JOHN KERRY HABERLERİ

John Kerry haber, John Kerry son dakika haberleri ve gelişmeleri.

John Kerry - 18.12.2016
ABD Dışişleri Bakanı Kerry Suudi Arabistan'da
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanı John Kerry, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Suudi Arabistan'da Kral Selman bin Abdulaziz tarafından kabul edildi.
John Kerry - 16.12.2016
Rusya ve Türkiye Birbirine Güvenerek Hareket Ediyor"
"Kerry ve CIA, Türkiye'den özür diledi" Dışişleri Bakanlığı yetkilisi, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin 2014'te Türkiye'yi DEAŞ'ten petrol almakla suçladığını, ancak kendisinden kanıt istenmesi üzerine sunduğu belgelerdeki koordinatların Kilis Belediyesine ait asfalt şantiyesine ait olduğunun ortaya çıktığını anlatarak, daha sonra Kerry'nin sözlü, CIA'in de yazılı olarak Türkiye'den özür dilediğini ifade etti.
John Kerry - 15.12.2016
Çavuşoğlu'dan "Halep" Diplomasisi
-Çözüm çabaları Türkiye-İran-Rusya toplantısıyla sürecek Mevlüt Çavuşoğlu, dün ayrıca ABD tarafının talebiyle mevkidaşı John Kerry ile telefonda görüştü.
John Kerry - 11.12.2016
Kerry: Halep'i Bombalayanlar İnsanlık ve Savaş Suçu İşledi
Fransa'nın evsahipliğinde Paris'te Türkiye'nin de katıldığı Suriye Fikirdaş Ülkeler Bakanları Toplantısından sonra Ayrault, Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammet bin Abdurrahman El Tani ortak basın açıklaması yaptı.
John Kerry - 10.12.2016
Paris'teki Suriye Fikirdaş Ülkeler Bakanları Toplantısı
Fransa'nın evsahipliğinde Paris'te Türkiye'nin de katıldığı Suriye Fikirdaş Ülkeler Bakanları Toplantısından sonra Ayrault, Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammet bin Abdurrahman El Tani ortak basın açıklaması yaptı.
John Kerry - 9.12.2016
Halep'te Sivillere Yönelik Saldırılar
John Kerry, iki ülke uzmanlarının ateşkes planı, sivillerin tahliyesi ve insani yardımın ulaştırılması konusunu görüşeceğini açıkladı.
John Kerry - 9.12.2016
Agit 23. Bakanlar Konseyi Toplantısı Sona Erdi
Suriye'deki durumun katlanılamaz olduğunu ifade eden Steinmeier, "Elbette istediğimiz yerde değiliz. Ancak ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un çatışmaların durdurulması ve insani yardım konusunda konuşmaları bir ilerlemedir.
John Kerry - 9.12.2016
Rejim Halep'te Sivilleri Katletmeye Devam Ediyor: 25 Ölü
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov dün Hamburg'da ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile görüşmelerinin ardından TSİ 20.
John Kerry - 9.12.2016
Lavrov'dan Halep Açıklaması
Bu konuyu ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile yüz yüze ve telefonda görüştüğünü ifade eden Lavrov, yarın Cenevre'de Amerikalı ve Rus uzmanların Halep'i görüşmek üzere toplanacağını açıkladı.
John Kerry - 9.12.2016
Doğu Halep'te Saldırılar Durmadı
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov dün Hamburg'da ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile görüşmelerinin ardından TSİ 20.
John Kerry - 8.12.2016
Agit 23. Bakanlar Konseyi Toplantısı
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Ukrayna'nın doğusundaki gelişmelere ilişkin, tüm tarafların Minsk Anlaşması'nda öngörülen şartları tümüyle yerine getirmesi gerektiğini söyledi.
John Kerry - 7.12.2016
Çavuşoğlu: Hukuk Ortada, Temennimiz Yunanistan'ın Darbeci 8 Askeri İade Etmesidir (Yeniden)
Dışişleri Bakanı Ahmet Çavuşoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Yunanistan'a kaçan askerlerle ilgili mahkeme kararlarına ilişkin olarak, "Hukuk ortada. Üç kişiyle ilgili bir karar verip, diğer üç kişi ile ilgili başka bir karar verilmesi esasen manidar. Niye böyle oldu? Gerekçeleri görmemiz lazım. Süreci yakından takip ediyoruz. Temennimiz hepsinin Türkiye'ye iade edilmesi" dedi. NATO Dışişleri Bakanları toplantısı için geldiği Brüksel'de AB Konseyi'ndeki görüşmelerinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çavuşoğlu, Yunanistan'a kaçan darbeci askerlerin Türkiye'ye iadesi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Askerlerden üçünün iadesine, diğer üçünün de iade talebinin reddine karar verildiğini hatırlatan Çavuşoğlu, "Oysa bunların sekizi de aynı, darbeci. Tabii ki gerekçelerini de iyi görmemiz lazım. Ama esasen ret kararı verilen üç kişiyle ilgili de itirazda bulunuldu. Arzumuz bir an önce sekiz kişinin de Türkiye'ye iade edilmesi. Bunlar darbeci. Türkiye ve Yunanistan arasında ikili anlaşmalar var. Hukuk ortada. Biz hiçbir zaman 'Hukukun dışına çıkalım' demiyoruz. Ama anlaşmalar, hukuk, uluslararası kaideler ve sözleşmeler ortada. Bu kişilerin iade edilmesi gerekiyor. Üç kişiyle ilgili bir karar verip, diğer üç kişi ile ilgili başka bir karar verilmesi esasen manidar. Niye böyle oldu? Gerekçeleri görmemiz lazım. Süreci yakından takip ediyoruz. Temennimiz hepsinin Türkiye iade edilmesi." NATO Dışişleri Bakanları toplantısında 5 ayrı toplantıya katıldıklarını belirten Çavuşoğlu, bu çalışmaların dışında hem Afganistan hem de Ukrayna toplantılarına da katıldıklarını söyledi. Çavuşoğlu, NATO görüşmeleriyle ilgili şu değerlendirmeleri yaptı: "Biz Türkiye olarak pozisyonumuzu, düşüncelerimizi ve NATO'nun karşı karşıya kaldığımız yeni sınamalar ve terör gibi sorunlara karşı hangi adımları atması gerektiğini açıkça söyledik. Verdiğimiz destekleri vurguladık. Çok sayıda ikili görüşmeler yaptık. John Kerry ile NATO marjında son görüşmemiz oldu, yarın Almanya'da bir arada olacağız.
John Kerry - 7.12.2016
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Brüksel'de
Başta ABD Dışişleri Bakanı John Kerry olmak üzere çok sayıda ikili görüşme gerçekleştirdiğini kaydeden Çavuşoğlu, ikili görüşmelerin yarın Hamburg'ta yapılacak AGİT toplantısı sırasında da devam edeceğini belirtti.
John Kerry - 6.12.2016
ABD ve Ab, Tedarik ve Karşılıklı Hizmet Anlaşması İmzaladı
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, Bakan John Kerry ve AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini'nin imzaladığı anlaşmaya ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: John Kerry Haberleri | John Kerry Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - John Kerry haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. John Kerry kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD'den Suriye İtirafı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 09:47:13. #1.14#
title