GÜLAY SAMANCI HABERLERİ

Gülay Samancı haber, Gülay Samancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülay Samancı - 27.01.2020
Yalıhüyük ilçe danışma meclis toplandı
Yalıhüyük AK Parti İlçe Başkanlığı 73. Danışma Meclis Toplantısını Konya milletvekili Gülay Samancı'nın katılımıyla gerçekleştirdi.
Gülay Samancı - 05.01.2020
Konya'da vekiller, belediye başkanları ve AK Parti kurmayları esnafı ziyaret etti
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan ve Meram İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri, gerçekleştirilen AK Parti İl Koordinasyon Toplantısının akabinde, Zafer Meydanı ve yürüyüş yolunda bulunan esnafı ziyaret edip, sorunlarını, taleplerini, beklentilerini dinlediler.
Gülay Samancı - 04.01.2020
Beyşehir'de AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, burada yaptığı konuşmada, "Toplantımızın ilçemiz ve teşkilatımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Gülay Samancı - 01.01.2020
Beyşehir Devlet Hastanesi'ne atanan doğum uzmanı göreve başladı
Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Sıtkı Küçükbuzcu, yaptığı yazılı açıklamada, Silopi Devlet Hastanesi'nde zorunlu hizmetini tamamladıktan sonra Beyşehir Devlet Hastanesi'ne atanan Ergin'in hasta kabülüne başladığını belirterek, "Hekimimize yeni görevinde başarılar dilerken, ilçemiz ve hastanemiz için uzman hekim konusunda büyük bir açığın kapandığını söyleyebiliriz. Bu kazanımda başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca olmak üzere, milletvekilimiz Gülay Samancı hanımefendiye ve İl Sağlık Müdürümüz Prof.
Gülay Samancı - 27.12.2019
Milletvekili Samancı Halkapınar'da resmi kurumları ziyaret etti
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Halkapınar'da resmi kurumların yöneticilerini ziyaret etti.
Gülay Samancı - 18.12.2019
Konyalı AK Partili vekillerden Davutoğlu'na sert sözler
Liderimizi asla yarı yolda bırakmadık AK Parti Konya milletvekili Gülay Samancı da, "Geçmişten bugüne "vefa" duygusunu şiâr edinen, liderini ve davasını yarı yolda bırakmamış birisi olarak vefasızlığı tebrik etmek gibi bir hasletim bugün olmadığı gibi hiçbir zamanda olmayacaktır" ifadelerini kullandı.
Gülay Samancı - 28.11.2019
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Esnaf Bilgi Sistemi'ni güncelliyoruz"
"Devletimiz çok güzel destekler veriyor" Ticaret Bakanlığı'nın ihracatçılara yönelik hazırladığı "kolaydestek.gov.tr" adlı internet sitesinde, verilen desteklerin animasyonlarla anlatıldığını vurgulayan Pekcan, şunları söyledi: "Bir çocuğun anlayacağı formatta destekleri tanıtıyoruz. Bakanlığımızın mutlaka sizin işinize uygun bir desteği var. Bunlardan yararlanın, devletimiz çok güzel destekler veriyor. Artık ihracat desteklerini de yıl sonu itibarıyla otomasyon sistemine bağlıyoruz. Artık ofisinizden, evinizden ihracat desteklerini inceleyebilirsiniz. Bakanlığa gelip belge ibraz etmeden, sistem üzerinden başvuru yapabileceksiniz. Sistem üzerinde eğer evrakınız eksikse, size geri dönüş yapılacak. Eksik olan evrakla ilgili bilgi alacaksınız ya da teyit edilecek. Bunun dışında kağıtsız ihracata da geçtik. Artık beyannameniniz şirketinizden, ofisinizden yapabiliyorsunuz. Gümrük memuru ile karşılaşmadan eksik olanlar sistem üzerinde isteniyor, siz de sistem üzerinden tamamlıyorsunuz. İhracat yapmayı kolaylaştırıyoruz." "Her bir firmamıza dijital bir kimlik vereceğiz" Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Akıllı İhracat Platformu" projesiyle ilgili de bilgi vererek, şunları kaydetti: "Bu biraz uzun bir yazılım. Programın bir kısmını 2020 yılının ilk altı ayında, bir kısmını da yıl sonunda devreye alacağız. Artık ihracatçı olmak isteyen her bir firmamıza dijital bir kimlik vereceğiz. Bardak üreten bir üreticiyle ilgili size sistem üzerinden bütün bilgileri vereceğiz. Bardağı dünyada kimler üretiyor, kimler ithal ediyor, en çok ithalatı yapan ülkeler hangileri, buradaki rakipler kimler, o ülkedeki vergiler neler, pazar koşulları ve nakliyeye kadar birçok bütün sorulara bu sistemde 7/24 cevap veriyor olacak. Ofise gittiğinizce önce bu siteyi açacaksınız. İnşallah en kısa zamanda bunu tamamlamak üzere gayret ediyoruz." Programa, Vali Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı ile Ziya Altunyaldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, oda ve borsa başkanları ile çok sayıda esnaf katıldı.
Gülay Samancı - 19.11.2019
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı Beyşehir'de
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Beyşehir ilçesinde düzenlenen istişare toplantısında, İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, kamu kurumlarının il ve ilçe yöneticileriyle bir araya geldi.
Gülay Samancı - 27.10.2019
Haftanın tarihine bakış
2013- AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar, Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak ve Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, TBMM Genel Kurulu çalışmalarına başörtülü olarak katıldı.
Gülay Samancı - 17.09.2019
Ziyarette Hüyük'ün karayolu sorunları ele alındı
Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ile birlikte Ankara'da Karayolları Genel Müdürlüğü'nü ziyaret ettiklerini belirtti.
Gülay Samancı - 08.08.2019
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı Beyşehir'de
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Beyşehir ilçesini ziyaret etti.
Gülay Samancı - 30.07.2019
Beyşehir'de silah fabrikasında yangın (2) - Yeniden
VALİ TOPRAK: MÜHİMMAT KISA SÜREDE TAHLİYE EDİLDİ Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, AK Parti Milletvekili Gülay Samancı ve Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır da olay yerine gelerek incelemede bulundu.
Gülay Samancı - 30.07.2019
DHA YURT  BÜLTENİ-7
Beyşehir ilçesinde 5  silah fabrikası ve irili- ufaklı çok sayıda atölyelerinin bulunduğu Huğlu Mahallesi'nde,  yaklaşık 500 kişinin çalıştığı Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifine ait silah fabrikasının da saat 08.05 sıralarında,  binan çatı katında belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevler, alt kattaki tüfeğin namlusu ve dipçiğindeki kundak bölümünde kullanılan ağaç malzemelerin bulunduğu  bölüme de sıçradı. İşçiler, riske karşı mühimmatları bina dışına çıkardı. Ardından binadaki siyanür gazının patlama riskine karşı da önlem alınıp, bina tahliye edildi. Alevlere itfaiye ve beton mikserlerinin de aralarında bulunduğu 55 araç, 100'ün üzerinde personel ile Antalya ve Isparta'dan gelen orman bölge müdürlüğünü ait helikopterle müdahale edilerek, yaklaşık 2.5 saatte kontrol altına alındı. Ekiplere mahalle halkıda yardımcı oldu. Erkekler çatı katında kazma ve küreklerle, alevlerin yayılmaması için müdahale ederken,  kadınlarda kovalarla ayran yapıp, dumandan etkilenen ekiplere dağıttı. Yaralanma ve can kaybının yaşanmadığı yangında, soğutma çalışmaları devam ediyor.   VALİ TOPRAK "MÜHİMMAT KISA SÜREDE TAHLİYE EDİLDİ" Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Ak Parti Milletvekili Gülay Samancı ve Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır da olay yerine gidip incelemede bulundu.
Gülay Samancı - 26.07.2019
Beyşehir'deki sağlık yatırımları
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, iktidara geldikleri günden bu yana sağlık alanında çok güzel hizmetlere imza attıklarını söyledi.
Gülay Samancı - 24.07.2019
AK Parti Konya Milletvekili Samancı Hüyük'te
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı Hüyük ilçesini ziyaret etti.
Gülay Samancı - 09.07.2019
AK Parti Konya Milletvekili Samancı'nın Hüyük ziyareti
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Hüyük ilçesini ziyaret etti.
Gülay Samancı - 08.07.2019
Beyşehir 16.Geleneksel Anamas-Dedegül Kültür Şenlikleri
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı da konuşmasında, bu etkinliklerin nesillere aktarılması arzusunda olduklarını dile getirerek, şunları kaydetti: "Özellikle bölgemizde ve ülkemizde şu zor zamanlarda en fazla ihtiyaç duyduğumuz nokta; birbirimize daha yakın durmamız, birbirimize her daim sarılmamızdır.
Gülay Samancı - 02.07.2019
Hüyük'e yaşlı bakım ve yaşam merkezi müjdesi
İlçeye yaşlı bakım evi ve yaşam merkezi kazandırılmasının en önemli projeleri arasında yer aldığını vurgulayan Çiğdem, şöyle devam etti: "AK Parti Konya Milletvekillerimiz Gülay Samancı ile Halil Etyemez'le birlikte ziyaret ettiğimiz Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk hanımefendinin olurları ile ilçemiz ve ülkemiz için örnek olacak bir projeye imza atmış olduk.
Gülay Samancı - 06.06.2019
AK Parti Konya Milletvekili Samancı Hüyük'te
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Hüyük ilçesini ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gülay Samancı Haberleri | Gülay Samancı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Gülay Samancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülay Samancı kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Konya Milletvekili Samancı Beyşehir'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 12:38:52. #1.14#

title