AYŞE ARMAN HABERLERİ

Ayşe Arman haber, Ayşe Arman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayşe Arman - 31.07.2015
13 Maddede Teoman...
1. Doğumu Fazlı Teoman Yakupoğlu (20 Kasım 1967) İstanbul'un Tünel semtinde doğmuş olan şarkıcı, ailesinin tek çocuğuydu. Avukat olan babası, sanatçı 2,5 yaşındayken öldü. Belki de en bilinen parçası Paramparça'da da "Bugün benim doğum günüm her sarhoşum hem yastayım bir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım" sözlerinde babasına atıfta bulunmuştur. 2. Babasının Ölümü Babasının Ölümü Babasının ölümü ruhunu çok derinden etkilemiş Teoman'ın. Ayşe Arman'la röportajından bir bölüm; bizi en çok sarsan cümleniz: 'babamın öldüğü yaştayım.
Ayşe Arman - 11.07.2015
Kanserin Son Evresindeki Anne Evinde Ölmeyi Bekliyor
Ann Ercan, yumurtalık kanserinin son evresinde. Doktoru “İki seçenek söz konusu. Ya hastanede tedaviye devam edeceğiz. Ama bir yararı olacağını düşünmüyorum. Ya da evinde kocanla, çocuklarınla huzur içinde hayata veda edeceksin, son nefesini vereceksin...” Ann, ikinci şıkkı tercih etmiş. Ayşe Arman, Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan ropörtajda bu kararı ve ailenin yaşadıklarını aktardı.
Ayşe Arman - 22.05.2015
Kadınlar İçin "Tek Ses"
Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın eşi Sema Doğan,Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Fransa'nın İstanbul Başkonsolosu Muriel Domenach, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Ayşe Arman, Yonca Evcimik, Meltem Cumbul,, Şirin Yalçın, Elif Dürüst, Şila Gök, Ceyda Çarmıklı Kılıçaslan, Zuhal Şeker Tucker, Maide Kurttepeli,, miletvekilleri, milletvekili adayları, STK temsilcilerinin de aralarında bulunduğu siyaset, iş, sanat ve medya dünyasından birçok isim katıldı.
Ayşe Arman - 22.05.2015
Ajda Pekkan Bu Kez Sohbete Geliyor
İstanbul'un cazibe merkezi Akasya Acıbadem, Ayşe Arman, Enver Aysever, Kürşat Başar, Ahmet Ümit, Ender Saraç, Buket Uzuner gibi değeri isimleri ağırladığı ve büyük ilgi gören "Akasya Sohbetleri"nde bu hafta yine bir ilke daha imza atarak Türkiye'nin "Süperstar" ı Ajda Pekkan'ı konuk ediyor.
Ayşe Arman - 08.04.2015
Tiyatronun Dev Ustası 87 Yaşında
Ailenin yakın dostu Dr. Hasan Fındık evsahipliğinde Rixos Pera Hotel, Park Şamdan'da yapılan geceye Haldun Dormen'in kız kardeşi Güler Yiğit ve Dr. Halil Değer,Tezcan Yaramancı ve eşi,Erhan Dumanlı ve eşi, oğlu Ömer Dormen,Ayşe Arman torunu Yasemin Dormen tüm aile dostları ve Halit Ergenç,Emre Altuğ,Zerrin Tekindor,Nevra Serezli,Suna Keskin,Erol Evgin,Mustafa Alabora,Tülin Oral,Dilek Türker,Zeynep Tedü,Şebnem Özinal,İzzet Günay,Mehmet Özkaya gibi ünlü sanatçılar katıldı.
Ayşe Arman - 03.04.2015
Adana 2015 Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı
Toplantıya Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, gazeteci Ayşe Arman da katıldı.
Ayşe Arman - 03.04.2015
Adana'da Karnaval Coşkusu
Bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Portakal Çiçeği Karnavalı'nın dünü ve bugününe ilişkin sürecine dair basın toplantısı Adana Valisi Mustafa Büyük, Adanalı Gazeteci Yazar Ayşe Arman, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ve karnaval fikrinin öncüsü Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.
Ayşe Arman - 05.03.2015
Diliniz Kaba, Vicdanınız Taş" Kampanyası
Suçlarının bir kadına yönelik tacize dikkati çekmek olduğunu vurgulayan Selvi, "Liberal düşünce adamı Atilla Yayla, o tarihte bir değil birçok Kabataş olayının yaşandığını yazdı. Gezi olayları sırasında Hürriyet Gazetesi'nden Ayşe Arman, Yeşil Sönmez isimli başörtülü kadının 9 yaşındaki kızı Zeynep'le birlikte göstericiler tarafından etraflarının nasıl sarılıp, tavalarla kafasına vurulduğunu anlattığı bir söyleşiyi yayınladı.
Ayşe Arman - 02.02.2015
Eskişehir 'En Güzel' Gülben Ergen'i Seçti
Acvit Medya ve Şehir Magazincisinin ortaklaşa organize ettiği en güzel kim anketi 10 bin kişiye sorularak yapıldı. Eskişehirliler'e, Gülben Ergen, Ayşe Arman, Hülya Avşar, İclal Aydın ve Seda Sayan'dan hangisinin en güzel ünlü olduğu soruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ayşe Arman Haberleri | Ayşe Arman Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Ayşe Arman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayşe Arman kimdir, hayatı ve biyografisi. Özpetek Yeni Filminde İtalyanlara İstanbul'u Anlatacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 08:04:24. #1.16#
title