ZEYNEL AÇIKGÖZ HABERLERİ

Zeynel Açıkgöz haber, Zeynel Açıkgöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeynel Açıkgöz

Zeynel Açıkgöz

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi 25.6.1963 - ...

Zeynel Açıkgöz Kimdir ?

Zeynel Açıkgöz, 1963'te Gaziantep Araban ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep'te tamamladı. Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Saadet Partisi il ve ilçe teşkilatlarında çeşitli kademelerde görev yaptı. 1985-1988 yılları arasında Milli Gazete temsilciliğini yürüttü. 1991-1999 yılları arasında devlet memurluğu yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zeynel Açıkgöz - 04.06.2019
"Tunceli'de terörist sayısı 600'lerden 70'lere düştü"
Programa, Tunceli Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak, vali yardımcıları Akın Zor ve Selçuk Yosunkaya, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş, İl Jandarma Komutan Albay Sinan Şen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeynel Açıkgöz, çeşitli kurumların müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Zeynel Açıkgöz - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Zeynel Açıkgöz - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Gaziantep'te 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Zeynel Açıkgöz - 27.11.2018
Tunceli'de "Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi" Toplantısı
Açıklamada, toplantıya, Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeynel Açıkgöz, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu, Fırat Kalkınma Ajansı Tunceli Yatırım Destek Ofisi Birim Başkanı Murat Ortak, KOSGEB Müdürü Kadir Yıldırım, Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri ile ildeki girişimcilerin katıldığı belirtildi.
Zeynel Açıkgöz - 27.11.2018
Tunceli Tso'dan 700 Öğrenciye Mont Yardımı
Açıklamada, Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeynel Açıkgöz'ün, Tunceli İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aslanoğlu'nu makamında ziyaret ederek, temin edilen 700 montu teslim ettiği aktarıldı.
Zeynel Açıkgöz - 29.02.2012
"Anılarla Erbakan" Söyleşisi Gerçekleştirildi
Çok ilginç anıların dile getirildiği etkinlikte, Mehmet Bozgeyik, Memik Karabulut, ilhan Özgözükara, Zeynel Açıkgöz, Salman Özçalışkan, Ömer Mert, Mehmet Kasapbaşı ve Zeki Sosyal sırasıyla Erbakan ile birebir geçen anılarını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zeynel Açıkgöz Haberleri | Zeynel Açıkgöz Kimdir - Haberler - Zeynel Açıkgöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeynel Açıkgöz kimdir, hayatı ve biyografisi. FKA yönetim kurulu toplantısı Tunceli'de yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 22:44:24. #1.14#

title