FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

FARUK ECZACIBAŞI HABERLERİ

Faruk Eczacıbaşı haber, Faruk Eczacıbaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faruk Eczacıbaşı - 31.5.2017
Aklım Fikrim Çanakkale" Projesi
Okyay, öncelikli hedeflerinin farklı disiplinlerden gelen kişilerin ve kurumların aynı masa etrafında toplanmasını ve bir sinerji içinde ortaklaşa çalışmasını sağlamak olduğunu ifade etti. Orta vadede farklı etkinlikleri ve odak alanlarına sahip akıllı şehir vizyonuna sahip şirketleri de buraya çekmenin hedefleri arasında bulunduğunu aktaran Okyay, şöyle konuştu: "Yapılan Osmangazi Köprüsü ve Çanakkale Köprüsü ile İstanbul ve İzmir aksında açılan yeni büyüme koridoru Çanakkale'yi belki de daha ulaşılabilir hale getirecek. Bu dönüşüm şehrin gelişmesini sağlarken bunun yaşam kalitesini yükseltecek bir ortak akılla ve iyi yönetişim ilkeleri çerçevesinde gerçekleşmesini son derece kritik, önemli ve değerli buluyoruz. İstanbul'da yaşam son derece zor. Böyle sancılı şehirlere dönüşmek yerine akıllı politikalarla, teknolojiyi ve ulaşılabilirliği iyi kullanıp, gelişen bir Çanakkale yaratma hepimizin arzusu. Bunu başarabilirsek, Çanakkale bir cazibe merkezine dönüşür. Hayal ettiğimiz gibi tüm dünyanın odağındaki bir barış şehri haline de gelebilir. Bu nedenle Çanakkale'nin akıllı şehir vizyonuna katkı vermeyi önemsiyoruz." "Çanakkale'yi akıllı şehre dönüştürme projesini başlatmak için buradayız" TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise Çanakkale Boğazı'nın uluslararası deniz ulaşımına açık bir barış yolu olduğunu belirtti.
Faruk Eczacıbaşı - 11.5.2017
14. eTR ödüllerinde Mutlukent Projesi ile Süleymanpaşa Belediyesi zirvede
BAŞKAN EŞKİNAT ÖDÜL TÖRENİNDE YERİNİ ALDI Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde düzenlenen ödül töreninde açılış konuşmasını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Colman Deegan yaparken Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da ödül töreninde yerini aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 7.4.2017
Türkiye'nin Gündemi Bilişim Olacak
"Dijital Türkiye" projesinin hayata geçirilmesi ve bilişimde gelecek vizyonunun belirlenmesi hedefiyle düzenlenen TBD Bahar Buluşması- BİMY'24 kamu, özel sektör ve üniversitelerin üst düzey yöneticilerini buluşturacak. Antalya Rixos Premium Kongre Merkezi'nde yapılacak BİMY24'ün açılış konuşmalarını, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan, TÜRKSAT Genel Müdürü Cenk Şen, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Vodafone Genel Müdür Yardımcısı Hasan Süel ve TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe yapacak.
Faruk Eczacıbaşı - 21.3.2017
TBV 23. Genel Kurulunu Gerçekleştirdi
TBV'nin 2016 yılı içinde ortaya koyduğu çalışmaların değerlendirildiği ve gelecek dönem projelerinin görüşüldüğü toplantıda TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nın yanı sıra çok sayıda üye de yer aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 21.3.2017
Tbv 23. Genel Kurulu
Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), 23. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. TBV'nin 2016 yılı içinde ortaya koyduğu çalışmaların değerlendirildiği ve gelecek dönem projelerinin görüşüldüğü toplantıda TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nın yanı sıra çok sayıda üye de yer aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 2.3.2017
Murat Ülker, 3,7 Milyar Dolarla "En Zengin Türk" Oldu
-Tablo Forbes 100 listesine giren isimler ve 2017 servetleri şöyle; Sırası İSİM Şirket 2017 Serveti (milyon dolar) 1 Murat Ülker Yıldız Holding 3.700 2 Hüsnü Özyeğin Fiba Holding 3.000 3 Semahat Arsel Koç Holding 2.400 3 Şarık Tara Enka İnşaat 2.400 5 Erman Ilıcak Rönesans Holding 2.300 6 Rahmi Koç Koç Holding 2.200 7 Ferit Şahenk Doğuş Holding 2.100 8 Osman Kibar Samumed 2.000 8 Suna Kıraç Koç Holding 2.000 10 Filiz Şahenk Doğuş Holding 1.900 10 Mustafa Küçük LC Waikiki 1.900 12 Hamdi Ulukaya Chobani 1.700 12 Suat Günsel Yakın Doğu Üniversitesi 1.700 14 Mehmet Nazif Günal MNG Holding 1.600 14 Nihat Özdemir Limak Holding 1.600 14 Sezai Bacaksız Limak Holding 1.600 14 Turgay Ciner Park Holding 1.600 18 Bülent Eczacıbaşı Eczacıbaşı Holding 1.500 18 Faruk Eczacıbaşı Eczacıbaşı Holding 1.
Faruk Eczacıbaşı - 22.2.2017
Çanakkale'nin "Akıllı Şehir" Olması İ·çi·n İ·ş Bi·rli·ği·
TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı da Türkiye'de il ve ilçe merkezlerinde yaşayanların oranının yüzde 92'yi aştığını belirterek, şunları kaydetti: "Bugün dünya nüfusunun yarıdan biraz fazlası şehirlerde yaşıyor.
Faruk Eczacıbaşı - 7.11.2016
Girişim Savaşçıları yeni döneme başladı!
Girişimci adayları programda içlerinde Faruk Eczacıbaşı, Sina Afra, Erol Bilecik'in de bulunduğu 40 mentorun networkünden ve 23 destek kuruluşun hizmetlerinden yararlanabilecek.
Faruk Eczacıbaşı - 8.10.2016
Görüntülü Haber) Eczacıbaşı Vitra, Sezonu Açtı -2
Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2016-2017 sezonunu yaptığı basın toplantısı ile açtı. Toplantının ardından Eczacıbaşı Spor Kulübü'nün 50. yılı kapsamında, "Hayallerden Efsaneye" sloganıyla bu yıl beşincisi düzenlenen Voleybol Kanyon'da etkinliği gerçekleştirildi. Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2016-2017 sezonunu, Kanyon Ofis 22. Kat'da düzenlenen basın toplantısıyla açtı. Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, A Takım oyuncuları ve teknik kadronun katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, yeni oyuncular ve sezon hedefleriyle ilgili bilgi verildi.
Faruk Eczacıbaşı - 8.10.2016
Görüntülü Haber) Eczacıbaşı Vitra, Sezonu Açtı -1
Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2016-2017 sezonunu yaptığı basın toplantısı ile açtı. Toplantının ardından Eczacıbaşı Spor Kulübü'nün 50. yılı kapsamında, "Hayallerden Efsaneye" sloganıyla bu yıl beşincisi düzenlenen Voleybol Kanyon'da etkinliği gerçekleştirildi. Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 2016-2017 sezonunu, Kanyon Ofis 22. Kat'da düzenlenen basın toplantısıyla açtı. Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, A Takım oyuncuları ve teknik kadronun katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında, yeni oyuncular ve sezon hedefleriyle ilgili bilgi verildi.
Faruk Eczacıbaşı - 8.10.2016
Eczacıbaşı Vitra Voleybol Takımı Sezonu Açtı
Eczacıbaşı Spor Kulübünün 50. yılı kapsamında "Hayallerden Efsaneye" sloganıyla Kanyon AVM'de gerçekleştirilen etkinlik öncesi, kulübün buradaki ofisinde sezon açılışı nedeniyle basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, kulüp yöneticileri, takım menajeri Nalan Ural, antrenör Massimo Barbolini ve oyuncular yer aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 8.10.2016
Eczacıbaşı'nın 50. Yıldaki Hedefi Şampiyonluk
Kanyon'da bulunan Eczacıbaşı binasında gerçekleştirilen basın toplantısında Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkan'ı Faruk Eczacıbaşı, Eczacıbaşı VitrA Takım Menajeri Nalan Ural, Eczacıbaşı VitrA Antrenörü Massimo Barbolini'nin yanı sıra Voleybol Takımı oyuncuları da yer aldı.
Faruk Eczacıbaşı - 7.10.2016
Voleybol: Eczacıbaşı 50. Yıl Turnuvası
Turnuvada birinci olan Eczacıbaşı VitrA'ya kupasını, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkan Vekili Mustafa Ekşi ve Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı verdi.
Faruk Eczacıbaşı - 12.7.2016
İnovasyon Yarışı Eczacıbaşı'na 84 Milyon Dolar Kazandırdı
Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, ödül töreninde yaptığı konuşmada, teknolojideki hızlanmanın artık bir uçağın havalanması gibi değil, bir roketin havalanması gibi dikine olmaya başladığını bildirdi.
Faruk Eczacıbaşı - 8.6.2016
Festival'de Final Heyecanı
Kazanan bestecilere ödüllerini Eczacıbaşı Ailesi adına Faruk Eczacıbaşı, Seçici Kurul Başkanı Gürer Aykal ve İKSEV Başkanı Filiz Eczacıbaşı Sarper verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faruk Eczacıbaşı Haberleri | Faruk Eczacıbaşı Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Faruk Eczacıbaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Faruk Eczacıbaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. Wolfteam Türkiye Şampiyonu Hwa Gaming Oldu (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 15:22:23. #1.15#
title