Beşiktaş'ın yıldızı Elneny, Kuran-ı Kerim okuduğu anları paylaştı

Beşiktaş'ın yıldızı Elneny, Kuran-ı Kerim okuduğu anları paylaştı

Haberler.com - Haberler | Spor

Beşiktaş'ın Arsenal'dan kiraladığı Mısırlı orta saha oyuncusu Mohamed Elneny, sosyal medyadan Kuran-ı Kerim okuduğu görüntüyü paylaşarak, "Tüm problemlerin, endişelerin ve acıların çözümü, af dilemek ve iyimser olmak. Üzülmeyin, Allah bizim yanımızda" notunu düştü.

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Elneny, karantina günlerini Kuran-ı Kerim okuyarak geçiriyor. Siyah-beyazlı takımın İngiliz ekibi Arsenal'den kiraladığı Mısırlı oyuncu Mohamed Elneny, Instagram hesabından Kuran-ı Kerim okurken çekilen bir fotoğrafını paylaştı.

"ÜZÜLMEYİN ALLAH BİZİM YANIMIZDA"

Elneny yaptığı paylaşıma, "Tüm problemlerin, endişelerin ve acıların çözümü, af dilemek ve iyimser olmak. Üzülmeyin, Allah bizim yanımızda" notunu düştü. Deneyimli oyuncu daha önce de Bakara Suresi okuduğu görüntüleri paylaşmıştı.

İşte o paylaşım:

Beşiktaş'ın yıldızı Elneny, Kuran-ı Kerim okuduğu anları paylaştı
Haber Yorumları (10)
OSMANLİ: Bizim aydın geçinen din yobazları ibret alsınlar
BY-X: Helal olsun. Ben de evde canı sıkılanlara, daha önce vakit bulamıyorum diyenlere (inananlara) sesleniyorum. Vakit bulamıyordunuz Allah size (bize) iyice vakit veriyor. Zamanında Allah''ın zamanını Allah''dan esirgediniz. Hadi buyrun, madem inanıyor-uz-sunuz inandığımızı yaşama vakti. Kuran bilmeyenler öğrensin, çocuklarına öğretsin, bizlere HEDİYE EDİLEN namazı eda etmeye başlayalım, başlayın. Allah affedicidir, affetmeyi sever. Yumurta kapıya dayanmadan yapılacakları yapın, sonra çok geç olabil
YORUMCU: ah ah tutamayız ki bu adamı. eğer oyuncu iyiyse geri alıyorlar kötüyse de bizimkiler alıyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title