Citibank Haberleri

Citibank haber, Citibank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Citibank - 02.09.2016
Banka Ceo'ları Sektörü Masaya Yatırdı
Ziraat Bankası ve Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, CitiBank Genel Müdürü Serra Akçaoğlu, TEB Genel Müdürü Leblebici, Türkiye’de bankacılık sektörünün gündemini ele aldı.
Citibank - 11.08.2016
Merkez Bankası Yönetimine Yeni İsim
Çalışma hayatına HSBC Londra ofisi Finans Mühendisliği bölümünde başlayan Şener, daha sonra Citibank Londra ofisi ve Bank of America Londra genel müdürlüğünde çeşitli görevler aldıktan sonra Özyeğin Üniversitesi'nde göreve başladı.
Citibank - 01.08.2016
Genç girişimcilerin uluslararası sertifikası olacak!
Ulusal Odak Grup Türkiye'deki girişimcilik eğitimini geliştirmek için kuruldu Bu yıl, Girişimcilik Eğitim Sistemi'ni geliştirme hedefiyle kurulan bir diğer oluşum ise Ulusal Odak Grup oldu. Eğitim, girişimcilik ve iş dünyasının içinden etkili isimlerin oluşturacağı bu grup ile ülkemizde girişimcilik eğitiminin gelişimine yön verecek çalışmalar planlanacak ve paylaşılacak. Ulusal Odak Grup, girişimcilik eğitimi ekosistemine son derece entegre olmuş eğitim otoritelerinden, iş dünyasından ve öğretmen temsilcilerinden oluşuyor. Tüm Türkiye çapında ESP'ye dair farkındalığı artırma görevini üstlenen Ulusal Odak Grup üyeleri yılda iki kez toplantı yapacak. Ulusal Odak Grup'u oluşturan üyeler: Engür Rutkay (EMCC Türkiye), Evrim Bayam Pakiş (Opex Consultancy), Ozan Acar (TOBB), Tuba Karaarslan (Mustafa Saffet A.L.), Bertay Fişekçi (GE), Gülden Yılmaz (Koton), Gülru Atak (Citibank), İbrahim Coşkuner (TEB Girişim Bankacılığı), Recep Bildik (BİST Özel Pazar), Rıza Kadılar (EMCC Turkey), Serkan Gür (İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü) , Metin Ender Karabulut (İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü), Zakayi Kaan Ulusoy (İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü), Ufuk Batum (Ventures & Mentors League), Duygu Eren (D&P Danışmanlık) Küçük yaşta girişimcilikle tanışmak gelişimi hızlandırıyor Genç Başarı Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Barış Tezcan öğrencilerin küçük yaşta girişimcilikle tanışmasının çok önemli olduğunu vurguladı.
Citibank - 26.07.2016
Yabancıdan "Güven Tam, Yatırıma Devam" Mesajı
Citibank AŞ Genel Müdürü Serra Akçaoğlu ise bankanın Türkiye'de 500 çalışanıyla 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğini hatırlatarak, "Citibank, Türkiye'ye olan taahhüdünü sürdürmektedir.
Citibank - 13.07.2016
2015 Yılı Kurumlar Vergisi Türkiye Rekortmenleri (2)
Kurumlar Vergisi listesinin ilk 10 sırasında 3'ü kamu bankası olmak üzere 7 banka yer aldı.
Citibank - 13.07.2016
Bankacılıkta Beacon Devrimi Başlıyor
Citibank - New York Geçtiğimiz ay New York'taki ATM kabinlerine beacon yerleştiren Citibank müşterileri, böylece kabinlere cüzdanlarından kartlarını çıkarmadan, telefon veya Apple Watch cihazlarını kullanarak kabine giriş yapabiliyorlar.
Citibank - 25.05.2016
ABD'den Citibank'a 425 Milyon Dolar Ceza
ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC), Citibank'ı, İngiltere'de ve Japonya'da bankalararası borçlanma oranlarını manipüle etmekten ötürü toplam 425 milyon dolar cezaya çarptırdı.
Citibank - 10.05.2016
Ecb 2016'da 4 Bankayı Kapsamlı Değerlendirecek
Açıklamada, 2016'da değerlendirilecek bankaların " Abanka d.d. (Slovenya), Akciju sabiedriba "Rietumu Banka" (Letonya), Banca Mediolanum S.p.A. (İtalya), Citibank Europe plc (İrlanda) " olduğu bilgisi paylaşıldı.
Citibank - 25.04.2016
Experian'da Üst Düzey Atamalar
Nisan 2016 itibariyle, ExperianTürkiye ve Orta Doğu Yazılım Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Fatih Bozdoğan, Türkiye ve Orta Doğu operasyonlarını proje & portföy yönetimi ve geniş sektör deneyimiyle yönetecek. Yüksek lisans öğrenimini Baltimore Üniversitesi Bilgi Sistemleri Yönetimi, lisans öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde tamamlayan Fatih Bozdoğan, çalışma hayatına Amerika'nın Maryland eyaletinde Computershare'de başladı. Bozdoğan, 2005 yılından bu yana İstanbul'da sırasıyla Petrol Ofisi ve Citibank'da çeşitli pozisyonlarında görev aldı.
Citibank - 26.03.2016
Fotoğraflı Bülten Dağıtımı) 'Uludağ Ekonomi Zirvesi' Sona Erdi
İş dünyasının geleceğine ışık tutan onlarca konu masaya yatırıldı Bu yıl 5.'si düzenlenen ve her yıl hem konu hem de katılımcı sayısı katlanarak artmaya devam eden Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde birbirinden önemli konular tartışıldı. Birinci gün, "Dijital Ekonomi ve Büyüme Stratejileri", "Teknoloji & Trendler", "Girişimcilik 2016: Hayalden Gerçeğe", "Yarının Rekabetçi Sektörleri", "Tutumlu İnovasyon", "İşte Daha Fazla Kadın", "Perakende Sektöründe Yeni Dönem" başlıkları altında 7 farklı oturumun gerçekleştirildiği Zirve'nin ikinci gününde masaya yatırılan konu başlıkları ise şöyle sıralandı: "Global Marka Yolculuğu", "Bankacılık ve Reel Sektör", "Sanayinin Geleceği & Endüstri 4.0", "Sosyal Sürdürülebilirlik", "Yeni Dünya Düzeni ve Gelecek", "Türkiye 2023: Büyüme Nereden Gelecek?" Güçlü sponsor desteği Garenta'nın beşinci kez ana sponsorluğunu üstlendiği Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin co-sponsorları Ferko, Nef, Samsung, Turkcell, Türkiye İş Bankası, Türk Telekom, Vodafone oldu. Akkök, Cisco, Citibank, Doğa Koleji, Danone Nutricia, Global Yatırım Holding, Intel, Siemens, TEB, Tekfen, Verifone ve Zorlu Holding'in oturum sponsoru olduğu Zirve'de, Finansal Kurumlar Birliği, Kredi Kayıt Bürosu ve TAV Havalimanları destek sponsor olarak yer aldı.
Citibank - 26.03.2016
Fotoğraflı Bülten Dağıtımı) Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin Birinci Günü Sona Erdi
Turkcell sponsorluğunda gerçekleştirilen 'İşte Daha Fazla Kadın' oturumunda moderatörlüğü Nutricia Genel Müdürü Gamze Çuhardaroğlu üstlendi. TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut, KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Sanem Oktar, Citibank Genel Müdürü Serra Akçaoğlu, Kanbogd Cashmere Genel Müdürü Gantsetseg Choidon ve AvivaSa Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Meral Kurdaş'ın konuşmacı olarak katıldığı panelde kadının iş dünyasında ki yeri ve geleceği konuşuldu.
Citibank - 25.03.2016
Düzeltme"Uludağ Ekonomi Zirvesi" Başlıklı Haberimizin 9'uncu ve 10'uncu Paragraflarında Yer Alan...
Citibank Genel Müdürü Serra Akçaoğlu, mikro girişim kredisi alan kadınlara ve onlar arasından başarılı olanlara ödül verdiklerini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Citibank Haberleri | Citibank Haber - Haberler - Sayfa 5 - Citibank haberleri, son dakika citibank haber ve gelişmeleri burada. Amerikan Şirketler Derneği 12. Yıldönümü Galası Gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 12:33:37. #1.16#

title