Beşir Köksal Haberleri

Beşir Köksal haber, Beşir Köksal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beşir Köksal - 03.05.2016
Hacı Bektaşı Veli Vafkı Sesob'u Ziyaret Etti
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı yöneticileri, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.
Beşir Köksal - 03.05.2016
Miraç Kandili
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 22.04.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal ile Sivas Ticaret Borsası (STB) Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 21.04.2016
Turizm Haftası
Hafik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Burhan Koçak nezaretinde kente gelen öğrenciler SESOB Başkanı Beşir Köksal ile bir araya geldi.
Beşir Köksal - 14.04.2016
Faizsiz Kredi İçin Başvurular Başladı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkara yönelik olarak verilen sıfır faizli kredinin tekrar açıldığının müjdesini verdi.
Beşir Köksal - 14.04.2016
İzebsidef'den Sesob Başkanı Köksal'a Ziyaret
İzmir ve Ege Bölgesi Sivas Dernekleri Federasyonu (İZEBSİDEF) Başkanı Zeki Karaoğlu, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Beşir Köksal'ı ziyaret etti.
Beşir Köksal - 13.04.2016
Faizsiz Kredi İçin Başvurular Başladı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkara yönelik olarak verilen sıfır faizli kredi için başvuruların başladığını belirtti.
Beşir Köksal - 07.04.2016
Anadolu Ajansı 96 Yaşında
Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi AŞ (TÜDEMSAŞ) Genel Müdürü Yıldıray Koçarslan, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, İl Sağlık Müdürü Adil Kaya, Halk Sağlığı Müdürü Levent Sağlam, AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Beşir Köksal ve Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, Anadolu Ajansının (AA) kuruluşunun 96.
Beşir Köksal - 07.04.2016
Anadolu Ajansı 96 Yaşında
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Anadolu Ajansının (AA) kuruluşunun 96. yılını kutladı.
Beşir Köksal - 04.04.2016
Sesob Başkanı Köksal'dan, Tkdk Koordinatörüne Ziyaret
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) koordinatörlüğüne atanan Muhammed Ali Genç'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Beşir Köksal - 08.03.2016
Kesintilerin Kaldırılması Esnafı Memnun Etti
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, emekli olduktan sonra çalışmaya devam eden kişilerden kesilen sosyal güvenlik destek primlerinin kaldırılmasını memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.
Beşir Köksal - 08.03.2016
Kamyoncular Kooperatifi Genel Kurul Yaptı
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurula Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, kooperatif başkanı Sefer Erdönmez, ve kooperatif ortakları katıldı.
Beşir Köksal - 18.02.2016
Ankara ve Diyarbakır'daki Terör Saldırısına Tepkiler
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise mesajında, ülkenin birlik ve beraberliğini kimsenin bozamayacağını belirtti.
Beşir Köksal - 11.02.2016
Sivas'ta "Seyfebeli Sanayi Sitesi" Projesi Tanıtıldı
Toplantıya, Sivas Ticaret Odası Başkanı Osman Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Beşir Köksal, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karaman katıldı.
Beşir Köksal - 10.02.2016
Sesob Başkanı Köksal Açıklaması
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, emekli olduktan sonra çalışmaya devam eden kişilerden kesilen sosyal güvenlik destek primlerinin kaldırılacağını belirtti.
Beşir Köksal - 08.02.2016
Emlakçılar Derneğinden Sesob'a Ziyaret
Sivas Emlak Komisyoncuları ve Müşavirleri Derneği Başkanı Kerim Çayır, yönetim kurulu üyeleriyle Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini (SESOB) ziyaret etti. SESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, dernek yönetimine yeni seçilen üyeler, SESOB Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret ederek emlak sektörünün sorunlarıyla ile ilgili bir süre sohbet etti.
Beşir Köksal - 05.02.2016
Sivas İş Platformundan Sesoba Ziyaret
Merkezi İstanbul'da bulunan Sivas İş Platformunun başkanı Erdal Doğan ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini (SESOB) ziyaret etti. SESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve açılışlara katılmak üzere İstanbul'dan Sivas'a gelen Sivas İş Platformu üyeleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.
Beşir Köksal - 02.02.2016
Sivas'tan Kısa Kısa
Şekerbank Sivas Şube Müdürlüğüne atanan Ali Galip Özçoban, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'ı ziyaret etti.
Beşir Köksal - 18.01.2016
Hafikliler Derneği Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) salonundaki genel kurulda, aynı zamanda SESOB Başkanı olan Hafikliler Derneği Başkanı Beşir Köksal, özverili şekilde çalışarak derneği bu aşamaya getirdiklerini belirtti.
Beşir Köksal - 11.01.2016
İl Jandarma Komutanı Arslan'dan Sesob'a Ziyaret
Sivas İl Jandarma Komutanı Albay Bektaş Arslan, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal'a iadeyi ziyarette bulundu.
Beşir Köksal - 09.01.2016
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Beşir Köksal - 07.01.2016
Asgari Ücretin Bin 300 Lira Olması
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, asgari ücretin artmasıyla esnafın ödediği bağkur primlerinin de arttığını belirtti.
Beşir Köksal - 02.01.2016
Sesob Başkanı Köksal'dan E-tebligat Açıklaması
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, "e-tebligat" uygulamasının 1 Nisan 2016 tarihine kadar uzatıldığını bildirdi.
Beşir Köksal - 31.12.2015
Yeni Yıla Doğru
AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin ile Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Beşir Köksal - 25.12.2015
Eski Yazar Kasaların Yenilenmesi İçin Süre Uzatıldı
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, yeni nesil yazar kasa zorunluluğunun 1 Ocak 2016'da başlanacağının açıklandığını ancak yapılan girişimler neticesinde yazar kasa zorunluluğunun kademeli olarak bir yıl ertelendiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beşir Köksal Haberleri | Beşir Köksal Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Beşir Köksal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Beşir Köksal kimdir, hayatı ve biyografisi. Sivas'ta Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 20:34:53. #1.16#

title