BÜLENT TÜFENKCİ HABERLERİ

Bülent Tüfenkci haber, Bülent Tüfenkci son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bülent Tüfenkci - 15.11.2019
9. Malatya Uluslararası Film Festivali başladı
AK Parti Malatya milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve Öznur Çalık da programda birer konuşma yaptı.
Bülent Tüfenkci - 12.11.2019
BDDK'nın bazı yetkilerinin TCMB'ye devredilmesine ilişkin teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve bazı AK Parti'li milletvekillerinin imzasını taşıyan Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanuna göre, ödeme kuruluşları ve elektronik para kuruluşları, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından katkı payı alınabilecek kuruluşlar arasında yer almayacak.
Bülent Tüfenkci - 09.11.2019
Bakan Mustafa Varank: "Geleceğin teknoloji yıldızlarını yetiştireceğiz"
Konuşmanın ardından Bakan Varank, beraberindeki Malatya Valisi Aydın Baruş, AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Bülent Tüfenkci, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile merkez ve atölyenin açılış kurdelesini kesti.
Bülent Tüfenkci - 09.11.2019
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Malatya'da fabrikaları ziyaret etti
Bakan Varank, Malatya Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk ve Borsası Projesi temel atma töreninin ardından beraberindeki Vali Aydın Baruş, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Bülent Tüfenkci, Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı ile OSB'ye geçti.
Bülent Tüfenkci - 06.11.2019
BDDK'nin bazı yetkilerinin TCMB'ye devredilmesine ilişkin teklif TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, teklifle, ödemeler alanına ilişkin olarak Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna (BDDK) ait düzenleme ve denetleme yetkilerinin, kanundaki bütünlük sağlanarak Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasına (TCMB) devredileceğini belirtti.
Bülent Tüfenkci - 06.11.2019
TBMM Genel Kurulu
Konuşmaların ardından AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve bazı AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmelerine başlandı.
Bülent Tüfenkci - 01.11.2019
Eski TBMM Başkanı Kahraman: "15 Temmuz bir işgal teşebbüsüydü"
Programa Malatya Valisi Aydın Baruş, AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Bülent Tüfenkci de katıldı.
Bülent Tüfenkci - 27.10.2019
Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kale ilçesini ziyaret etti
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kale ilçesini ziyaret etti.
Bülent Tüfenkci - 22.10.2019
BDDK'nin bazı yetkilerinin TCMB'ye devredilmesine ilişkin teklif komisyonda kabul edildi
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve bazı AK Partili milletvekillerinin imzasını taşıyan Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, Plan ve Bütçe...
Bülent Tüfenkci - 22.10.2019
BDDK'nin bazı yetkilerinin TCMB'ye devredilmesine ilişkin teklif komisyonda
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve AK Parti'li milletvekillerinin imzasını taşıyan Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin maddeleri üzerindeki görüşmeler, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda devam ediyor.
Bülent Tüfenkci - 22.10.2019
BDDK'nin bazı yetkilerinin TCMB'ye devredilmesine ilişkin teklif komisyonda
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve AK Parti'li milletvekillerinin imzasını taşıyan Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmeleri TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda devam ediyor.
Bülent Tüfenkci - 22.10.2019
BDDK'nin bazı yetkilerinin TCMB'ye devredilmesine ilişkin teklif komisyonda
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, ödemeler alanında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) yetkilerinin Merkez Bankasına devrini hedeflediklerini belirterek, buna ilişkin kanun teklifinde, dünya pratiklerine uyumlu şekilde yeni ödeme yöntemleri tanımlarının yasaya...
Bülent Tüfenkci - 16.10.2019
BDDK'nın bazı yetkileri Merkez Bankasına devrediliyor
AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ve bazı AK Partili milletvekillerinin imzasını taşıyan Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
Bülent Tüfenkci - 11.10.2019
9. Uluslar arası Malatya Film Festivali'nin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi
9. Uluslararası Malatya Film Festivali, tanıtım toplantısı Laleli DoubleTree By Hilton Otel'de yapıldı. Festivalin yeniliklerinin anlatıldığı toplantıya, AK Parti MKYK üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, sanatçılar Oktay Kaynarca, Oylum Talu ve Müfitcan Saçıntı ile basın mensupları katıldı.
Bülent Tüfenkci - 02.10.2019
Gümrük Kanunu'nda değişiklik teklifi komisyonda
Daha sonra teklifin imza sahiplerinden AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, düzenlemeyle gümrük alanında birtakım iyileştirmelerin hedeflendiğini belirtti.
Bülent Tüfenkci - 25.09.2019
"Bursa Anadolu Günleri" başladı
Açılışa, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, bazı milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ile katılımcı illerin temsilcileri ve dernek başkanları katıldı.
Bülent Tüfenkci - 23.09.2019
Vali Aydın Baruş, aşure etkinliğine katıldı
Programa AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Selahattin Gürkan, İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, İl Müftüsü Veysel Işıldar, Hz.
Bülent Tüfenkci - 23.09.2019
Mustafa Cengiz'den Arslantepe Höyüğü'ne ziyaret
Malatya'nın engin bir kültüre sahip olduğunu aktaran Baruş, şunları kaydetti: "Arslantepe şu anda UNESCO Geçici Miras listesinde. Biz de kalıcı miras listesine alınması için çalışıyoruz. Arslantepe'nin bulunduğu yer şu an değerli bilim insanlarının çalışması altında. Burayı ilk devlet teşkilatının kurulduğu yer olarak görüyorlar. Anadolu'daki insanlara kalıcı olarak gösterebileceğimiz devlet kalıntıları burada. Başka bir yerde buna rastlayamıyoruz. Burayı tanıtmaya ihtiyacımız var. İnşallah bu tanıtım çalışmaları çerçevesinde Galatasaray taraftarları da vatandaşlarımız da burayı ziyaret eder. Bizim için önemli olan buranın herkes tarafından tanınması ve dünyaya yayılmasıdır." Ziyarete, AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Vali Yardımcısı Güher Sinem Büyüknalçacı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Çetin Şişman, Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve BtcTurk Yeni Malatyaspor İkinci Başkanı Selim Pilten de katıldı.
Bülent Tüfenkci - 16.09.2019
Milletvekili Tüfenkci'den mahalle ziyaretleri
AK Parti Malatya Milletvekili ve Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyesi (MKYK) Bülent Tüfenkci, Beydağı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Bülent Tüfenkci - 16.09.2019
Vali Baruş, aşure etkinliğine katıldı
Etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya milletvekilleri Bülent Tüfenkci ve Öznur Çalık, Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
Bülent Tüfenkci - 15.09.2019
Başkan Gürkan, Kernek Külliyesi ve MEGSAŞ'ı ziyaret etti
Ziyarete, Malatya Valisi Aydın Baruş ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci de katıldı.
Bülent Tüfenkci - 14.09.2019
Oturma eylemi yapan Diyarbakır annelerine Malatya'dan destek
Devletin terör örgütleriyle mücadelesine, bölge halkının özellikle de bölgedeki annelerin bugün yüksek bir ses ve dik bir duruş ile destek vermesinin çok kıymetli olduğunun vurgulandığı açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Bölge halkı, devletinin ve milletinin arkasında olduğunu güçlü bir şekilde hissetmiştir. Artık teröre teslim olmuyor, korkmuyor. Diyarbakırlı annelerin evlat nöbeti, Diyarbakırlı Hacire annenin, 'Ya çocuğumu geri getirirsiniz, ya da dünyayı başınıza yıkarım.' demesi, emperyalizme ve onun vesayet savaşını yürüten terör örgütüne verilmiş çok önemli bir cevaptır. Anlayana en iyi mesajdır." "Dualarımızla destek veriyoruz" AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, kentte temaslarda bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, terör örgütlerine tepkisini dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bülent Tüfenkci Haberleri | Bülent Tüfenkci Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Bülent Tüfenkci haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bülent Tüfenkci kimdir, hayatı ve biyografisi. Kongre ve Fuar Merkezinin temeli atıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 14:15:05. #1.16#

title