Grup Yorum Haberleri

Grup Yorum haber, Grup Yorum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Grup Yorum - 28.6.2015
Grup Yorum Konseri Öncesi Güvenlik Önlemi
5 Karayolu yan yolda da güvenlik önlemi aldı.
Grup Yorum - 26.6.2015
Grup Yorum'un Konserine Mahkemeden Vize
İstanbul 4. İdare Mahkemesi, İstanbul Valiliği'nin "toplumun tepkisine yol açıp infial yaratabileceği" gerekçesiyle Grup Yorum'un pazar günü yapmayı planladığı konsere izin vermemesine ilişkin kararı için oybirliğiyle "yürütmeyi durdurma kararı" verirken, "Devletin toplantı ve gösteri yürüyüşüne müdahale etmeme negatif yükümlülüğü ile birlikte, bu toplantı ve gösteri yürüyüşünün sağlıklı yapılması için gerekli tedbirleri alma pozitif yükümlülüğü de ortaya çıkmaktadır" görüşünü ortaya koydu.
Grup Yorum - 26.6.2015
Grup Yorum'un Konserine Mahkemeden Vize
İstanbul 4. İdare Mahkemesi, İstanbul Valiliği'nin "toplumun tepkisine yol açıp infial yaratabileceği" gerekçesiyle Grup Yorum'un pazar günü yapmayı planladığı konsere izin vermemesine ilişkin kararının yürütmesini durdurdu.
Grup Yorum - 25.6.2015
Grup Yorum'dan Oturma Eylemi
Grup Yorum, Bakırköy Halk Pazarı’nda vermek istedikleri konserin İstanbul Valiliği tarafından yasaklanması üzerine Yenibosna’da bulunan Bölge İdare Mahkemesi’ne itirazda bulunarak oturma eylemi yaptı.
Grup Yorum - 20.6.2015
Gündoğdu Meydanı'nda, Grup Yorum Coşkusu
İzmir'de bir çok parti mitingine ve etkinliğe ev sahipliği yapan Gündoğdu Meydanı'nda Grup Yorum, verdiği konserle on binlere seslendi.
Grup Yorum - 11.6.2015
Grup Yorum'dan Adana'da 30. Yıl Konseri
Grup Yorum, 30. kuruluş yılı halk konserleri kapsamında cumartesi günü Adanalılar ile buluşacak.
Grup Yorum - 10.6.2015
Bakırköy'deki İzinsiz Gösteriye Dava
Bakırköy'de Grup Yorum konserine izin verilmemesini protesto ettikleri öne sürülen 47 kişi hakkında 1,5 yıldan 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Grup Yorum - 10.6.2015
Grup Yorum Konserinin İptalini Protesto Eden 47 Göstericiye Dava Açıldı
Bakırköy'de 12 Nisan 2015'de yapılması planlanan Grup Yorum konserine valilikçe izin verilmemesini protesto eden 47 kişi hakkında 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Yasası'na muhalefetten 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
Grup Yorum - 1.6.2015
Grup Yorum'dan Bisikletli Eylem
İstanbul Kadıköy’den 25 Mayıs tarihinde "Yasaklara karşı Ankara’ya Pedallı (YORUM)" sloganı ile yola çıkan Grup Yorum elemanları Ankara’ya ulaştı.
Grup Yorum - 24.5.2015
Bultürk Genel Başkanı Ulutürk Açıklaması
Ulutürk, CHP'nin Ermeni adayı Selina Doğan'ı da eleştirdi. Doğan'ın Ermeni olmasının önemli olmadığını ancak söylemlerini kabul edemeyecekleri dile getiren Ulutürk, şunları kaydetti: "Anlaşılan o ki yeni CHP, ülkeyi bölme, milleti ayrıştırma, parçalama şeklindeki emperyalist oyuna ortak olmuştur. Bu açıklamanın soykırım yalanının 100. yılında yapılması, bu kişinin de simgesel olarak aday gösterilmesinin dikkatimizden kaçmadığını belirtmek isteriz. Yeni CHP yönetiminin bu kararı, Türkiye Cumhuriyeti'ne bağlı saygın Ermeni yurttaşlarımızı da incitmiştir. CHP, Ermeni soykırım iddialarını destekleyen değil, reddeden bir Ermeni kökenli vatandaşımızı aday gösterseydi, Türkiye'nin birliğine hizmet etmiş olurdu." Ulutürk, Sezgin Tanrıkulu ile Grup Yorum'un eski solisti Hilmi Yarayıcı'nın da CHP'den milletvekili adayı gösterilmesine tepki göstererek, CHP'nin Atatürk'ün çizgisinden uzaklaştığını öne sürdü.
Grup Yorum - 12.5.2015
Millet AŞ Bulamıyor, Cumhurbaşkanı Özel Uçakla Aşçısını İzmir'e Gönderiyor'
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, "Millet iş bulamıyor, ama Cumhurbaşkanı aşçısını özel uçakla İzmir’e götürüyor. Siz bir liraya çay içemezken, Erdoğan kilosu 4 bin liradan çay içiyor." dedi. Veli Ağbaba, partisinin il teşkilatı tarafından merkez Battalgazi ilçesine bağlı Paşaköşkü Mahallesi’nde düzenlediği mahalle toplantısına katıldı. Ağbaba, burada yaptığı açıklamada, iktidar üyelerinin partisi ve kendisi hakkında mesnetsiz suçlamalarda bulunduğunu belirtti. Akla hayale gelmeyecek suçlamalara maruz kaldıklarını söyleyen Ağbaba, şöyle devam etti: "Malatya’daki AKP milletvekilleri de aynı şekilde davranıyor. Partimizi, benim şahsımı mahalle mahalle gezip suçluyorlar. Bir gün televizyonda Melih Gökçek çıkıyor, kanal kanal geziyor eline almış, Grup Yorum ile birlikte Meclis'te basın toplantısı yapmamın resimlerini gösteriyor ve diyor ki ‘Veli Ağbaba terör örgütüyle iş birliği yapıyor' diyor.
Grup Yorum - 5.5.2015
Grup Yorum'un Konserlerine İzin Verilmediği İddiası
Şanlıurfa'da beş kişilik bir grup, Grup Yorum'un konserlerine izin verilmediği iddiasıyla eylem yaptı.
Grup Yorum - 5.5.2015
Ünlü Sanatçı Cahit Berkay İfade Verdi
"YANIMA GELEREK EL KAMERASIYLA GÖRÜNTÜMÜ ÇEKİP GİTTİLER" Sanat Meclisi isimli oluşumdan haberdar olmadığını kaydeden Berkay'ın ifadesinde, "Grup Yorum isimli müzik grubunun müzisyeni olarak bildiğim Vahap isimli açık kimlik ve adresini bilmediğim şahıs beni telefonla aradı.
Grup Yorum - 1.5.2015
İ.Melih Gökçek'ten Hilmi Yarayıcı'ya Ağır Suçlama
''30.04.2015 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ.Melih Gökçek'in HaberTürk Televizyonuna verdiği röportajında ''CHP'nin adayları içerisinde de örgüt sempatizanları var, terör örgütü sempatizanı ve terör örgütünün arka bahçesi olan DHKP-C nin sıkı sempatizanı olan Grup Yorum'un eski solisti Hilmi Yarayıcı da Hatay 1.
Grup Yorum - 28.4.2015
Şevval Sam Berkin Soruşturmasında İfade Verdi
Sanat Meclisi isimli grup üyesi bazı sanatçılar, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile bir klip çekerek, Berkin Elvan'ın hayatını kaybettiği 11 Mart'ta hayatı durdurmaya yönelik eylem çağrısı yapmıştı. Yapılan suç duyurusu üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Bürosu, sanatçılar Cahit Berkay, Sinan Tuzcu, Levent Üzümcü, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Zuhal Olcay, Mustafa Altıoklar, Şevval Sam, Hüseyin Turan, Tarık Akan ve Grup Yorum üyeleri hakkında "Suç işlemeye alenen tahrik" suçundan soruşturma başlatmıştı.
Grup Yorum - 27.4.2015
Ünlü Oyuncu Tarık Akan İfade Verdi
Sanatçı ve aydınlardan oluşan "Sanat Meclisi" grubu tarafından, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganıyla çekilen video klipte, 'Halkı sokağa çağırıyorlar' gerekçesiyle yapılan şikayet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, aralarında Mustafa Altıoklar, Zuhal Olcay, Cahit Berkay, Hüseyin Turan, Grup Yorum üyeleri, Sinan Tuzcu, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Tarık Akan ve Şevval Sam gibi isimlerin bulunduğu ünlü isimlere 'suç işlemeye tahrik' suçundan soruşturma başlatılmıştı.
Grup Yorum - 21.4.2015
Berkin Elvan Klibinde Oynayan Sanatçılara Soruşturma
Soruşturma konusu klipte, Altıoklar ve Üzümcü'nün yanı sıra Cahit Berkay, Sinan Tuzcu, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Zuhal Olcay, Şevval Sam, Hüseyin Turan, Tarık Akan ve Grup Yorum üyelerinin de aralarında bulunduğu birçok sanatçı rol almıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Grup Yorum Haberleri | Grup Yorum Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Grup Yorum haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Grup Yorum kimdir, hayatı ve biyografisi. Marmaris'te Barışa Bir Ses de Sen Ver Eylemi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 10:56:45. #1.14#
title