Haberler » Spor » Udinese, Dorukhan Toköz'ün peşini bırakmıyor! - Spor

Udinese, Dorukhan Toköz'ün peşini bırakmıyor!

Dorukhan Toköz'ü mutlaka kadrosunda görmek isteyen Teknik Direktör Igor Tudor, Udinese Sportif Direktörü Pierpaolo Marino ile konuşarak, 8 milyon euroluk teklifin artırılmasını istedi.

İtalya Serie A takımlarından , Beşiktaş'ın transferdeki gözde oyuncusu 'ün peşini bırakmıyor. Teknik direktörlüğünü Galatasaray'ın eski çalıştırıcısı 'un yaptığı Udinese, bir kez daha Dorukhan'ı transfer etmek için harekete geçti.

''TEKLİFİ YÜKSELTİN''

İtalyan Gazzetta dello Sport gazetesinin haberine göre daha önceden Beşiktaş'a 8 milyon euro teklif eden Udinese'de teknik direktör Igor Tudor, Sportif Direktör Pierpaolo Marino ile buluşup teklifin artırılmasını istedi.

MENAJERİ UDINESE'Yİ DOĞRULAMIŞTI

Dorukhan'ın menajeri Necdet Ergezen, geçtiğimiz günlerde Udinese'nin teklifini doğrulamış ve ''Dorukhan şu ana dek sadece İtalyan kulüplerinin radarında. Udinese'nin 7 milyon euroluk bir teklifi var ve buna 1 milyon euro da performans bonusu ekliyorlar. Beşiktaş, bu teklifi yeterli bulmadı. Biz de bulmadık. Dorukhan'ın ederini bulması halinde bir kulübe satılabileceğini düşünüyorum.'' sözlerini kullanmıştı.

(Sporx)


Haber Videosu: Udinese, Dorukhan Toköz'ün peşini bırakmıyor!