Himalayalar'a YPG paçavrası dikmek isteyen terörist, tırmanış sırasında düşerek öldü
Haberler » Dünya » Himalayalar'a YPG paçavrası dikmek isteyen terörist, tırmanış sırasında düşerek öldü - Haber

Himalayalar'a YPG paçavrası dikmek isteyen terörist, tırmanış sırasında düşerek öldü

YPG terör örgütüne destek amacıyla Himalaya Dağları'na tırmanan ve buraya terör örgütünün paçavrasını dikmek isteyen dağcı terörist, tırmanış sırasında düşerek öldü.

Himalayalar'a YPG paçavrası dikmek isteyen terörist, tırmanış sırasında düşerek öldü

Türkiye'nin, sınırlarındaki terör tehdidini bertaraf etmek amacıyla başlattığı operasyonlar karşısında Avrupa'daki terör örgütü YPG/PKK destekçileri ne yapacaklarını şaşırdı. Himalayalar'a YPG paçavrası dikmek isteyen dağcı terörist, tırmanış sırasında düşerek öldü.

YPG İLE BİRLİKTE SİLAHLI FAALİYET GÖSTERMİŞTİ

PKK/YPG terör örgütüne destek amacıyla, Himalaya Dağları'na tırmanan ve buraya örgüt bayrağı dikmek isteyen terörist dağcı Fernando Sanchez Grassa düşerek öldü.

Himlung'da yer alan Kamp 3 bölgesinde, 8 kişilik ekibiyle beraber tırmanan Grassa düştükten kısa bir süre sonra yaşamını yitirdi.Yerel kaynaklara göre 44 yaşındaki dağcı bir süre önce Suriye'nin kuzeyinde YPG ile birlikte silahlı faaliyet göstermişti.

HAREKATA KARŞI BATI'NIN İLGİSİNİ ÇEKMEYİ AMAÇLIYORDU

Terörist dağcının, Himalayalar'a YPG bayrağı dikerek, Türkiye'nin bölgede başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na karşı Batı kamuoyunun ilgisini bölgeye çekmeyi amaçladığı belirtildi.


Haber Videosu: Himalayalar'a YPG paçavrası dikmek isteyen terörist, tırmanış sırasında düşerek öldü
HABER YORUMLARI (50)

 • KIRMIZI-BEYAZ:
  işin garip tarafı adam ypg saflarında silahlı faaliyette bulunmuş ve himalaya dağlarına tırmanmaya kalkışıyor, nerede bizim istihbarat yetkilileri, bu terör seviciyi tespit edip gereğini neden yapmamışlar!!!!!
 • FENERBAHCE 3:
  Herkes kôtü bi türkler iyi :)Herkes yanlis yapar ama türkler asla :)Sizin yorumlari okuyunca agliyimmi güleyimmi, karar veremedim :) DOGRUYU SADECE TÜRK BILIR :) cigeriiiiiim :)
 • KARTAL:
  küfür etmiyecem diyorum ama senin gibileri çıkıyor. Türk değilsen yaz bilelim burda Türk değilim diye bi trafını yırtmaya ne lüzüm varr
 • ADINIZI YAZIN:
  BİZİMKİLER GEBERTMİŞTİR. BİZ HERDEYİZ KİMMİYİZ 1071 DE BU TOPRAKLAR GİREN ŞANLI MİLLETİN TORUNLARI BU KÖPEKLER BİZİ İYİ TANIR.
 • TURK:
  Kardeşim bizans kayıtlarına göre 1071 malazgirt muharebesinde türkler gene topraklarını bize karşı korudu yazmaktadır bu sebeple biz tanrının kulları Adem dedemizden bu yana bu bölgedeyiz yazılana inanma araştır anlarsın. ALLAH Türk''ü korusun kollasın ve Türk ALLAHIN adaletini dünyaya dağıtsın.
 • MÜLAYİM:
  ben o gün orda türk bayraği dikarken bu kamil arkadan çikti ypg bayraği dikmek istedi arkadan bi tekme koydum kamil aşağ düştü
Tüm 50 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.