Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu

Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu

18.10.2019 16:18 | Son Güncelleme: 18.10.2019 16:31

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, UEFA'nın gelirlerini el koymasıyla ilgili konuştu. Ağaoğlu, UEFA'nın verdiği ceza yüzünden Kucka'yı Ocak 2019 tarihinden Parma'ya 4,7 milyon euroya sattıklarını açıkladı.

Trabzonspor Divan Kurulu Toplantısı'nda Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu yaptığı açıklamada UEFA'nın gelirlerine el koyduğunu söyledi.

İşte Ahmet Ağaoğlu'nun yaptığı açıklamalar:

5-6 yıl aradan sonra ilk kez Avrupa'da mücadele ediyoruz. UEFA ile masada çok büyük bir mücadele verdik, oturduk ve yaptığımız ekonomik hamlelerin hepsini anlattık. UEFA'nın gelirlerimize el koymasının ardından CAS'a şikayet dilekçesinde bulunduk.

8 Aralık'ta tahmin ediyorum ki CAS'a açtığımız UEFA'yla ilgili davanın sonucu açıklanır. UEFA da bize net olarak bundan memnun olmadıklarını iletti. 6 saat yolculuk yapıyoruz, Madrid'e gidiyoruz.

UEFA'nın Türk futboluna nasıl bir bakış içerisinde olduğunu asker selamına açtığı soruşturmadan anlayabilirsiniz ama oradan da bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.

"KUCKA, UEFA CEZASI YÜZÜNDEN GİTTİ"

UEFA'nın verdiği cezalar yüzünden en önemli oyuncularımızdan Kucka'yı Parma kulübüne satmak zorunda kaldık ama diğer kulüplerimiz borçlarına bakmadan daha da borçlanmaya devam ettiler. Taahütnameyi imzaladıktan sonra gelirlerimizin çoğunu bankaya göndermek zorunda kalıyoruz.

Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu
Haber Yorumları (5)
ESKİ IRAK OLDUK: Fuzbola bile siyaset bulasmis dostugumuz hale bak bir birimizi yiyoruz sorumlusu da belli
GEMLİK: Ağaoğlu da sonunda patladı gitti. Bahaneler başladı...
OFLU: BU SENE AVRUPAYA NASIL GİTTİK?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title