Hes Kodu Haberleri

Hes Kodu haber, Hes Kodu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hes Kodu - 08.10.2021
CSO Ada Ankara'da müzik ziyafeti bu ay da devam edecek
Öte yandan Kovid-19 tedbirleri kapsamında salonlara girişte HES kodu sorgulaması yapılacak.
Hes Kodu - 08.10.2021
İnegöl Belediyesi'nden 65 Yaş Üzerine Hes Kodlu Anahtarlık
İnegöl Belediyesi, cep telefonu kullanımında ve HES Kodu konusunda zorluk yaşayan 65 yaş üzeri vatandaşlar için üzerinde isim, soyisim, HES Kodu ve karekod bulunan anahtarlık dağıtıyor.
Hes Kodu - 08.10.2021
Trabzonspor Yönetim Kurulu, taraftar gruplarının bir arada olma isteğini kabul etti
Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığı son karara göre Medical Park Stadyumu'nun yüzde 50 kapasitesi oranında satışa sunulacak biletlerde çift aşı zorunluluğu devam edildiği bildirildi. İki doz aşı olan kişilerin son aşısının üzerinden en az 14 gün geçmesi gerekirken, HES kodu kontrolü ise her şartta yapılacağı belirtildi.
Hes Kodu - 08.10.2021
Sanatçı Değerlendirme Kurulları ve Sanatçı Tanıtma Kartı İşlemlerine İlişkin Duyuru
Değerlendirme Kurulları, koronavirüs (Covid 19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riskin asgari seviyeye düşürülmesi için İçişleri Bakanlığı'nın 20. 08. 2021 tarih ve E-89780865-153-13441 sayılı "Bazı Faaliyetler için PCR Zorunluluğu" konulu yazısında belirlenen tedbirlere uyularak gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda, Kurulların girişinde HES kodu üzerinden aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid -19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışıklık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi sorgulaması yapılacaktır.
Hes Kodu - 07.10.2021
58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde "Kerr" filmi gösterildi
HES kodu sorgulanarak, maske ve sosyal mesafe kurallarına göre alana alınan sinemaseverler, yıldızlar altında filmi izledi.
Hes Kodu - 07.10.2021
Beylikdüzü'nde kültür sanat sezonu tüm heyecanıyla başlıyor
Pandemi kuralları üst düzeyde olacak BAKSM'de sanatseverlerle buluşacak olan etkinliklerde maske, hijyen ve sosyal mesafe kuralları üst düzeyde uygulanacak. Sanatseverlerin etkinlik alanına gelirken aşı kartı veya PCR test sonucunu yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Aşı kartı veya PCR sonucu olmayan katılımcılar etkinlik alanına alınmayacak. Etkinlik girişinde "Hayat Eve Sığar" uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacak.
Hes Kodu - 07.10.2021
Trakya Üniversitesinde "Topluluklar buluşuyor" etkinliği düzenlenecek
Balkan Yerleşkesinde gerçekleşecek programa katılımlar hijyen, maske ve mesafe kuralı çerçevesinde olacak, alana HES kodu ile girilebilecek.
Hes Kodu - 05.10.2021
Samsun'da 114 bin 256 kişinin GBT'si sorgulandı, 356 aranan şahıs yakalandı
Samsun halkının huzur ve güvenliği, kamu düzenin sağlanması, suç ve suçlularla etkin mücadele kapsamında; Samsun Valiliği İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Trafik Şube Müdürlükleri tarafından 2021 yılı Eylül ayı içerisinde uygulama denetimler gerçekleştirildi. İl genelinde 01-30 Eylül tarihleri arasında yapılan pandemi denetimlerinde 102 bin 110 kişinin HES kodu sorgulandı, karantinayı ihlal eden 6 kişi hakkında adli ve idari işlem yapıldı.
Hes Kodu - 05.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi 150 itfaiyeci alacak
Posta ve e-mail yolu ile veya eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacak. Başvuru sırasında HES kodu sorgulaması yapılacak.
Hes Kodu - 05.10.2021
Büyükşehir'e 125 itfaiye eri alımı için başvurular başladı
"Başvurular sağlık personeli gözetiminde" Adayların, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P93 puan türünden en az 55 puan almaları, C sınıfı sürücü belgesine sahi olması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşının doldurmamış olması gerekiyor. Gerekli şartları taşıyarak, sözlü sınava katılmak isteyen adayların başvuru süreci başladı. Adaylar, Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığ'ına gelerek bizzat başvurularını gerçekleştiriyor. Girişte ateş ölçümü ve HES kodu sorgulaması yapılarak içeriye alınan adayların sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapılıyor.
Hes Kodu - 02.10.2021
İstanbul'da akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor
Bu arada, HES kodu tanımlanmadan İBB Seyahat Kartı kullanılamadığı için yer yer kart satış merkezleri önünde kuyruklar oluştuğu gözlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hes Kodu Haberleri | Hes Kodu Haber - Haberler - Sayfa 3 - Hes Kodu haberleri, son dakika hes kodu haber ve gelişmeleri burada. Galatasaray'da ekim ayı divan kurulu toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 05:25:35. #1.14#

title