Ahmet Nur Çebi başkan adayı olmayacak

Beşiktaş'ta başkanlık için adı geçen isimlerden olan Ahmet Nur Çebi, aday olmama kararı aldı.

Ahmet Nur Çebi başkan adayı olmayacak

Fikret Orman'ın görevi bırakma kararı sonrası gidilen olağanüstü genel kurulda aday olması beklenen Ahmet Nur Çebi, son kararını verdi. Bir süredir liste hazırlığında olan ve kurmaylarıyla durum değerlendirmesi yapan Çebi, yarışa girmeme kararı aldı.

Bugün 17.00'da listesini divan kuruluna sunması beklenen Çebi, yaptığı son değerlendirmenin ardından bu seçimde aday olmama yönünde tercih kullandı.

Ahmet Nur Çebi'nin yakın dostlarına, "Şu anda yarışma değil, kulübe destek verme zamanı" dediği ifade ediliyor.

YORUMLAR (9)

  • BJK:
    Olmaması olasından daha hayırlı olacak, bugün değil de ne zaman sahipleneceksiniz Beşiktaş''ı güllük gülistanlık olduğu zaman herkes görev ister tüm Beşiktaşlıların desteğini de almıştın Ahmet bey iyik de aday olmamışın böyle tırsak korkak birisinin başkan olmasını da istemem açıkçası
  • FIRTINA 61:
    450milyon avro borç. Kulüp 7 aydır maaş vermiyormuş. Bu şartlarda önünü görmeyen, bankalarda kredisi kalmayan kulübe nasıl aday olsun?Bugün radyoda Atilla Türker ile bu konuyu konuşuyorlardı. İşin özeti aslında yukardaki cümlelerde yazıyor. Borç çok, para yok. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.