PayPorter ve Faturamatik'ten iş birliği - Haberler
Haberi Paylaş

PayPorter ve Faturamatik'ten iş birliği

Demirören Haber Ajansı - Ekonomi
 - Güncelleme:
PayPorter ve Faturamatik'ten iş birliği

Yurt Dışı Para Transfer pazarının en önemli markalarından biri olan PayPorter, Faturamatik ile güçlerini birleştirdi.

Yurt Dışı Para Transfer pazarının en önemli markalarından biri olan PayPorter, Faturamatik ile güçlerini birleştirdi. Bu iş birliğiyle PayPorter 160'ın üzerindeki ülkeye para transferi yapan altyapısını Faturamatik'in kullanımına açtı. Böylece, Türkiye'nin tüm ilçelerindeki nihai tüketiciler, kolay erişim sağlayabilecek. İki şirkette ortak stratejiyle ülke ekonomisine katkı sunmayı hedefliyor.

Yurt Dışı Para Transfer pazarının en önemli markalarından PayPorter ile Faturamatik, iş birliğine gittiğini duyurdu. Her iki ödeme kuruluşunun genel müdürlerinin hazır bulunduğu görüşmede iş birliği sözleşmeleri imzalandı.

METCAN: HİZMET KALİTESİNİ VE ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTIRIYORUZ

İş birliğine yönelik konuşan PayPorter Genel Müdürü İzzet Metcan, "Her iki ödeme kuruluşunun da önümüzdeki dönem stratejik planlarının birbirlerini tamamlaması, bizi bir araya getiren en önemli neden oldu. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda son gelişmeleri takip ederek, hizmet kalitesini ve çeşitliliğini artırıyoruz. Bu iş birliğinin her iki tarafa da uzun vadede ciddi kazanımlar sağlayacağına inancımız tamdır" dedi.

EKİCİ:  POTANSİYELİMİZİ  İŞ BİRLİĞİ İLE DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ

Faturamatik Genel Müdürü Üzeyir Umut Ekici ise "Genişletilmiş lisans izinlerini Merkez Bankası'ndan aldıktan sonra müşterilerimize sunduğumuz hizmet çeşitliliğini artırmak amacıyla çalışmalara devam ediyoruz. PayPorter ile uzun soluklu ve birçok alanda iş ortaklığımızın temellerini atmış olduk. Her iki tarafın da sahip olduğu potansiyeli bu iş birliği ile daha da güçlendireceğine inanıyoruz. İş birliği sürecinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım" diye konuştu.


- İstanbul

Demirören Haber Ajansı / Ekonomi

Togo Cumhuriyeti Transfer Türkiye Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title