Eskigediz Haberleri

Eskigediz haber, Eskigediz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eskigediz - 05.03.2013
Eskigediz'de Eski Elektrik Direkleri Sökülüyor
Kütahya'nın Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde, eski elektrik direkleri sökülüyor.
Eskigediz - 04.03.2013
Gediz'de '1970 Depremi Anısı' Sergisi
1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte, 28 Mart 1970 tarihinde yaşanan Gediz depremindeki acıları gözler önüne seren fotoğrafların yanı sıra, deprem yıllarındaki eski giyim ve ev eşyalarından oluşan el sanatları da sergilendi. Eskigediz Belediyesi'nden getirilerek sergide gösterime sunulan fotoğraflar, deprem günlerini yaşayan bir çok vatandaşın acılarını tazelerken, o tarihten sonra doğanları da hüzünlendirdi.
Eskigediz - 04.03.2013
Gediz'de "1970 Depremi Anısı" Sergisi Açıldı
Depreme tanıklık eden ve Eskigediz Belde Belediyesi'nin arşivinden derlenen fotoğrafları inceleyen vatandaşların duygulandığı gözlendi.
Eskigediz - 28.02.2013
Eskigediz Belediyesi'ne Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Çöp Konteynırı
Kütahya'nın Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesine, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çöp konteynırı hibe edildi.
Eskigediz - 28.01.2013
Kütahya'nın En Kalabalık Beldesi "Tunçbilek"
Tunçbilek'i, 3 bin 565 kişiyle Simav'ın Çitgöl, 3 bin 103 kişiyle Gediz'in Eskigediz, 2 bin 782 kişiyle Tavşanlı'nın Tepecik, 2 bin 573 kişiyle Gediz'in Yenikent, 2 bin 480 kişiyle Gediz'in Eskigediz, 2 bin 289 kişiyle Domaniç'in Çukurca, 2 bin 218 kişiyle Tavşanlı'nın Balıköy, 2 bin 207 kişiyle Simav'ın Kuşu, 2 bin 96 kişiyle Simav'ın Akdağ, 2 bin 56 kişiyle Tavşanlı'nın Balıköy beldeleri izledi.
Eskigediz - 20.12.2012
Gediz'in Yöresel Kadın Kıyafetleri Oyuncak Bebeklerle Tanıtılıyor
Gediz Merkez ve Eskigediz, Altınkent, Akçaalan, Erdoğmuş, Üzümlü ve Yenikent beldeleri ile Aliağa, Karaağaç, Kıranköy, Saruhanlar, Köpenez, Yeşilova, Soğuksu, Göynükören, Dörtdeğirmen, Arıca, Eceköy, Yaylaköy, Sandıklı, Çeltikçi, Uğurluca, Gölcük ve Çukurören köylerinde yakın tarihe kadar büyük rağbet gören yöresel kadın kıyafetlerinin unutulmasını istemediklerini belirten Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Canata, "Kültür mirasımız olan bu çok değerli ve eşsiz kıyafetleri genç kuşaklara tanıtmalıyız.
Eskigediz - 20.12.2012
Yöresel Giysiler, Oyuncak Bebeklerle Tanıtılıyor
Çeyiz sandıklarında bekletilen unutulmaya yüz tutmuş yöresel giysileri, oyuncak bebeklerde yaşattıklarını belirten Canata, ilçe merkezi, Eskigediz, Altınkent, Akçaalan, Erdoğmuş, Üzümlü ve Yenikent beldeleriyle Aliağa, Karaağaç, Kıran, Saruhanlar, Köpenez, Yeşilova, Soğuksu, Göynükören, Dörtdeğirmen, Arıca, Ece, Yayla, Sandıklı, Çeltikçi, Uğurluca, Gölcük ve Çukurören köylerinde yakın geçmişe kadar yoğun rağbet gören yöresel kadın giysilerinin unutulmasını istemediklerini bildirdi.
Eskigediz - 17.12.2012
Serdar Camii'nin Temeli Törenle Atıldı
Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu da, 1970 yılında yaşanan Gediz depreminin ardından 7 kilometre Güneybatıya taşınan ilçede tüm camilerin aynı isimlerle yeniden inşa edildiklerini belirterek, Eskigediz camilerinden Serdar Caminin Gediz'de yapılan en son cami olduğunu ifade etti.
Eskigediz - 17.12.2012
Gediz'de Serdar Camisi'nin Temeli Atıldı
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, törende, 1970 yılında meydana gelen depremin ardından 7 kilometre güneybatıya taşınan ilçe merkezinde tüm camilerin aynı isimlerle yeniden inşa edildiğini belirterek, Eskigediz camilerinden Serdar Camisi'nin, Gediz'de yapılan en son cami olduğunu bildirdi.
Eskigediz - 10.12.2012
Gediz'de Futbol Maçında Kavga: 3 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde, Eskigediz Beldesi Gazispor ile Hisarcık Belediyespor arasında oynanan Gediz-Emet-Hisarcık Grubu 1.
Eskigediz - 10.12.2012
Kütahya'daki Amatör Küme Kaçında Kavga: 3 Yaralı
Kütahya'nın Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde oynan amatör küme maçında, hekem ve futbolcular arasında çıkan kavgada, 1 hakem ve 2 futbolcu yaralandı.
Eskigediz - 28.09.2012
Gediz'de 4+4+4 Dönüşümü Tamamlandı
İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu da, "Yeni eğitim öğretim yılına yeni yapılanma ile girdik. İlköğretim okullarımızın üç yıl kademeli olarak ilkokul veya ortaokula dönüşmesi gerekiyordu. Baktık ki bir kısım öğretmenlerimiz yaz aylarında yeni yapılanmaya göre tayin istemiş, bir çok velimizde çocuğunun yeni okuluna bir an önce adapte olması için kendi isteği ile nakil için başvurmuş. Geçen hafta okullarda yaptırdığım inceleme sonucunda öğrencilerden yüzde 80'e yakını yeni okullarına velisinin isteği üzerine nakil olmuş. Bazı okullarımızda 6,7, ve 8. Sınıflarda sınıf oluşturamadık. Okulları ziyaret ederek, geride kalan öğrenci velilerine durumu anlattık. Onlarda anlayış göstererek nakil için başvurdular. Böylece ilkokulda olması gereken ortaokulların bünyesinde kalan öğrenciler ilkokullara, ortaokulda olması gereken ilkokul bünyesindeki öğrenciler de ortaokullara nakil olmak suretiyle her öğrenci olması gereken yere taşındı. Buna göre ilçe merkezinde Kurtuluş, Zafer, Dayınlar ve M.Akif Ersoy İlkokul, Mehmetçik, Fatih ve Atatürk Ortaokul, Gökler beldesinde Hürriyet Adalet Çoban Ortaokul, Şehit Ali Kazankaya İlkokul, Eskigediz'de Gazi ve Fahrettin Altay İlkokul, Umurbey Ortaokul oldu.
Eskigediz - 11.09.2012
Gediz'den Kısa Kısa
-Eskigediz'de eskiyen elektrik direkleri yenileniyor (Fotoğraflı) Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde, ilçe bağlantı yolundaki enerji nakil hatlarını taşıyan eski elektrik direkleri yenileniyor.
Eskigediz - 10.09.2012
Gediz'den Kısa Kısa
-Eskigediz beldesinde kanalizasyon çalışmaları (Fotoğraflı) Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde kanalizasyon çalışması başlatıldı.
Eskigediz - 10.09.2012
50 Yıl Kanalizasyon Sorunu Yaşanmayacak
Eskigediz beldesinde, altyapı sorununa 50 yıllık çözüm getirecek olan kanalizasyon çalışmalarına başlandı.
Eskigediz - 08.09.2012
Gediz'de Tüm Okullar Yeni Öğretim Yılına Hazır
Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, "Bu okullarımızda 2,3,4 ve 5, 6,7,8. Sınıf öğrencileri öğrenim görecekler. Üç yıl sonra sadece 5,6,7,8. Sınıflar bu okullara devam edecek. Kurtuluş İlköğretim Okulu, Zafer İlköğretim Okulu, Dayınlar İlköğretim Okulu ve M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu ise müstakil ilkokul olarak hizmet verecek. Üç yıl sonunda bu okullarımızda 1,2,3 ve 4. Sınıf öğrencileri öğrenim görecek. Ayrıca 1 Eylül İlköğretim Okulu İmam Hatip Ortaokulu'na dönüştürüldü. Bu okulumuza sadece 5. Sınıf öğrencilerinin kayıtları yapılmaktadır. Üç yılın sonunda burası da müstakil İmam Hatip Ortaokulu'na dönüşecek. Eskigediz, Yunuslar, Akçaalan, Yeşilçay, Gökler ve Erdoğmuş beldelerinde müstakil ortaokul açıldı.
Eskigediz - 31.08.2012
Gediz'den Kısa Kısa
-Eskigediz karayolunda heyelana karşı muhafaza duvarı örülüyor (Fotoğraflı) Gediz'e bağlı Eskigediz beldesinde, duble yol kenarlarında meydana gelebilecek heyelan tehlikelerine karşı taş duvar örme çalışması başlatıldı.
Eskigediz - 31.08.2012
Eskigediz Girişi Duble Yoluna Heyelan Tehlikesine Karşı Taş Duvar
Kütahya'nın Gediz İlçesi'ne bağlı Eskigediz Beldesinde, duble yol kenarlarında meydana gelen heyelan tehlikelerine karşı taş duvar örme çalışması yapılıyor.
Eskigediz - 24.08.2012
Eskigediz Beldesini Kütahya Karayolu'na Bağlayan Ana Yolda Asfalt Çalışması
Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesini Kütahya Karayolu'na bağlayan anayolda soğuk asfalt kaplaması yapılıyor.
Eskigediz - 15.08.2012
Eskigediz'in Tarihi Mahalleleri Yenileniyor
Kütahya Eskigediz beldesinin tarihi mahalleleri belediye tarafından yürütülen yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları ile yenileniyor.
Eskigediz - 15.08.2012
Gediz'den Kısa Kısa
Eskigediz Belediyesi, beldede yer alan tarihi mahallelerin yol ve kaldırım düzenlemesine başladı.
Eskigediz - 08.08.2012
MHP Gediz İlçe Teşkilatı Şehit Hüseyin Gürlekli Onuruna İftar Yemeği Düzenledi
MHP Gediz İlçe Başkanı Yücel Apaydın tarafından Gediz Belediye Kültür Merkezi Salonunda düzenlenen iftar yemeğine, MHP Genel Sekreteri Abbas Bozyel, Kütahya İl Başkanı Selim Ay, Uşak İl Başkanı Alpay Özgür, çevre ilçe başkanları ve yöneticiler ile Gediz, Emet, Eskigediz Ülkü Ocakları teşkilatları ve şehit yakınları katıldı.
Eskigediz - 07.08.2012
Eski Gediz Evleri Restore Ediliyor
Kütahya'nın Gediz İlçesi'ne bağlı Eskigediz Beldesi'ndeki tarihi evler, restore edilerek koruma altına alınıyor.
Eskigediz - 06.08.2012
Tarihi 'Eskigediz Evleri', Restorasyonla Turizmin Çekim Merkezi Olacak
Gediz ilçesine bağlı Eskigediz Beldesindeki Tarihi 'Eskigediz Evleri' restorasyonla koruma altına alınıyor.
Eskigediz - 06.08.2012
Deprem Gören Evler Safranbolu'ya Rakip Oluyor
Kütahya'nın Gediz ilçesinin, 1970 yılında yaşanan 7,1 büyüklüğündeki depreme kadar merkezi olan ve şimdi "Eskigediz beldesi" adıyla varlığını sürdüren 5 bin 500 yıllık yerleşim alanındaki tarihi binalar, Beypazarı ve Safranbolu'daki gibi turizme kazandırılması amacıyla aslına uygun olarak onarılıyor.
Eskigediz - 04.08.2012
Eskigediz-Emet Yolu Bakım ve Onarıma Alındı
Gediz İlçesi'ne bağlı Eskigediz beldesi ile Emet arasındaki yolun bakıma alındığı bildirildi.
Eskigediz - 04.08.2012
Eskigediz Halkı Yıllardır Özlemle Beklediği Duble Yola Kavuşuyor
Kütahya'nın Gediz İlçesi'ne bağlı Eskigediz Beldesinde, vatandaşların yıllarca özlemini çektiği duble yolun yapımına başlandı.
Eskigediz - 04.08.2012
Eskigediz Beldesinde Karayolu Çalışmaları
Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde, belde girişi ile itfaiye binası arasında yol genişletme ve bölünmüş yol çalışması başlatıldı.
Eskigediz - 03.08.2012
Eskigediz'de Köprü Genişletme Çalışması Başlatıldı
Eskigediz Belediyesi, beldenin Gediz-Kütahya Karayolu'na ulaşımını sağlayan Eskigediz yolu üzerindeki köprüde genişletme çalışmaları yapıyor.
Eskigediz - 02.08.2012
Eskigediz Belediyesi Fitness Parkı Hizmete Girdi
Gediz'in Eskigediz Beldesinde, belediye tarafından yaptırılan fitness parkı hizmete girdi.
Eskigediz - 31.07.2012
Eskigediz'de Dere Islah Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde yürütülen dere ıslah çalışmaları hızla devam ediyor.
Eskigediz - 31.07.2012
Eskigediz Beldesindeki Dere Islah Ediliyor
Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinden geçen derenin ıslah edilmesi için başlatılan çalışmalar sürdürülüyor.
Eskigediz - 30.07.2012
Eskigediz Belediyesi'nin Kanalizasyon Ön Çalışması Tamam
Kütahya'nın Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde, kanalizasyon şebekesinin yenilenmesi için yürütülen ön çalışmalar tamamlandı.
Eskigediz - 27.07.2012
Eskigediz'de Elektrik Kabloları Yer Altına Alınıyor
Kütahya'nın Gediz ilçesine bağlı tarihi Eskigediz Beldesi'nde, elektrik kablolarının yeraltına alınması için yürütülen çalışmalar hızla devam ediyor.
Eskigediz - 27.07.2012
Eskigediz'de Elektrik Kabloları Yer Altına Alınıyor
Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde, elektrik kablolarının yer altına alınması için yürütülen çalışmalar devam ediyor.
Eskigediz - 14.07.2012
Ev Alevlere Teslim Oldu
Gediz'in Uluoymak Mahallesi 33 Sokak'ta bulunan Halil Dik'e (45) ait 6 numaralı tek katlı betonarme evde, saat 13.35 sıralarında yangın çıktı. Ev sakinlerinin dışarıda olduğu sırada çıkan yangını gören komşular, hemen itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede büyüyen yangına Gediz Belediye İtfaiyesi, Orman İşletme Müdürlüğü, Eskigediz ve çevre itfaiyelerinden toplam 7 yangın söndürme aracı ile müdahale edildi.
Eskigediz - 14.07.2012
Tek Katlı Ev Yandı
Uluoymak Mahallesi, 33 Sokak'taki bulunan Halil Dik'e (45) ait tek katlı evde saat 13.30 sıralarında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Ev sakinlerinin dışarıda olduğu sırada alevleri fark eden gören komşuları itfaiyeyi aradı. Kısa sürede, büyüyerek tüm evi saran yangına Gediz Belediye İtfaiyesi, Orman İşletme Müdürlüğü, Eskigediz ve çevre itfaiyelerinden gelen ekiplerin yardımıyla müdahale edildi.
Eskigediz - 14.07.2012
Gediz'de Hayvan Üreticisine Damızlık Saanen Tekesi
Geçen yıl 15 yetiştiriciye dağıtılan 30 damızlık Saanen Tekesinden olumlu sonuçlar almaya başladıklarını belirten İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Fatih Satıcı, bu yıl Eskigediz ve Yunuslar beldeleri ile Arıca köyünden 5'er üreticiye daha ikişer adet olmak üzere toplam 30 damızlık teke dağıttıklarını ifade etti.
Eskigediz - 14.07.2012
Gediz'de Üreticilere 30 Baş Damızlık Saanen Tekesi Dağıtıldı
Bu dağıtımdan olumlu sonuçlar almaya başladıklarını belirten Satıcı, bu yıl da Eskigediz ve Yunuslar beldeleri ile Arıca köyünden 5'er üreticiye ikişer baş olmak üzere toplam 30 damızlık teke dağıttıklarını ifade ederek, "Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bütçesi kaynaklı proje 30 bin lira bedelli olup, tekeler üreticiye tamamen geri ödemesiz olarak verilmiştir.
Eskigediz - 26.06.2012
Gediz'in Yöresel Kadın Kıyafetleri Kız Meslek Lisesi'nin Çıkardığı Nehir Dergisi ile Tanıtılacak
Kız Teknik Meslek Lisesi Müdürü Mustafa Aslan, çeyiz sandıklarında bekletilerek adeta unutulmaya terk edilmiş yöresel kadın kıyafetlerinin yok olmasını önlemek ve genç kuşaklara kültür mirası olarak bırakmak amacıyla böyle bir kültür projesi geliştirdiklerini kaydederek, "Yaklaşık bir yıl süren bu çalışmada, 24 köye ait 50 kıyafete ulaşılabildi. Gediz ve yöresine ait bu kıyafetleri giyen öğrencilerimizle tarihi ve turistik yerlerden Aizonai, Eskigediz ve Eskimuhipler gibi mekanlar ile stüdyoda 4 bine yakın fotoğraf çekimi yapıldı.
Eskigediz - 12.06.2012
Gediz İlçe Tarım Müdürlüğü, Çiftçilere Sertifikalı İthal Ceviz Fidanı Dağıttı
Fidan dağıtımından önce bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, örnek demostrasyon bahçeleri uygulamaları çerçevesinde Gediz Merkez, Üzümlü, Yeşilçay, Eskigediz, Erdoğmuş ve Yenikent beldeleri ile Polat köy ve Kıran köy olmak üzere toplam 8 yerleşim yerinden 9 çiftçiye toplam 1000 adet sertifikalı ithal ceviz fidanı dağıtımı yaptıklarını söyledi.
Eskigediz - 08.06.2012
Gediz Kız Meslek Lisesinde Altın Lokmalı El Sanatları Sergisi
Okulumuzda eğitim başarısı yanında kültürel alanlarda da başarılı çalışmalar yapılmaktadır. 24 köy ve Beldeden 50 farklı yöresel kıyafetleri toplayarak Çavdarhisar, Eskigediz, Eski Muhiplerde ve stüdyoda 4 bine yakın fotoğraf çekimi yaptık.
Eskigediz - 07.06.2012
Gediz Anadolu Lisesi 7. Streetball Turnuvası Sona Erdi
Gediz Anadolu Lisesi okul bahçesinde iki haftadan beri devam eden 7. Streetball turnuvasında, Anadolu Pars birinci, Vipers takımı ikinci ve Eskigediz takımı üçüncü olurken, Gediz Fıre ise en centilmen takım seçildi.
Eskigediz - 02.06.2012
Gediz'de "Bilgisayar Öğrenmenin Yaşı Yok" Projesi
Proje kapsamında ilçe merkeziyle Eskigediz ve Erdoğmuş beldelerinden vatandaşlara yönelik kurs açılarak, 35 yaşını aşmış olup bilgisayar kullanmayı bilmeyenlere temel bilgisayar kullanımı, internet kullanımı ve kelime işlemci programı kullanımının öğretildiğini belirten Delen, şunları kaydetti: "Vatandaşlarımızın okula geliş gidişlerini ücretsiz olarak araçla sağladık.
Eskigediz - 02.06.2012
Gediz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 'Bilgisayar Öğrenmenin Yaşı Yok' Projesini Başarıyla...
Gediz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Tevfik Delen, bilgisayar kullanımının çok önemli olduğu yeni teknoloji çağında "Bilgisayar Öğrenmenin Yaşı Yok" sloganıyla bir proje hazırlayarak, ilçe merkezi, Eskigediz ve Erdoğmuş beldelerinde 35 yaş üzeri bilgisayar kullanmasını bilmeyen vatandaşlara temel bilgisayar kullanımı, internet kullanımı ve kelime işlemci programı kullanımının öğretildiğini söyledi.
Eskigediz - 26.05.2012
Gediz Belediye Başkanı Saraoğlu'ndan Eskigediz Fahrettin Altay İlköğretim Okulu'na Dizüstü...
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Eskigediz beldesindeki Fahrettin Altay İlköğretim Okulu'na dizüstü bilgisayar armağan etti.
Eskigediz - 09.05.2012
Gediz Halk Eğitimi Merkezi Yıl Sonu Giyim Sergileri Büyük İlgi Görüyor
Hacıbaba, Sandıklı, Polatköy, Sazköy ve Dörtdeğirmen köyleri ve Eskigediz, Erdoğmuş, Yunuslar, Altınkent, Gökler, Gümele, Yenikent ve Fırdan beldeleri ile Merkez olmak üzere 14 noktada üretilen giyim-nakış sergileri açtıklarını belirten Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Canata, kursiyerlerin yıl boyu el emeği ve göz nuru ile meydana getirdiği ürünlerin halk tarafından büyük beğeni kazandığını ifade etti.
Eskigediz - 05.05.2012
Eskigediz Belediyesi'nin İçme Suyu Trafosundaki Bakır Kablolar Çalındı
Gediz İlçesi'ne bağlı Eskigediz Beldesi Belediyesi'nin içme suyu pompasına ait elektrik trafosu kimliği belirsiz kişiler tarafından parçalandı.
Eskigediz - 04.05.2012
Gediz'de İçme Suyu Trafosundaki Bakır Kablolar Çalındı
Gediz ilçesine bağlı Eskigediz beldesinde, belediyeye ait içme suyu pompasının elektrik trafosundaki bakır kablolar çalındı.
Eskigediz - 30.04.2012
Gediz'in 5 Bin 500 Yıllık Tarihini Gün Yüzüne Çıkartan 600 Sayfalık Ansiklopedi Tamamlandı
Kendiside Gediz'de doğup büyüyen Kütahya Milletvekili Soner Aksoy ise, tarihi kökleri derin olmasına rağmen 1970 yılında geçirdiği deprem dolaysıyla Eskigediz'in bir noktada kaybedildiğini, ama her şeyiyle bir yeni Gediz kazanıldığını, bu kazanımın tarihiyle canlı tutulması için de özverili çalışmalar yapılarak Gediz Ansiklopedisi gibi önemli bir başvuru kaynağı meydana getirildiğini söyledi.
Eskigediz - 26.04.2012
Galatasaray Voleybol Küçük Erkek Takımı Gediz Belediye Başkanı Saraoğlu'nu Ziyaret Etti
İlçe Kaymakamlığı ve Gediz Belediyesi tarafından misafir edilen Galatasaray Küçük Erkek Voleybol Takımı, Şehir Merkezi, Murat Dağı Kaplıcası, Ilıca Termal Turizm Merkezi, Eskigediz ve Akçaalan beldelerinde gezi ve incelemelerde bulunduktan sonra Belediye Başkanı Saraoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Eskigediz Haber, Eskigediz Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Eskigediz haber sayfamızda Eskigediz haberleri okuyabilir, Eskigediz son dakika haberleri ve güncel Eskigediz gelişmelerini görebilirsiniz. Gediz'de 2 Trafik Kazası: 2 Ölü, 2 Yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 20:21:54. #1.15#

title