Uğur Tütüneker: En İyisini Yapmaya Çalışacağız

Kasımpaşa Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, Ligden Düşmüş Olmalarının Futbollarını Olumsuz Etkilemediğini, Ellerinden Gelen En İyi Futbolu Sahaya Yansıtmaya Çalıştıklarını Belirtti.

Uğur Tütüneker:  En İyisini Yapmaya Çalışacağız

Kasımpaşa Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, ligden düşmüş olmalarının futbollarını olumsuz etkilemediğini, ellerinden gelen en iyi futbolu sahaya yansıtmaya çalıştıklarını belirtti. Ankaragücü ile 2-2 berabere kaldıkları karşılaşmada iyi oynadıklarını, fakat girdiklerin gol pozisyonlarının çoğunu değerlendiremediklerini ifade eden Tütüneker, oyuncularının bugün karşılaşmada çok istekli oynadıklarını dile getirdi. Oyun olarak sahaya iyi bir performans yakaladığına inandığını vurgulayan Tütüneker, "Girdiğimiz pozisyon oranında gol atamıyoruz. Çok basit goller yiyoruz. Ankaragücü iyi bir takım, iyi futbol oynuyor ve güçlü bir rakip. Bugün seyir açısından çok güzel bir maç oynadığımıza inanıyorum. Her iki takımı da tebrik etmek lazım. '' dedi. Önümüzdeki sezon Kasımpaşa ile devam edip etmeyeceği şeklinde ki soruya Uğur Tütüneker, Kasımpaşa ile 1.5 yıllığına anlaştığını ve sezon sonunda durumumuz daha net olacağını kaydetti.

Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu ise iki takımın da ortaya koyduğu oyunun güzel ve tempolu olduğunu dikkat çekerek, "Kasımpaşa'nın ligden düşmesinin kesinleşmesine rağmen iyi mücadele etti. Hedefimiz ligi 6. sırada bitirmek. Ama bugün beraberlik aldık . Girdiğimiz gol pozisyonlarını değerlendiremedik. Kalan iki maçtan da 6 puan alıp, hedefimize ulaşmaya çalışacağız.'' dedi.

Kaynak: CHA