Alex Morgan'dan Ronaldo için şok sözler: Gerçek yüzünü kimse bilmiyor

ABD Kadın futbol takımının yıldız oyuncusu Alex Morgan, taciz davası devam eden Ronaldo için, "Hikayesine baktığımızda bence gizlenmiş çok kanıt var. Sonuçta para, bazı şeyleri saklayabiliyor. Gerçek yüzünü kimse bilmiyor" ifadelerini kullandı.

Alex Morgan'dan Ronaldo için şok sözler: Gerçek yüzünü kimse bilmiyor

ABD Kadın futbol takımının ünlü yıldızı Alex Morgan, cinsel taciz davası hala süren Cristiano Ronaldo hakkında flaş sözler kullandı.

Sports Illustrated dergisine röportaj veren Morgan, Ronaldo'nun davada bir şeyler saklamış olabileceğini belirtti.

"BENCE GİZLENMİŞ ÇOK KANIT VAR"

Alex Morgan, Portekizli futbolcunun davası hakkında "Günümüzde kadınların konuşmalarını dinlemek önemli. Herkes, bu olayda kimin haklı olduğunu merak ediyor. Ama Ronaldo'nun hikayesine baktığımızda bence gizlenmiş çok kanıt var. Sonuçta para, bazı şeyleri saklayabiliyor.Onu herkes iyi biri olarak biliyor ama Ronaldo sadece medyaya karşı böyle. Gerçek yüzünü kimse bilmiyor" sözlerini kullandı.

"SPOR İÇİN YAPTIKLARIYLA, KİŞİSEL YAPTIKLARI FARKLI"

ABD ile Kadınlar Dünya Kupası sevinci yaşayan Morgan, "Kadınları kolayca yaralanabileceği pozisyonlarda korumak çok önemlidir. Ronaldo, dünyanın en iyi futbolcusu değildir demiyorum. Bunun futboluyla bir ilgisi yok. Spor için yaptıkları farklı, kişiliği ile yaptıkları farklıdır" şeklinde konuştu.

Öte yandan Alex Morgan ile Cristiano Ronaldo, 23 Eylül tarihinde Milano'da düzenlenecek FIFA The Best ödül töreninde dünyanın en iyi futbolcusu adaylığında yarışacaklar.

YORUMLAR (28)

  • GEMLİK:
    Şimdi de bu mu çıktı. En iyi futbolcu seçilebilnek için gündem yapmaya çalışan basit ve niteliksiz bir kadın. Kaldı ki nasıl olurda Ronaldo ile bunu kıyas ederler. Ayrıca sanki adamın özel yaşantısında hep yanında ve arkadaşlık yapmış gibi konuşuyor komik. Senin Ronaldo ile isminin anılması bile sana mükafat. Yahudi lobisi şimdi de seni mi kullanıyor. Ronaldo yu yedirmeyiz.
  • MUHAMMET:
    filistine yaptığı yardımlar yüzünden böyle taciz iddiaları ile yıkmaya çalışıyorsunuz. biz bu yahudi oyunlarını çok izledik. hep aynı denklemi kullanıyorsunuz ve iyi insanları sindirmeye çalışıyorsunuz. iftiralarla sindirdiğiniz yetti artık yahudilerin nasıl şantaj ve tehditle basın yayınla kitleleri kontrol ettiği ortada
  • RONALDONUN KANKİSİ:
    Ronaldo''yu sizden olmadığı için her bahanede linç etmeye uğraşıyor bu batı medyası biliyorsunuz ki ronaldo müslümanlara karşı daha hassas bir futbolcu herşey bunun yüzünden
Tüm 28 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.