FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

Faruk Eczacıbaşı haber, Faruk Eczacıbaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Eczacıbaşı - 27.5.2016
Eczacıbaşı Vitra'da Barbolini Dönemi
İtalyan takımı Pomi Casalmaggiore ile geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanan Barbolini'nin imza törenine Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı VitrA Menajeri Nalan Ural katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 27.5.2016
Bilgi Toplumu Olmak Her Zamankinden Daha Önemli"
Toplantının ev sahipliğini TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz yaptı.
Faruk Eczacıbaşı - 9.5.2016
Zirve'den TEMSA'ya ödül
"4. Sanayi Devrimi Dünyayı Nasıl Değiştirecek?" "Akıllı Ürünler Akıllı Fabrikalarda Üretilecek. Endüstri 4.0 yolunda TEMSA Smart 2020 Programları" TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik tarafından "4. Sanayi Devrimi Dünyayı Nasıl Değiştirecek" konulu panelde paylaşıldı. Panel katılımcıları Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, McKinsey & Company Istanbul ortağı Bengi Korkmaz, TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, Siemens İcra Kurulu Üyesi, Genel Müdür Yardımcısı, Dijital Fabrika Divizyon Direktörü.
Faruk Eczacıbaşı - 5.5.2016
Eczacıbaşı'ndan Sinop Boyabat Ybo'ya "Hijyen" Yenilemesi
Şirketten yapılan açıklamaya göre, çağdaş ve sağlıklı bir okula kavuşan Sinop Boyabat Yaşar Topçu YBO öğrencilerinin sevincini paylaşmak üzere, 3 Mayıs'ta bir tören düzenlendi. Törene, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Atalay Gümrah, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü Dr.
Faruk Eczacıbaşı - 12.4.2016
Süleymanpaşa Belediyesi'nin iki projesi dereceye girdi
ALİ KOÇ VE FARUK ECZACIBAŞI BAŞKAN EŞKİNAT'A BAŞARI BELGESİ VERDİ Süleymanpaşa Belediyesi 2 projesi ile finalist olmayı başararak bir ilki gerçekleştirdiği yarışmanın ödül töreninde Kadıköy Belediyesi'nin Aklımdaki Kadıköy projesi birinci seçildi. Törene Süleymanpaşa Belediyesi'ni temsilen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat katılırken Başkan Eşkinat'a TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Koç ve Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı katılım başarı belgesi verdi.
Faruk Eczacıbaşı - 9.4.2016
İett'ye Ödül
İETT açıklamasına göre, İETT Genel Müdürü Mümin Kahveci, ödülü, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Koç ve TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nın elinden aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 9.4.2016
Toplu Taşımada Hizmet Kalitesinde İETT'ye Birincilik Ödülü
"Saha Yönetim Sistemi" ve "Akıllı Ulaşım Sistemleri ile Toplu Taşımada Hizmet Kalitesinin Artırılması" Projesi ile iki kategoride finale kalan İETT, yapılan oylamanın sonucunda Akıllı Ulaşım Sistemleri ile Toplu Taşımada Hizmet Kalitesinin Artırılması Projesi ile ödüle layık görüldü. 2003 yılından bu yana düzenlenen 'eTürkiye' ödül töreni TBMM Tören Salonunda yapıldı. Ödül alanlar elektronik oylama ile belirlendi. İETT Genel Müdürü Mümin Kahveci ödülü, TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Koç'tan aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 8.4.2016
13. Etürkiye Ödülleri" Töreni (2)
Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "50 milyona yakın Türk vatandaşının kişisel verilerinin 2009'da çalınmış olması, bu bilgilerin güvenliği konusunda bizi biraz korkuya sevkediyor.
Faruk Eczacıbaşı - 8.4.2016
Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Eczacıbaşı Açıklaması
Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "50 milyon kimlik bilgisinin çalınması, tamamen bilgi güvenliği ile ilgilidir.
Faruk Eczacıbaşı - 1.3.2016
Türkiye Akıllı Şehirler Değerlendirme Raporu
"Şehirlerin ulusal milli gelire katkısı oldukça büyük" TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise uluslararası bir sigorta şirketinin yayınladığı endekse göre Türkiye'de 8 büyük şehrin 2015 ile 2025 yılları arasında yaratacağı GSYİH'nin hesaplandığını, buna göre İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Gaziantep ve Konya'nın gelecek 10 yıl içinde 857 milyar 200 milyon dolarlık bir GSYİH üreteceğini söyledi.
Faruk Eczacıbaşı - 29.2.2016
Forbes Türkiye "En Zengin 100 Türk" Listesi Açıklandı
Forbes Türkiye'nin "En Zengin 100 Türk" listesine göre, serveti 1,5 milyar dolar azalmasına rağmen Murat Ülker 2,9 milyar dolarla üçüncü defa Türkiye'nin "en zengini" oldu.
Faruk Eczacıbaşı - 19.11.2015
Türkiye'nin En Dijital Şirketleri Açıklandı
Hazırlanan endeksin Türkiye'nin önde gelen 100 şirketinin tomografisi niteliğinde olduğunu söyleyen Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı; "İçinden geçmekte olduğumuz dijital devrimde, bu devrime hızla ayak uydurabilenler, roket gibi yükselecek.
Faruk Eczacıbaşı - 19.11.2015
Türkiye'nin Dijital Lideri Garanti Bankası Oldu
Türkiye'nin en dijital şirketlerini belirlemek amacıyla Accenture, Vodafone, Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ve Türkiye Bilişim Vakfı ile beraber hayata geçirilen "Accenture Dijitalleşme Endeksi" çalışmasının sonuçları açıklandı.  Sonuçlar, Vodafone Türkiye CEO'su Gökhan Öğüt, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker, Accenture Türkiye Genel Müdürü Tolga Ulutaş, Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.
Faruk Eczacıbaşı - 10.10.2015
Eczacıbaşı Vitra, Yeni Sezonu Açtı
İstanbul'da bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen açılışa, Eczacıbaşı Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, yönetim kurulu üyeleri ile voleybolcular ve teknik kadro katıldı.
Faruk Eczacıbaşı - 10.10.2015
Dünya ve Avrupa Şampiyonu Eczacıbaşı Vitra, Yeni Sezonu Açtı
Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, A Takım oyuncuları ve teknik kadronun katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, yeni oyuncular sezon hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Faruk Eczacıbaşı - 6.10.2015
B20 Dijital Ekonomi Konferansı
  "Kurumların artık esnek olması gerekiyor"   "Dijitale Giden Perspektif" başlıklı oturumda konuşan Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, dünyada teknoloji dolaşımının arttığını söyledi.
Faruk Eczacıbaşı - 11.6.2015
Şampiyonlardan Başkan Eczacıbaşı'na Ziyaret
Türkiye Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası'nda, set vermeden şampiyon olan Eczacıbaşı Spor Kulübü Genç Kız Takımı, Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nı ziyaret etti.
Faruk Eczacıbaşı - 23.5.2015
Eczacıbaşı: Hedef Teknoloji Üreten Mobil Gençlik Olmalı
Türkiye'nin ilk Çocuklar İçin Bilişim Zirvesi İstanbul Kadir Has Üniversitesi'nde başladı. Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, zirvenin açılışında yaptığı konuşmada, Avrupa Birliği ve A.
Faruk Eczacıbaşı - 21.5.2015
Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü 70 Milyar Liraya Yaklaştı
Dijital Türkiye Platformu Başkanı Faruk Eczacıbaşı "Ekonomik büyüme ve sosyal refahın artması için ileri teknoloji ürünü üretimini artırmamız gerekiyor.
Faruk Eczacıbaşı - 17.5.2015
Engelsiz Yaşam Eğitim Programı" İlk Mezunlarını Verdi
Bir ay süren eğitimin sonunda engelli öğrenciler Vodafone Küçükyalı Operasyon Merkezi'ni ziyaret etme fırsatı buldu. Engelli öğrencilere sertifikaları Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Süel ve Düşler Akademisi Başkanı Ercan Tutal'ın katılımıyla Ataşehir Düşler Akademisi'nde düzenlenen törenle verildi.
Faruk Eczacıbaşı - 11.5.2015
Eczacıbaşı Vitra'da Kupa Coşkusu
Bir restoranda düzenlenen gecede yöneticiler, teknik heyet ve oyuncular, şampiyonluğun sevincini doyasıya yaşadı. Turuncu-beyazlılar, gece boyunca şampiyonluk şarkıları söyledi. Gecede konuşan Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, kulüpte birçok oyuncunun gelip geçtiğini, birçok sporcu kuşağının yetiştiğini hatırlatarak, "Bu sene iki kupa kazandık.
Faruk Eczacıbaşı - 11.5.2015
Bakan Çağatay Kılıç Faruk Eczacıbaşı'nı Arayarak Tebrik Etti
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, dünya şampiyonluğuna adını yazdıran Eczacıbaşı VitrA için Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nı telefonla arayarak tebrik etti.
Faruk Eczacıbaşı - 11.5.2015
Kılıçdaroğlu, Eczacıbaşı Vitra'yı Kutladı
Avrupa Şampiyonluğu'ndan sonra Dünya Kulüpler Şampiyonu olan takımın bu büyük başarısında, kadın voleybolcuların yanı sıra, karşılaşmayı taraftarlar arasında izleyen Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı'nın, Kulüp Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nun, Koç Giovanni Caprara'nın, taraftarların ve camianın da payının olduğunu kaydeden Kılıçdaroğlu, "Bu duygu ve düşüncelerle, Eczacıbaşı'nın dünya şampiyonu voleybolcularını, Başkan Faruk Eczacıbaşı'nı, kulübün her seviyedeki yöneticilerini, taraftarlarını ve Eczacıbaşı camiasını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadesini kullandı.
Faruk Eczacıbaşı - 10.5.2015
Başbakan Davutoğlu, Eczacıbaşı Vitrayı Kutladı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, 2015 Kadınlar Dünya Kulüpler Voleybol Şampiyonası'nda Rusya'nın Dinamo Krasnodar takımını 3-1 mağlup ederek şampiyon olan Eczacıbaşı VitrA takımını kutladı.  Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Davutoğlu, Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı'yı telefonla arayarak, takımın başarısı dolayısıyla tebrik etti.
Faruk Eczacıbaşı - 10.5.2015
Hakkıyla Kazandığımız Bir Zafer Oldu"
Eczacıbaşı Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Rusya'nın Dinamo Krasnodar takımını 3-1 yenerek 2015 Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda haklı bir şampiyonluk elde ettiklerini söyledi.
Faruk Eczacıbaşı - 10.5.2015
Bülent Eczacıbaşı: Çok Sevinçliyiz
Eczabaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, gelen şampiyonluk sonrasında son derece sevinçli olduğunu söyledi. Finalde takımını yalnız bırakmayarak tribünde destek veren Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, şampiyonluğu değerlendirdi. Müthiş bir sezon geçirdiklerini belirten Bülent Eczacıbaşı, şöyle konuştu: "Takım müthiş bir sezon geçirdi. Doğrusu ümidimiz yüksekti şampiyonlukta. Tabii çok büyük birşey dünya şampiyonu olmak. Katılan takımların hepsi birbirinden iyi. Ama sonunda kazanan biz olduk. Son derece gururlu ve sevinçliyiz. Bu şampiyonluğun arkasında çok büyük emekler var. herkese teşekkür ediyorum." Eczacıbaşı VitrA Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise yaptığı açıklamada, "Bütün bir senenin çabası var bunun arkasında.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faruk Eczacıbaşı Haberleri | Faruk Eczacıbaşı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Faruk Eczacıbaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Eczacıbaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. Görüntülü Haber) Eczacıbaşı Vitra, Sezonu Açtı -1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 00:11:04. #1.14#
title