Ali Koç Avrupa Kulüpler Birliği yönetimine girdi!

Ali Koç Avrupa Kulüpler Birliği yönetimine girdi!

10.09.2019 17:06 | Son Güncelleme: 10.09.2019 17:30

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu'na seçildi. Koç, 4 yıl boyunca burada Türkiye'yi temsil edecek.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dört yıl boyunca Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu'nda yer alacak. Önceki yönetimde Türkiye'den kimse yoktu. Avrupa Kulüpler Birliği tarafından yapılan olağan genel kurulda başkan ve yöneticiler belirlendi. Juventus kulübü başkanı Andrea Agnelli yeniden başkan seçildi.

DEVLERLE BİRLİKTE GÖREV YAPACAK

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da yönetim listesinde yer aldı. Yönetim kurulu listesinde Real Madrid, Ajax, Liverpool, Atletico Madrid, Inter, B.Dortmund, Bayern Münih, Manchester United, Benfica, Barcelona ve O.Lyon gibi kulüplerin başkan ve yöneticileri yer alıyor.

Ali Koç Avrupa Kulüpler Birliği yönetimine girdi!
Haber Yorumları (28)
SARBİ !: GS LİLERİN NİYE BU KADAR ZORUNA GİDİYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM.
ABDULREZZAK: Önce Fenerbahçeyi temsil etmeyi öğren Ali Koç. Galatasaray Avupada başarıdan başarıya koşacak sen övünecek ve hava atacaksın bir Türk olarak.
MERT: fenerbahçeli06 büyük takımları büyük yapan tarihidir. . boşuna demiyolar tarih yazdık diye. . sizde bu duygular olmadığı için anlamazsınız yada anlamak istemezsiniz. . siz anca galatasaray''ı yendik şampiyonluktan ettik sözlerine inanırsınız.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title