredildi
Törende, TİKA Orta Doğu ve Afrika Daire Başkanı Bülent Korkmaz ile yeni görevlendirilen TİKA'nın Libya Trablus Program Koordinasyon Ofisi Koordinatörü Gıyaseddin Karatepe de hazır bulundu.
Karatepe - 17.01.2020
Paris'te ki Uluslararası İdeal Kent Ödülü Büyük Takdir Topladı
Ödül törenine katılan Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Şükrü Karatepe başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden katılan davetlilerin tebriklerini kabul eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yurt içi ve yurt dışından gelen çok sayıda kutlama mesajı aldı.
Karatepe - 17.01.2020
Paris'te belediyelere Uluslararası İdealkent Ödülleri verildi
Kente ve kentte yaşayan halka pozitif katkı sağlayan projelere verilen Uluslararası İdealkent Ödülleri, jüri tarafından değerli bulunan projeleri gerçekleştiren belediye başkanlarına verildi. Ödül töreni öncesi "Şehirlerin Geleceği ve Uluslararası Örgütlerin Yerel Yönetimlerin Güçlendirilmesindeki Başlıca Rolü" başlıklı panel düzenlendi. Panele konuşmacı olarak katılan Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan Vekili Şükrü Karatepe, yaptığı konuşmada yerel değerlerin kentlerde özenle korunduğunu ve sürdürülebilir şehirleşmenin önemli unsurlarından biri olarak kabul edildiğini belirtti.
Karatepe - 16.01.2020
Uluslararası İdealkent Ödülleri sahiplerini buldu
Panelde konuşan Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan Vekili Şükrü Karatepe, yerel değerlerin kentlerde özenle korunduğunu ve sürdürülebilir şehirleşmenin önemli unsurlarından biri kabul edildiğini söyledi.
Karatepe - 15.01.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi ve Sergisi'nde konuştu: (3)
Konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan Vekili Şükrü Karatepe ile Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından günün anısına akıllı şehirler maketi takdim edildi.
Karatepe - 13.01.2020
"Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi" Ankara'da düzenlenecek
Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Şükrü Karatepe, TÜBİTAK Başkanı Prof.
Karatepe - 06.01.2020
ÖZEL GÜNDEM (TEKRAR)
Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Karatepe Mahallesi'nde 32 metrekarelik gecekonduda tek başına oturan Elif Yıldırım, alzheimer hastalığına yakalandı.
Karatepe - 06.01.2020
ÖZEL GÜNDEM
Antalya'nın Konyaaltı ilçesi Karatepe Mahallesi'nde 32 metrekarelik gecekonduda tek başına oturan Elif Yıldırım, alzheimer hastalığına yakalandı.
Karatepe - 02.01.2020
"Şehir ve Güvenlik Sempozyumu"
Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan Vekili Şükrü Karatepe de yerleşim yerleri oluşturulurken önceliğin güvenlik olduğunu ancak büyüyen şehirlerin güvenlik problemi oluşturduklarını da aktardı.
Karatepe - 25.12.2019
Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Salon: Adana AtatürkHakemler: Turgut Işık, Abdullah Koputan, Mustafa Candemir TabakBüyükşehir Belediyesi Adana Basketbol: İrem Naz Topuz 2, Nur Nihan Dabakoğlu 2, Sera Özelçi 2, Gizem Sezer 6, Adams 9, Nuran Tutsak 4, Sevgi Tonguç 2, Prince 36, Dikaioulaku 21OGM Ormanspor: Robinson 15, Paris...
Karatepe - 24.12.2019
Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planı tanıtıldı
Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan Vekili Şükrü Karatepe, "Akıllı şehirle hizmetler hızlanacak, kalite yükselecek ve kaynak daha az tüketilecek.
Karatepe - 21.12.2019
Antalya'da motosiklet ve para çaldıkları öne sürülen 6 şüpheli yakalandı
İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Konyaaltı ilçesi Karatepe Mahallesi'nde motosiklet ile bir kişinin evinden 770 liranın çalışmasıyla ilgili çalışma başlatıldı.
Karatepe - 21.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Hırsızlık olayı geçen pazar günü Konyaaltı ilçesi Karatepe Mahallesi'nde meydana geldi.
Karatepe - 17.12.2019
"Ekonomik Sorunlar ve Çözüm Yolları" çalıştayı
Doğrudan yabancı yatırımlarda, 2005 yılından itibaren, 20 milyar doların üzerine çıkan ve devam eden 3-4 sene bir dönem olduğunu hatırlatan Bolgün, "Küresel krizin gelmesiyle azalıyor sonra 2011'den itibaren tekrar artıyor. 2015 yılından itibaren tekrar azalıyor. Şu anda aldığımız doğrudan yatırımın yarısını gayrimenkulden alıyoruz." dedi. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yalçın Karatepe de demokratik sistemlerde 3 temel ayak olduğunu vurgulayarak, "Bu ayakların çok sağlam olması lazım.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karatepe Haberleri | Karatepe Haber - Haberler - Sayfa 7 - Karatepe haberleri, son dakika karatepe haber ve gelişmeleri burada. FETÖ'nün suikast timinin yağma suçundan yargılandığı dava sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 10:04:01. #1.15#

title