YÜRÜYEN MERDİVENLER HABERLERİ

Yürüyen Merdivenler Haberleri

Yürüyen Merdivenler haber, Yürüyen Merdivenler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yürüyen Merdivenler - 23.5.2020
"Soyunma kabinleri arasında 1 kabin boş bırakılmalı, bir kişi en fazla 10 dakika...
ALIŞVERİŞ merkezlerinin açılmasının ve vaka sayılarının azalmasının ardından bayram sonrası sosyal hareketliliğin başlaması bekleniyor.
Yürüyen Merdivenler - 23.5.2020
"Soyunma kabinleri arasında 1 kabin boş bırakılmalı, bir kişi en fazla 10 dakika...
ALIŞVERİŞ merkezlerinin açılmasının ve vaka sayılarının azalmasının ardından bayram sonrası sosyal hareketliliğin başlaması bekleniyor.
Yürüyen Merdivenler - 16.5.2020
Venezia Mega Outlet, ilk haftayı beklentinin üzerinde geçirdi
Kovid-19 tedbirleriyle kapılarını yeniden açan Venezia Mega Outlet, ilk haftayı beklentinin üzerinde geçirirken, 16-20 Mayıs'ta uygulanacak sokağa çıkma yasağının etkisiyle ziyaretçiler acil ihtiyaçları için açık konseptli "Hijyenik Alışverişin Merkezi" Venezia Mega Outlet'i tercih etti.
Yürüyen Merdivenler - 15.5.2020
İstanbul Havalimanı " En mesafeli" havalimanı
İstanbul Havalimanı " En mesafeli" havalimanı Yolcuların bagajları ultraviyole ışıkları ile temizlenecek İstanbul Havalimanı'nda yolculara " sosyal mesafe " uyarısı yapacak cihaz kondu İSTANBUL - İstanbul Havalimanı 28 Mayıs'ta kapılarını yolcularına açacak. Uçuşların başlaması ile birlikte yolcuları bir çok yenilik bekliyor. Havalimanında alınan önlemler ile ilgili bilgi veren İGA CEO'su Kadri Samsunlu, "Türkiye'ye gelen her yabancı yolcunun bir PCR testinden geçmesi planlanıyor. Bavulların geçtiği x ray'ların arkasına bir dezenfekten aleti koyarak, ultravilole ışıklarla bavulların temizlenmesini sağlayacağız. X ray cihazından geçmeyi bekleyen yolcuların sosyal mesafeyi ihlal etmemeleri için sesli uyarı cihazları yerleştirildi" dedi. Korona virüs nedeniyle bir süredir uçuşların durduğu İstanbul Havalimanı kapılarını yolcularına açıyor. Uçuşların başlamasına az bir süre kala Havalimanı yönetimi yolcuların sağlığı ve virüsten korunması için tüm önlemleri aldı. " Korona standartlarına uyumlu şekilde hazırlıklarımızı tamamladık" Alınan önlemlerle ilgili açıklama yapan. İGA CEO'su Kadri Samsunlu, " 28 Mayıs'ta yurt içine havalimanımızı açıyoruz. Bunu sağlamak içinde Devletimizin koyduğu korona standartlarına uyumlu bir şekilde tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Girişte ki sterilize halılardan, termal kameralara x ray'larda personelimizin korunma prensiplerinden, çek-in kontuarlarında bir dolu bir boş uygulamasına, pasaportta ki sosyal mesafenin korunması, arkasından tüm personelin yolcuları elle değil detektörlerle arayacak" dedi. Güvenli mesafeyi rahatlıkla uygulayacağız Korona virüsden korunmanın en önemli kurallarından birinin güvenli mesafe olduğunu söyleyen Samsunlu," Tabii İstanbul Havalimanı dünyanın en büyük havalimanı. Bu büyüklüğün bizim için en önemli avantajlardan birisi olduğunu düşünüyoruz. Korona'dan korunmanın en önemli şartları mesafe, Maske ve hijyen. Maske zaten mecburi. Maske takmayanı içeriye almayacağız. Havalimanımız zaten çok büyük olduğu için bu mesafe kurallarını çok rahatlıkla yapabileceğiz. Zaten havalimanı temizliğinden çok memnunduk. Bunun sıklıklarını da yükselttik. Aynı zamanda yolcuların ellediği alanlara, Yolcu bandları, yürüyen merdivenler sık sık temizleniyor" diye konuştu.
Yürüyen Merdivenler - 12.5.2020
İsfanbul AVM, en yüksek önlemlerle kapılarını açtı
İsfanbul AVM Yönetim Direktörü Kemal Baştürk, İsfanbul AVM olarak yeni normalleşen süreç için hazırlıklarını eksiksiz olarak tamamladıklarını belirterek, hafta içi 11: 00-19: 00 saatlerinde hizmet vermek üzere kademeli olarak faaliyetlerine başladıklarını duyurdu.
Yürüyen Merdivenler - 12.5.2020
İSTANBUL HAVALİMANI YOLCULAR İÇİN HAZIR HALE GETİRİLİYOR
KORONAVİRÜS tedbirleri kapsamında tüm tarifeli uçuşların durdurulduğu İstanbul Havalimanı'nın koruyucu önleyici ve planlı bakımları yapılarak yolcular için hazır hale getiriliyor.
Yürüyen Merdivenler - 11.5.2020
Konya'da bazı AVM'ler hizmet vermeye başladı
KONYA'da koronavirüs önlemleri kapsamında kapalı kalan alışveriş merkezlerinden bazıları bu sabah kapıları açtı.
Yürüyen Merdivenler - 11.5.2020
AVM'ler bakanlığın açıkladığı tedbirler kapsamında kapılarını açtı
Normalleşme süreciyle birlikte bugün kapılarını açan AVM'ler, Sağlık Bakanlığınca açıklanan yeni tip koronavirüs (Kovid- 19) tedbirleri kapsamında hizmet vermeye başladı.
Yürüyen Merdivenler - 11.5.2020
AYD'den AVM'lerin açılışı hakkında tavsiye kararları
Asansör taşıma kapasitesinin yarı yarıya düşürülerek kullanıcı sayısının azaltılması ve yine sosyal mesafe uyarı görsellerinin konulması önerilmektedir. Ek olarak, sadece hamile, bebek arabalıve engelli kullanımına izin verilen bir düzenleme olması veya asansör kullanımının dokunmatik mekanizma sebebiyle bir süre kapatılması da değerlendirilmelidir. (yaş sınırlamasının kaldırılması sonrası 65 yaş üzeri kullanımı için de izin verilebilir) Yürüyen merdivenlerde sosyal mesafe uyarı görsellerinin eklenmesi önerilmektedir.
Yürüyen Merdivenler - 10.5.2020
Büyükşehir alışveriş merkezlerini denetleyecek
Her 10 metrekareye bir kişi düşecek Mağazalara her 10 metrekareye bir kişi düşecek şekilde müşteri alınacak. Mağazalarda denenen kıyafetlerin UV ışınları ile dezenfekte edilmesi ve bu kıyafetlerin bir süre başka müşteri tarafından denenmeyecek şekilde ayrılması sağlanacak. Tamir, bakım, onarım, değişim, iade ve terzide tadilat gibi işlemlerin bu süre içerisinde yapılmayacak. Kasada müşterilerin ar asında en az ikişer metrelik mesafenin bırakılması sağlanacak. Tuvaletler, deneme kabinleri, yürüyen merdivenler, X-Ray cihazları ve güvenlik kapıları sürekli dezenfekte edilecek.
Yürüyen Merdivenler - 9.5.2020
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı 28 Mayıs'ta açılışa hazırlanıyor
Açılışa kadar geçecek süreçte tesis havalandırması, temizlik kontrolleri, ilaçlama ve dezenfeksiyon yapılacağını belirten Göral, şunları kaydetti: "Yolcuların ve personelin kullanımındaki tüm temas noktalarında el dezenfektanları konumlandırılacak, ayrıca terminale gelen yolcu veya personelin giriş kapılarında termal kameralar ile ateş ölçümleri yapılacak. Ayrıca asansörler, yürüyen yollar, yürüyen merdivenler, yolcu oturma grupları gibi temasın çok olduğu alanlarda kişi sayısı kısıtlamalarına gidilerek tüm yüzey hijyenleri sürekli olarak sağlanacak.
Yürüyen Merdivenler - 7.5.2020
AYD'den AVM'lerin alacağı önlemlerle ilgili tavsiye kararı
Yürüyen merdivenlerde sosyal mesafe uyarı görsellerinin eklenmesi önerilmektedir.
Yürüyen Merdivenler - 6.5.2020
AVM'lerde altın kural: Yoğunluğu azalt, sosyal mesafeyi koru
'AVM'LERDE HAZIRLIKLAR BAŞLADI' Kösereisoğlu, x-ray cihazlarının kullanım sıklığı ve yoğunluğuna bağlı olarak dezenfekte edileceğini belirterek, "İnsanların yoğunlaştığı yürüyen merdivenler, tuvalet alanları, asansörler buralarda kurallar olacak, yoğunluğu azaltacağız.
Yürüyen Merdivenler - 21.4.2020
ORSİAD sanayicilerin taleplerini saha çalışmasıyla derledi
OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamı ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD), yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) etkili olduğu bu dönemde, İvedik ve Sincan organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren üyelere yönelik saha çalışması yaptı.
Yürüyen Merdivenler - 11.4.2020
Sokağa çıkma yasağının ardından Ankaray ve Metro sessizliğe büründü
Ankara'da sokağa çıkma yasağı kapsamında seferleri durdurulan Metro ve Ankaray en sakin gününü yaşadı.
Yürüyen Merdivenler - 11.4.2020
Sokağa çıkma yasağının ardından Ankaray ve Metro sessizliğe büründü
Her gün yüz binlerce kişinin gelip geçtiği turnikeler ve yürüyen merdivenler de kapatıldı.
Yürüyen Merdivenler - 7.4.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ---------------------------- -Araç içinde sıkışan yaralının çıkarılması -Kazaya karışan araçlar -Kaza sonrası tartışan kalabalık Genel ve detay görüntüler 06.04.2020 - 23.25 Haber Kodu : 200406263 ======================= 6- İSTANBUL'DA METRO SEFERLERİ 21.00'DE DURDURULDU   Murat DELİKLİTAŞ-Mustafa BAKIRHAN/İSTANBUL, İstanbul'da metro seferleri 21.00'de sona erdi. Şimdiye kadar 00.00'a kadar yapılan seferler koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararla, 06.00-21.00 saatleri arasında yapılacak.  Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere bir yenisi daha eklendi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kadıköy-Moda ve Tünel-Taksim Nostaljik Tramvayı ile Taksim-Kabataş Füniküler Hattı seferlerinin geçici olarak durdurulmasının ardından bugünden itibaren metro son seferlerini 21.00'e çekti. Son seferlerin tamamlanmasının ardından Taksim metro istasyonunda yürüyen merdivenler durdurularak, metro istasyonuna girişteki kepenkler kapatıldı.
Yürüyen Merdivenler - 6.4.2020
İSTANBUL'DA METRO SEFERLERİ 21.00'DE DURDURULDU
İstanbul'da metro seferleri 21.00'da sona erdi. Şimdiye kadar 00.00'a kadar yapılan seferler koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararla, 06.00-21.00 saatleri arasında yapılacak.  Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirlere bir yenisi daha eklendi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kadıköy-Moda ve Tünel-Taksim Nostaljik Tramvayı ile Taksim-Kabataş Füniküler Hattı seferlerinin geçici olarak durdurulmasının ardından bugünden itibaren metro son seferlerini 21.00'a çekti. Son seferlerin tamamlanmasının ardından Taksim metro istasyonunda yürüyen merdivenler durdurularak, metro istasyonuna girişteki kepenkler kapatıldı.
Yürüyen Merdivenler - 3.4.2020
Kartal'daki Marmaray istasyonları dezenfekte edildi
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Kartal'ın en önemli ulaşım akslarından biri olan Marmaray'ın, ilçe sınırları içinde kalan Yunus, Cevizli, Atalar, Başak ve Kartal Merkez istasyonları ekipler tarafından baştan başa dezenfeksiyon işlemine tabi tutuldu. İstasyonlarda yürüyen merdivenler, oturma grupları, merdiven tırabzanları, tutamaklar, idari bölümler, tuvaletler ve asansörler özel solüsyon ile dezenfekte edildi.
Yürüyen Merdivenler - 1.4.2020
AYSAD, asansörlerde Kovid-19'a karşı alınması gereken önlemleri açıkladı Açıklaması
Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (AYSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Targıt, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı asansörlerin kabinlerinin düzenli dezenfekte edilmesi, havalandırma sisteminin devamlı açık bırakılması, kullananların da binmeden önce ve indikten sonra...
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Yürüyen Merdivenler Haberleri | Yürüyen Merdivenler Haber - Haberler - Sayfa 2 - Yürüyen Merdivenler haberleri, son dakika yürüyen merdivenler haber ve gelişmeleri burada. İstanbul Adliyesi'nde normalleşme kalabalığı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 08:44:30. #1.14#
title