Fenerbahçe'de Falette'nin sözleşmesi feshediliyor

Fenerbahçe'de yönetim, maddi yükümlülüğü azaltmak adına kiralık oyuncuların sözleşmesini feshetmek için görüşmelere başladı. Bu doğrultuda takımdan ayrılacak ilk isim Simon Falette olacak.

02.04.2020 10:48 | Son Güncelleme: 02.04.2020 17:03

Ligde şampiyonluk umudu kalmayan Fenerbahçe'de yönetimin maddi yükümlülüklerini azaltmak için kiralık oyuncularla fesih görüşmeleri için hazırlık yaptığı iddia edildi. Bu takdirde Frankfurt'tan kiralanan Falette'nin de kontratının feshedilmesi bekleniyor.

MADDİ YÜKÜ AZALTMAK İÇİN FESİH GÖRÜŞMELERİ YAPILACAK

Avrupa'da pek çok takım sezonu kendileriyle tamamlayamayacak kiralık oyuncularının sözleşmelerini feshetmeye başladı. Ligde şampiyonluk umudu kalmayan Fenerbahçe'de de yönetimin maddi yükümlülüklerini azaltmak için kiralık oyuncularla fesih görüşmeleri için hazırlık yaptığı iddia edildi.

Fenerbahçe'de Falette'nin sözleşmesi feshediliyor
Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (2)
S.ŞAHİN: Hani Alicik ağlıyorduya, federasyon yasağı kaldırmadığından oynatamıyoruz vede bu yüzde kötü sonuçlar alıyoruz, demeye getirdiği oyuncu bu, , çokkk büyük umutlarla almışlardı ya HANİ , , , !!!!
!!!!!!!!1: bu adam fener demi oynuyor ki
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title