Hanlı Haberleri

Hanlı haber, Hanlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hanlı - 30.08.2017
Bursaspor'da Akhisar Belediyespor Maçı Hazırlıkları Başladı
HARUN'UN KOLUNDA YIRTIK VAR Beşiktaş karşılaşmasında sol kolunda adale yırtığı olan ve A Milli takım kadrosundan çıkartılan Harun Tekin, kaleci çalışmasına Alt yapıdan gelen Gürkan ve Deniz ile çıktı. Ancak Harun Tekin topla çalışmaya katılmadı. Rüştü Hanlı ise kros çalışmasında yer aldı, sonrasında ayrı çalışma yaptı.
Hanlı - 24.08.2017
Süper Lig'de Cezalı ve Sakat Futbolcular
TRABZONSPORSAKAT: Castillo, MedjaniCEZALI: Yok-----------------------------------------------ANTALYASPORSAKAT: Zeki, Menez, Drole, Sandro ve DenizCEZALI: Yok------------------------------------------------ALANYASPORSAKAT: Fabrice N'SakalaCEZALI:...
Hanlı - 24.08.2017
Bursaspor, Beşiktaş Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü
Bursaspor, Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sabah saatlerinde yaptığı çalışma ile sürdürdü. Süper Ligin 3'üncü haftasında İstanbul Vodafone Park'ta Beşiktaş ile karşılaşacak olan Bursaspor, bu karşılaşmanın taktik provasını yaptı. Teknik Direktör Paul le Guen'in tesislerde yaptığı toplantı nedeniyle 30 dakikalık rötarla başlayan antrenmanın ilk 20 dakikalık bölümü medyaya açık olarak yapıldı. Bu bölümde yeşil beyazlılar, İtalya kondisyoner Giovanni yönetiminde çalışma yaptı. Teknik Direktör Paul Le Guen yönetiminde, basına kapalı olarak gerçekleştirilen bölümde ise Bursaspor, Beşiktaş karşılaşmasının taktik provasını gerçekleştirdi. Çalışmaya sakatlıkları nedeniyle Kubilay Kanatsızkuş, Josua John, Rüştü Hanlı ile tedavileri devam eden Emre Taşdemir, Furkan Özçal ile Serdar Kurtuluş katılmadı.
Hanlı - 17.08.2017
Süper Lig'de Cezalı ve Sakat Futbolcular
TRABZONSPORSAKAT: Castillo, MedjaniCEZALI: Yok-------------------------------------------BURSASPORSAKAT: Deniz, Sercan, Tomas Necid, Bilal Kısa, Furkan Özçal, Emre, Rüştü Hanlı, Serdar KurtuluşCEZALI: Yok------------------------------------------ATİKER KONYASPORSAKAT:...
Hanlı - 17.08.2017
Bursaspor Taktik Prova Yaptı
Yeşil beyazlılarda, Badu tedbir amaçlı çalışmaya katılmazken, Tomas Necid, ayrı sahada düz koşu yaparken, sakat oyuncular Bilal Kısa, Furkan Özçal, Emre Taşdemir, Rüştü Hanlı, Serdar Kurtuluş'un tedavileri devam etti.
Hanlı - 16.08.2017
Bursaspor, Aytemiz Alanyaspor Hazırlıklarını Sürdürdü
Badu, ayrı sahada fizyoterapist eşliğinde düz koşu yaptı. Sakat oyunculardan Onur takımla birlikte çalışmaya katılırken, sakat oyunculardan Rüştü Hanlı, Bilal Kısa, Furkan Özçal, Emre Taşdemir, Serdar Kurtuluş'un tedavileri devam etti.
Hanlı - 12.08.2017
Bursaspor'da Delarge İdmanlara Başladı
Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 20'şer dakikalık 2 set halinde yapılan tempolu koşularla devam etti. Medipol Başakşehir maçında forma giyen oyuncular bu koşuların ardından antrenmanı tamamladı.  Bu arada kadroda düşünülmeyen Tomas Necid ile, sakatlıktan yeni çıkan Onur Atasayar, Rüştü Hanlı, Bilal Kısa ve Furkan Özçal takımdan ayrı çalışma yaptılar.
Hanlı - 12.08.2017
Bursaspor'da Delarge İdmanlara Başladı
Isınma hareketleriyle başlayan antrenman 20'şer dakikalık 2 set halinde yapılan tempolu koşularla devam etti. Medipol Başakşehir maçında forma giyen oyuncular bu koşuların ardından antrenmanı tamamladı.  Bu arada kadroda düşünülmeyen Tomas Necid ile, sakatlıktan yeni çıkan Onur Atasayar, Rüştü Hanlı, Bilal Kısa ve Furkan Özçal takımdan ayrı çalışma yaptılar.
Hanlı - 10.08.2017
Bursaspor'da Forma Numaraları Belli Oldu
Yeşil-beyazlı oyuncuların yarın başlayacak yeni sezonda giyeceği formaların numaraları şöyle: "1 Harun Tekin, 2 Serdar Kurtuluş, 3 Emre Taşdemi·r, 4 Ertuğrul Ersoy, 5 Bi·lal Kısa, 6 Christian Chagas Tarouco (Titi), 7 Merter Yüce, 8 Cristobal Jorquera, 9 Sercan Yıldırım, 10 Pablo Martin Batalla, 11 Deni·z Yılmaz, 12 Si·nan Bakış, 14 Ricardo William Faty, 15 Tomas Necid, 17 Furkan Soyalp, 18 Kubi·lay Kanatsızkuş, 19 Johathan Berat Ustabaşı, 20 Furkan Özçal, 21 İsmai·l Konuk, 23 Azi·z Behich, 24 Josua Arnold John, 26 Barış Yardımcı, 27 Muhammet Şengezer, 28 Bogdan Stancu, 29 Dzon Delarge, 30 Rüştü Hanlı, 33 Onur Atasayar, 35 Ataberk Dadakdeni·z, 44 Paschal Onyedika Okoli, 45 Yusuf Abdullah Muhammed, 46 Mikel Agu, 66 Mert Örnek, 77 Emmanuel Badu, 91 Kofi Atta, 93 William Ekong, 98 Ozan Can Kökçü.
Hanlı - 01.08.2017
Bursaspor'da Gidenler Belirleniyor
Bursaspor, sabah saatlerinde yaptığı çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü. Yeni sezon öncesi taktik çalışmalara ve özel maçlara Bursa'da da ağırlık veren Bursaspor'da Fransız Teknik Direktör Paul Le Guen, yeni sezon kadrosunu şekillendirmeye başladı. Le Guen, yeni sezonda kadroda düşünmediği Boban Joviç, Sinan Bakış, Mert Örnek, Ozan Can Kökçü'nün yanı sıra, akşam üzeri yapılacak olan Keçiörengücü maçında yer almayacak Rüştü Hanlı, anneannesi vefat Kubilay Kanatsızkuş ile yeniden alt yapıya dönecek olan Yusuf Abdullah, Cafu diğer sahada yardımcı antrenör İsmail Serbest yönetiminde çalıştılar.
Hanlı - 01.08.2017
Bursaspor'da Gidenler Belirleniyor
Le Guen, yeni sezonda kadroda düşünmediği Boban Joviç, Sinan Bakış, Mert Örnek, Ozan Can Kökçü'nün yanı sıra, akşam üzeri yapılacak olan Keçiörengücü maçında yer almayacak Rüştü Hanlı, anneannesi vefat  Kubilay Kanatsızkuş ile yeniden alt yapıya dönecek olan Yusuf Abdullah, Cafu diğer sahada yardımcı antrenör İsmail Serbest yönetiminde çalıştılar.
Hanlı - 25.07.2017
Futbol: Hazırlık Maçı
Teknik direktör Paul Le Guen, müsabakanın ikinci yarısında ise Muhammed Şengezer, Jovic, Ertuğrul Ersoy, İsmail Konuk, Rüştü Hanlı, Merter Yüce, Faty, Furkan Soyalp, Berat Ustabaşı, Sercan Yıldırım ve Necid, 11'ini sahaya sürdü.
Hanlı - 18.07.2017
Futbol: Hazırlık Maçı
Teknik direktör Paul Le Guen, müsabakanın ikinci yarısında ise Muhammed Şengezer, Mert Örnek, İsmail Konuk, Rüştü Hanlı, Emirhan Aydoğan, Faty, Ozan Can, Furkan Soyalp, Sinan Bakış, John ve Necid 11'ini sahaya sürdü.
Hanlı - 14.07.2017
Bursaspor'un Kamp Kadrosu Belli Oldu
Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden duyurulan kamp kadrosunda yer alan isimler şunlar: "Harun Tekin, Mert Günok, Muhammet Şengezer, Boban Jovic, Barış Yardımcı, J. Berat Ustabaşı, Ertuğrul Ersoy, İsmail Konuk, Cristian Chagas Tarouco (Titi), William Troost-Ekong, Rüştü Hanlı, Onur Atasayar, Aziz Behich, Ricardo Faty, Paschal Okoli, Merter Yüce, Cristobal Jorquera, Furkan Soyalp, Pablo Batalla, Josua John, Sercan Yıldırım, Mert Örnek, Ozan Can Kökçü, Yussuf Abdullah, Sinan Bakış, Kubilay Kanatsızkuş, Tomas Necid, Bogdan Stancu.
Hanlı - 14.07.2017
Bursaspor'un Avusturya Kadrosu Belli Oldu
BURSASPOR'UN 16-28 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'nın Hall İn Troll bölgesinde yapacağı kamp kadrosu belli oldu.
Hanlı - 10.07.2017
Bursaspor'da Buchheit Testi
GENÇ RÜŞTÜ BİRİNCİ 9 Futbolcunun katıldığı ilk grupta koşuları ilk bırakan isim yeni sakatlıktan çıkan Sercan Yıldırım ve genç Berkay Yıldız olurken, son tura Mert Örnek ile Rüştü Hanlı kaldı.
Hanlı - 07.07.2017
Bursaspor'da Kaptan Harun İzinden Döndü
Bursaspor, yeni sezon hazırlıklarını Özlüce Tesisleri'nde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenman ile sürdürdü. Bursaspor, 2017-2018 Futbol Sezonu hazırlıklarını bugün sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri'nde yapılan günün ilk çalışmasıyla sürdürdü. A Milli takımda yer alan Harun Tekin tatilinin ardından bugün ilk kez antrenmana katıldı. KALACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞIN Çalışma öncesi Fransız Teknik Direktör Paul Le Guen, futbolcularıyla saha içerisinde bir toplantı yaptı. Le Guen, 'Herkes sezon sonuna kadar takımın içerisinde kalacakmış gibi çalışsın. Bugün güzel bir antrenman yapıp, günü iyi bitirelim' dedi. Ardından yeşil beyazlı futbolcular, kondisyoner Giovanni yönetiminde yapılan ısınmanın ardından, Bursaspor'da 30 dakika süren pas çalışması yapıldı. Ardından takım iki ayrı grubu ayrıldı ve pas pres antrenmanı yapıldı. Antrenmanın son bölümünde ise daraltılmış yarı alanda, kalecilerin de yer aldığı 3'erli gruplar halinde savunma ve hücum çalışması yapıldı. Le Guen'in ilk arada oyuncularını uyarmasının ardından, yardımcısı Vyes ise, 'Maçta nasıl atağa çıkarken yan pas yapmıyorsanız, burada da direkt kaleye yönelin ve gol atın. Sizden direk kaleye gitmenizi istiyorum' uyarısında bulundu. Ardından gol ve savunma çalışmasında Boban Joviç yine attığı gollerle ön plana çıkmayı başardı. Bu arada kaleciler ise antrenör Mas yönetiminde 1 saat süren antrenman yaptı. Kaleci Harun 1 saatlik çalışmada yer alırken, maçta kaleye geçmeyip, sezonun ilk çalışmasını yürüyüşle tamamladı. SAĞLIK KONTROLÜ DEVAM Bursaspor'da sakat futbolcuların tedavileri devam ederken, yeşil beyazlı oyunculardan Jonathan Berat Subaşı, Emirhan Aydoğan, Enes Ata, İbrahim Serdar Aydın, M.Yusuf Abdullah, Rüştü Hanlı ve Josua John Acıbadem Bursa Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hanlı Haber, Hanlı Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 8 - Hanlı haber sayfamızda Hanlı haberleri okuyabilir, Hanlı son dakika haberleri ve güncel Hanlı gelişmelerini görebilirsiniz. Bursaspor Hazırlık Maçında Boluspor ile 1-1 Berabere Kaldı (Yeniden).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 12:34:09. #1.16#

title