ZEKERİYA BİRKAN HABERLERİ

ZEKERİYA BİRKAN HABERLERİ

Zekeriya Birkan haber, Zekeriya Birkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zekeriya Birkan 10.2.2016
Çaykur'da Kit Alt Komisyonu Toplantısı
ÇAYKUR KİT Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, "ÇAYKUR'un geleceği, çalışmaları ve yapısı bütün bölgeyi ilgilendiriyor.
Zekeriya Birkan: Çaykur Kit Komisyonu ToplantısıZekeriya Birkan 10.2.2016
Zekeriya Birkan 7.2.2016
Mudanya'daki Festivalde 1 Ton Hamsi Dağıtıldı
Festival kapsamında yapılan konserde, sanatçılar tarafından Karadeniz Bölgesi'ne özgü parçalar seslendirildi. AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan'ın da katıldığı etkinlikte katılımcılar, kemençeyle çalınan horon havaları eşliğinde oynadı.
Zekeriya Birkan 2.2.2016
Bayırbucak Türkmenlerine Yardım
AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan'ın da hazır bulunduğu tören, tırların yola çıkarılmasıyla sona erdi.
Zekeriya Birkan 24.1.2016
Bursa Pazarcıklılar Derneğinden "6. Boza Gecesi"
Bursa Pazaryeri ve Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından geleneksel "6. Boza Gecesi" düzenlendi. Bursa Kültür Park Sadabat Sarayı Salonu'ndaki etkinliğe, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Pazaryeri Kaymakamı İbrahim Özdel, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bursa Pazaryerililer Dernek Başkanı Bahri Turan, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, dernek başkanları ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
Zekeriya Birkan: Bursa'ya 30 Milyon Liralık YatırımZekeriya Birkan 15.1.2016
Zekeriya Birkan: Hamsi ve Horon Festivali'Zekeriya Birkan 26.12.2015
Zekeriya Birkan 26.12.2015
Bursa'da "Hamsi ve Horon Festivali"
Festivale katılan Vali Münir Karaloğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ve vatandaşlarla horon tepti.
Zekeriya Birkan 15.12.2015
Başbakan Davutoğlu, Bulgaristan'a Geldi
Davutoğlu'na Sofya ziyaretinde eşlik eden heyette AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül ve Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, AK Parti milletvekilleri Aziz Babuşcu, Zekeriya Birkan, Rafet Sezen, Hüseyin Bürge, Kerem Ali Sürekli ve Mustafa Yel, CHP milletvekilleri Çetin Arık ve Mustafa Tuncer, MHP milletvekilleri Saffet Sancaklı ve Kamil Aydın ile HDP milletvekilleri Celal Doğan ve Filiz Kerestecioğlu da yer alıyor.
Zekeriya Birkan 15.12.2015
Bursa'da Zaman Fotoğraf Yarışması"
Törende, AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan ve Vali Yardımcısı Nevzat Ergün hazır bulundu.
Zekeriya Birkan: Bursa'da Yardım Tırı KriziZekeriya Birkan 2.12.2015
Zekeriya Birkan 2.12.2015
Bayırbucak'a Yardım Seferberliği
Suriyeli mazlumlara destek olmak amacıyla savaşın ilk günlerinden itibaren Bursa'da başlatılan yardım seferberliği, Büyükşehir Belediyesi'nin de destekleriyle çığ gibi büyüyor. Büyükşehir Belediyesi, işadamları, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlardan sağlanan yardımlarla doldurulan 200'ü aşkın TIR bölgeye halkının yaralarını sararken, son olarak geçtiğimiz hafta Bayırbucak'a gönderilen 400 adet sobanın ardından şimdide 6 tır yardım malzemesi gönderildi. Un, su, erzak ve tıbbi yardım malzemeleriyle dolu Tırlar Büyükşehir Belediyesi'nin Doğanbey Otoparkı'nda düzenlenen törenin ardından dualarla bölgeye yolcu edildi. Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ile Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının da katıldığı törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, savaş bitip, bölgede hayat normale dönene kadar yardımların devam edeceğini vurguladı.
Zekeriya Birkan: Bayırbucak'a Yardım SeferberliğiZekeriya Birkan 2.12.2015
Zekeriya Birkan 2.12.2015
Nosab Köprüsü ve Bağlantı Yolları Ulaşıma Açıldı
AK Parti Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve Hüseyin Şahin de Bursa'da gerçekleştirilen hizmetlerin kente değer kattığını belirterek, Altepe'yi çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Zekeriya Birkan 1.12.2015
Burfaş'tan Karacabey'e Sosyal Tesis
Daha sonra Altepe ve Özkan ile AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, tesisin açılış kurdelesini kesti.
Zekeriya Birkan: Burfaş'tan Karacabey'e Sosyal TesisZekeriya Birkan 1.12.2015
Zekeriya Birkan: Karacabey de Sosyal Tesisine KavuştuZekeriya Birkan 1.12.2015
Zekeriya Birkan: Karacabey De Sosyal Tesisine KavuştuZekeriya Birkan 1.12.2015
Zekeriya Birkan 11.11.2015
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Mazbatasını Aldı
AK Parti'den Bursa milletvekili seçilen Müezzinoğlu ile Emine Yavuz Gözgeç, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun, Müfit Aydın ve Osman Mesten, Adalet Sarayı'nda düzenlenen törende, İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldı.
Zekeriya Birkan: Rahvan Atları Cumhuriyet Koşusu'Zekeriya Birkan 8.11.2015
Şu an buradasınız: Zekeriya Birkan Haberleri | Zekeriya Birkan Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Zekeriya Birkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zekeriya Birkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa'da Şehit Uzman Çavuşu 5 Bin Kişi Uğurladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 06:03:52. #1.15#
title