Ülken seninle gurur duyuyor Mete! İstiklal Marşımızı tüm dünya işte böyle dinledi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ülken seninle gurur duyuyor Mete! İstiklal Marşımızı tüm dünya işte böyle dinledi

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Tokyo Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan milli okçumuz Mete Gazoz, İstiklal Marşımızı tüm dünyaya dinletti. Bayrağımızı göklerde dalgalandıran Mete, yangın felaketleriyle üzülen ülkemize bir nebze olsun tebessüm ettirdi.

Tüylerimiz diken diken! Mete Gazoz, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda ilk altın madalyamızı kazandırdı. Mete, Türkiye adına Olimpiyat Oyunları tarihinde okçulukta ilk madalyayı getirdi. Güreş, tekvando, halter ve judodan sonra okçulukta da altın madalyamız oldu.

"SÖZÜMÜ TUTTUM"

Mete Gazoz şampiyon olduktan sonra, "Söz vermiştim Tokyo'ya gelmeden önce ve bu sözü tuttum. Ekranları başında beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi ve ardından törene geçildi.

Ülken seninle gurur duyuyor Mete! İstiklal Marşımızı tüm dünya işte böyle dinledi

GURURLA OKUDU

Şampiyon Mete Gazoz, bayrağımız en tepede dalgalanırken İstiklal Marşı'nı dolu duygularla okudu. Mete'nin takım arkadaşları ve antrenörleri de haklı zaferle duygusal anlar yaşadı.

Ülken seninle gurur duyuyor Mete! İstiklal Marşımızı tüm dünya işte böyle dinledi
Haberler.com - Spor Haberleri
Ömer Özarslan
Haberler.com Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
Zeynep Nursen:Bu kadar felaket içinde gazozu ne yapayım ben
bekir yapici:helal olsun ülkemizin sadece bayragini degil adini dahi gururla yazdiran her sporcumuza bilim insanlarina halkimiza cinsiyet ayirimi yapmadan minnettar olmamiz gerekir bizi sevindiriyorlar Allahta onlari sevindirsin onlardan razi olsun duamiz ülkemizin refah huzur icinde sonsuza dek yasamasi.
Kadir Helvacı:Gazoz olma efsane ol sözünü gerçekleştirmiştir
500