Fatih Terim, tedavisinin ardından görevine geri dönecek

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağına yönelik gerçek ortaya çıktı. Deneyimli teknik adamın böyle bir düşünce içerisinde olmadığı bildirildi.

29.03.2020 09:58 | Son Güncelleme: 29.03.2020 11:25

Fatih Terim hastanede koronavirüsle savaşmaya devam ediyor. Spor dünyası deneyimli teknik adama destek yollarken, Terim de sosyal medyadan yaptığı açıklamada daha iyi olacağının mesajını vermişti.

GÖREVİ BIRAKACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Fatih Terim'in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağına yönelik gerçek ortaya çıktı. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesi yok ve görevine devam edecek.

Fatih Terim'in emekliliği düşünmediği ve iyileştikten sonra Florya'ya dönerek görevinin başına geçeceği ifade edildi. Bu durum taraftarları memnun etti.

MAAŞINDA İNDİRİME GİDİLECEK

Fatih Terim, hasta yatağında olmasına rağmen Galatasaray için çalışmalarını da sürdürüyor. Yöneticiler, teknik ekip ve scout ekibi ile sürekli temas halinde olan tecrübeli teknik adam, FIFA'nın almayı düşündüğü maaş indirimi kararını da masaya yatırdı. Terim'in futbolun durduğu bu noktada önce kendi maaşından indirim yaparak oyuncularına örnek olacağı belirtildi.

Fatih Terim, tedavisinin ardından görevine geri dönecek

İlgili Haberler

Haber Yorumları (35)
1905: tüm gereksizler yorum yapmıs palavra die o zaman darısı sizemi diyelim ulan babanız yasındakı adama terbiyesizlik yapıyorsunuz sırf tuttugunuz takımlardan dolayı hadsiz gerizekalılar
ANTİ VİRÜS: Terimin koronası moronası palavra. Amaç gündem yakalayabilmek. Bu kadar kısa sürede pozitif olan hastalık nasıl oluyor da kısa sürede negatife dönüyor.
HAK: para tatlı . kim fatih hocanın konumunda olsa işi bırakır acaba????????????????????????
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title