FETÖ soruşturmasında şok sözler: Gülen'in artık suyundan en çok Arif Erdem içiyordu

FETÖ soruşturmasında şok sözler: Gülen'in artık suyundan en çok Arif Erdem içiyordu

İzmir'de yürütülen FETÖ soruşturmasında itirafçı N.Y, "Gülen'in içtiği bardaktan artan suyu 'zemzem' diye şişeye koyuyor, sonradan içiyorlardı. Hatta Fetullah Gülen'in artık suyundan en çok Arif Erdem içiyordu." ifadelerini kullandı.

FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin ardından harekete geçen Cumhuriyet Başsavcılıkları, Türkiye genelinde iki yıl içerisinde darbe girişimi ve örgüte yönelik 100 binin üzerinde soruşturma başlattı.

İzmir'de yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında itirafçı olan eski emniyet mensubu, örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı Pensilvanya'daki malikaneye yaptığı ziyarette yaşadıklarını anlattı. İtirafçı N.Y, örgüt üyelerinin Gülen'in ağzını sildiği peçeteyi sakladığını aktardı.

"ARTIK SUYUNDAN EN ÇOK ARİF ERDEM İÇİYORDU"

N.Y, ifadesinde, "Gülen'in içtiği bardaktan artan suyu 'zemzem' diye şişeye koyuyor, sonradan içiyorlardı. Orada bulunduğum süre içerisinde eski Galatasaraylı futbolcu Arif Erdem, kapatılan Samanyolu TV Genel Yayın Yönetmeni Hidayet Karaca ve kapatılan Zaman gazetesi yazarı Ali Ünal'ı gördüm. Hatta Fetullah Gülen'in artık suyundan en çok Arif Erdem içiyordu" dedi.

HURMA DETAYI

Başka bir itirafçı S.K. ise Gülen'in ısırdığı bir hurmanın bir örgüt üyesine verilmesini, "Fetullah Gülen orucunu açmak için hurmadan bir miktar ısırdı. Kalanını ise Ankara'da kamu görevinden ihraç edildiği söylenen kişiye 'üzülmesin' diye ulaştırılmak üzere salonda bulunan birine verdiler." ifadeleriyle anlattı.

YORUMLAR (33)

 • GAZİANTEPLEEE:
  bu adama inanan insanlarda beyin varmı merak ediyorum ve halen şu gün olmuş daha peşinden gidiyorlar yazık ulan sizin TÜRK lüğünüze tühhhhhhh
 • DELİDİR NE YAZSA YERİDİR:
  Maçlarda yalancıktan penaltıya yatıp , namazda Allah''ın huzuruna nasıl çıkıyordu ki . . . Yaaaa, böyle Müslümanlık yok.
 • ÇAY MAHALLESİNDEN MURAT:
  ŞAPKACI , Galatasaray la özdeşmiş kişileri eleştirebiliyor san , sana da şapka çıkarılır artık .
 • ŞAPKACI:
  E. GÜLENE KİM MÜSLÜMAN DİYORDA SEN MÜRİDİNİ MÜSLÜMAN ZANNEDİYORSUN BRE CAHİL. ZINDIK BUNLAR DİNİ KULLANARAK EN ÇOK DİNE ZARAR VERENLER.
 • @DARTH _V12:
  Fenerbahçe şike yaptı diyenler aslında kendi takımlarında oynayanlara baksınlar kimler fetocu nasıl şampıyon olmuşlar
 • AV. ABD. AVNİ .:
  İDDİA EDEN İDDİASINI İSPATLA MÜKELLEFTİR. BİR YÖNETİCİ SENİ MAHKEMEDE İDDİANI İSPATA DAVET ETSE CEZA ALIRSIN, BURDAN ÖNÜNE GELENE SALLAMA SENİ NE FENER NEDE ALİ KOÇ KURTARAMAZ ALACAĞIN CEZANINDA SMS İLE TOPLANACAĞINI YADA DİLENEREK BULUNACAĞINI ZANNETME. SUÇ İŞLİYORSUN VE TÜM GALATASARAY CAMİASINI SEN VE SENİN GİBİ YAZANLARI MAHKEMEYE DAVA AÇMASI İÇİN UYARIYORUM. SEN ŞİMDİ DERDİNE YAN.
 • GS:
  koskoca galatasaray camiasını böyle karaladığın için hakkında gerekli tahkikat başlatılacak
 • DOĞRUCU:
  Böyle haberlerle, gündemlerle uyutun milleti bakalım. (Fetö, dış güçler, büyük resim, beka, falan, filan.)Nereye kadar... Ayrıca milletimizin yarısı açlık sınırındayken dünya bizi kıskanıyor. ;))
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.