HDP binası önünde nöbet tutan Diyarbakırlı anneden Galatasaray'a çağrı!

HDP Diyarbakır binası önünde nöbet tutan Fevziye Çetinkaya, terör örgütü PKK tarafından kandırılarak dağa kaçırılan 17 yaşındaki oğlu Süleyman Çetinkaya'nın bulunması için Galatasaray'dan yardım istedi.

HDP binası önünde nöbet tutan Diyarbakırlı anneden Galatasaray'a çağrı!

Diyarbakır'ın Eğil ilçesine bağlı Rahman köyünde yaşayan Şaban ve Fevziye Çetinkaya çiftinin 17 yaşındaki oğulları Süleyman Çetinkaya, 30 Ağustos'ta terör örgütü PKK tarafından kandırılarak dağa kaçırıldı. Anne ve babası, çocuklarının bulunması için HDP Diyarbakır binasının önünde nöbete başladı.

Fevziye Çetinkaya

"OĞLUM GALATASARAYLIYDI, NE OLUR SESİMİZİ DUYUN"

TRT Kurdi'ye konuşan Fevziye Çetinkaya, "Oğlum Galatasaraylıydı, futbolcu olmak istiyordu. Onu elimizden alıp dağa götürdüler. Ne olur sesimizi duyun bize destek olun. Ben çocuğumun dağda değil futbolcu olmasını istiyorum." diyerek Galatasaray camiasından yardım istedi.

YORUMLAR (58)

 • MİRKELAM:
  vatanını namusu bekleyen Türk ordusuna kurşun sıkan hain evlatlarınız GS clup mü getirecek kandilden bu şehit ailelerin yerinde olsam o belediye etrafına benzin döker yakarım dünekadar nerdeydi aklınız Hainler
 • HİDAYET KILINÇ 33:
  MHP Lİ BİR BELEDİYE BAŞKANI OLARAK PKK NIN YAN DALI HDP NİN DERHAL KAPATILMASI GEREK.
 • ŞEREFTİR SENİ SEVMEK:
  pankartlar açılsın. dev boyutlarda. hem gsli Süleyman Çetinkaya için hemde tüm kandırılan evlatlarımız için. DUY BUNU #ULTRASLAN
 • FENERLİ VATANSEVER:
  HENDEK EYLEMLERİNDE POLİS VE ASKERİMİZ TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN PKK HAİNLERİNİ SİVİLMİŞ GİBİ LANSE EDEN, AYRICA DEVLETİMİZE KATLİAMCI YALAN VE İFTİRASINI ATAN SÖZDE AKADEMİSYENLER NEDEN ACABA HDP PKK YA ELEMAN KAZANDIRMA HAİNLİĞİNE TEK ÇİFT ELEŞTİRİ YAPMIYOR YA DA BİLDİRİ YAYINLAMIYOR. SEBEBİ BELKİ: DEVLET DÜŞMANLIĞI.
 • GSLİ VATAN SEVER FULL ASLAN:
  İnsan mısın lan sen yazıklar olsun lan sana bizler sizin rahat uyumanız için o ''dağlarda gazi ve şehit verdik bunu galatasaray''a nasıl bağlıyorsun yazıklar olsun sana senin bu ülkede nefes alman bile haram o dağlarda Galatasaraylı şehidim Beşiktaşlı şehidimiz Fenerbahçeli şehidimiz Trabzonlu şehidimiz diğer Anadolu takımlarındaki şehitlerimize saygısızlık yaptın ne diyeyim sana daha
 • GS:
  sana ve yaptığın espiriye söylenecek çok söz varda sen admine dua et yayınlamıyor.
Tüm 58 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.