Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi: Böyle şey olur mu?

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi: Böyle şey olur mu?

29.09.2019 00:04 | Son Güncelleme: 29.09.2019 00:20

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan televizyoncu Acun Ilıcalı, Beyaz TV'de Ahmet Çakar'ın Max Kruse için söylediği sözlere tepki gösterdi. Ilıcalı, "Bu adam yarın gidip ülkemizi anlatacak. Bu kötü bir şey mi? Böyle şey olur mu?" diyerek Çakar'a sitem etti.

Fenerbahçe taraftarı olan başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, golsüz berabere biten derbi sonrasında Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına telefonla bağlandı.

Ilıcalı, özellikle Max Kruse'un İstiklal Marşı okuduğu için sosyal medyadan da taraflı tarafsız herkesin takdiri toplayan Alman futbolcu için yapılan eleştiriye sessiz kalmadı.

ACUN'DAN AHMET ÇAKAR'A TEPKİ

Programda Ahmet Çakar'ın, "Max Kruse'un İstiklal Marşı'nı okuması abestir" sözleri üzerine Acun Ilıcalı tepki gösterdi. Ilıcalı, "Bu adam yarın gidip ülkemizi anlatacak. Bu kötü bir şey mi? Böyle şey olur mu?" diyerek Çakar'a sitem etti.

Acun Ilıcalı'dan Ahmet Çakar'a derbi tepkisi: Böyle şey olur mu?
Haber Yorumları (40)
SPORCU: acun da kim ya hahahaha. . .
ADINIZI YAZIN: Helal olsun değerli iş adamı ve medya patronu acun ılıcalı Ahmet çakara cevabı yapıştırmış helal helal acuun beyyy
GUSTAVO ÇAKAR ÇAKMAZ: Teşekkürler Krose sen doğru bildiklerini yapmaya devam et bu spor proğramlarındaki bunaklara aldırış etmebunlar gündemde kalmak için her türlü eşkiyalığı yaparlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title