Bitcoin'in yükselişi durdurulamıyor! ABD'li Goldman Sachs'ın etkisiyle tüm zamanların rekorunu kırdı

Bitcoin'in yükselişi durdurulamıyor! ABD'li Goldman Sachs'ın etkisiyle tüm zamanların rekorunu kırdı

Haberler.com - Haberler | Ekonomi

Dünyanın en popüler kripto parası Bitcoin, ABD'li yatırım bankası Goldman Sachs'ın kripto para ticaretine yeniden başlamasıyla rekor tazeledi. 60.622 dolara kadar yüksen Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Bitcoin; 60.266 dolar seviyesini görerek yeni rekora imza attı. Bitcoin'i yeni zirveye yaklaştıran etkenlerden birisi de, ABD merkezli yatırım bankası Goldman Sachs'ın, kripto para alım satım hizmetlerini yeniden başlatmaya karar vermesi oldu.

"TALEBİ KARŞILAMANIN YOLLARINI ARAŞTIRIYORUZ"

Goldman Sachs COO'su John Waldron, Bitcoin'e yatırım yapmak isteyenlerin talebini karşılamanın yollarını araştırdıklarını söyledi.

"MÜŞTERİLERİN YÜZDE 40'I KRİPTO PARALARLA İLİŞKİLİ"

Goldman Sachs Küresel Piyasalar Birimi Dijital Varlık Başkanı Matt McDermott da geçen hafta yaptığıaçıklamada Goldman yatırımcılarının yüzde 40'ının kriptoyla bir tür ilişkisi olduğunu belirtti. Waldron, pandeminin çevrimiçi alışverişleri önemli ölçüde hızlandırdığına işaret ederek, bunun da kripto para ödemelerinde büyük artışa neden olacağına dikkat çekti.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Bitcoin'in yükselişi durdurulamıyor! ABD'li Goldman Sachs'ın etkisiyle tüm zamanların rekorunu kırdı
Haber Yorumları (2)
06: 500 e gelir mi acaba. bu kadar talep olursa yükseliş durmaz. ancak ülkelerin dijital kripto paraları çıkarsa belki o zaman geriye gider mi. tam bir objektif yorum yapılsa. döviz satıp girilmeli mi
DEDİ: Herkes bitcoin alsın parasını dövize yatırsın evini arsasını arabasını satıp işyerini kapatsın bedava para dağıtıyorlar. Çok yakında zincir marketler AVM Ler toprak sömürücü leri sizi köleleştirecek aldığını bitcoinleri yiyemeyeceksiniz.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title