Ali Koç Avrupa Kulüpler Birliği yönetimine girdi!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu'na seçildi. Koç, 4 yıl boyunca burada Türkiye'yi temsil edecek.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dört yıl boyunca Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu'nda yer alacak. Önceki yönetimde Türkiye'den kimse yoktu. Avrupa Kulüpler Birliği tarafından yapılan olağan genel kurulda başkan ve yöneticiler belirlendi. Juventus kulübü başkanı Andrea Agnelli yeniden başkan seçildi.

DEVLERLE BİRLİKTE GÖREV YAPACAK

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da yönetim listesinde yer aldı. Yönetim kurulu listesinde Real Madrid, Ajax, Liverpool, Atletico Madrid, Inter, B.Dortmund, Bayern Münih, Manchester United, Benfica, Barcelona ve O.Lyon gibi kulüplerin başkan ve yöneticileri yer alıyor.

YORUMLAR (28)

 • ABDULREZZAK:
  Önce Fenerbahçeyi temsil etmeyi öğren Ali Koç. Galatasaray Avupada başarıdan başarıya koşacak sen övünecek ve hava atacaksın bir Türk olarak.
 • MERT:
  fenerbahçeli06 büyük takımları büyük yapan tarihidir. . boşuna demiyolar tarih yazdık diye. . sizde bu duygular olmadığı için anlamazsınız yada anlamak istemezsiniz. . siz anca galatasaray''ı yendik şampiyonluktan ettik sözlerine inanırsınız.
 • FENERLİBAHÇELİ06:
  Ne başarısı ya? Hala 20 sene öncesindesiniz be. Uyanın artıkyıllardır Avrupa kupalarında dökülüyorsunuz!
 • DURAN TEKERLEK:
  Ali Koç Avrupa Kulüpler Birliği İcra Kurulu''na seçildi. Bu haberin ardından TFF Fatih Terim''e 4 maç ceza verdi.
 • FENERLİBAHÇELİ06:
  Dilenmedi. Kulübe Kendi cebinden para verdi, Fenerbahçelilerde kulübüne bağış yaptı. Halk kulübü olmak budur. Bazı G. saray Başkanları gibi kendi kulübüne Haciz göndermedi.
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.