Thomas Cook Haberleri

Thomas Cook haber, Thomas Cook son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Thomas Cook - 27.9.2019
CHP'den "Thomas Cook Komisyonu"
CHP TBMM Grup Başkanlığı, tur şirketlerinden Thomas Cook'un iflasının turizm sektörü ile ekonomiye olumsuz etkilerini araştırmak ve alınacak önlemleri belirlemek üzere, 3 kişilik bir komisyon oluşturdu.
Thomas Cook - 27.9.2019
"Thomas Cook'un getirdiği misafirler yine gelecek"
Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Müberra Eresin, "Geçtiğimiz yıllarda Thomas Cook'un getirdiği potansiyel, yine Türkiye'ye, güzel İstanbul'a gelecek, fakat getiren firmalar farklı olacak.
Thomas Cook - 27.9.2019
Thomas Cook yolcularının yüzde 40'ı İngiltere'ye döndü
İngiltere'nin dünyaca ünlü turizm şirketi Thomas Cook'un iflasının ardından yolcuların yüzde 40'ının İngiltere'ye dönüşü sağlandı.
Thomas Cook - 27.9.2019
İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflası
Dünyanın en büyük seyahat şirketlerinden İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasının açıklanmasının ardından tatil için Antalya'ya gelen 4920 turistin ülkelerine gönderildiği bildirildi.
Thomas Cook - 27.9.2019
Antalya'da thomas cook mağduru tatilciler ülkelerine gönderildi
ANTALYA Valiliği, resmen tasfiye sürecine giren Thomas Cook aracılığıyla Antalya'da tatil yapan 4 bin 920 tatilcinin, 21 uçakla ülkelerine gönderildiğini açıkladı.
Thomas Cook - 27.9.2019
"Türkiye turizmi olarak rakiplerimizin çok çok önündeyiz"
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasına ilişkin, "Türkiye turizmi olarak rakiplerimizin çok çok önündeyiz.
Thomas Cook - 26.9.2019
Moody's: thomas cook'un iflasının türk bankalarına etkisi olmaz
Uluslararası kredi derecelendirme şirketi Moody's'e göre, dünyanın en eski seyahat şirketi Thomas Cook'un iflasının, Türk bankaları üzerinde önemli bir etkisi olmayacak.
Thomas Cook - 26.9.2019
"Thomas Cook'tan doğan boşluk 3-4 senede kapatılabilir"
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasıyla sektörde oluşan boşluğun 3-4 yıl içinde kapatılabileceğini söyledi.
Thomas Cook - 26.9.2019
"Birçok turistin iflastan haberi bile yok"
İngiltere'nin Marmaris Fahri Konsolosu Doğan Tugay, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflası sonrası tatillerini Muğla'da geçiren turistlerin mağdur edilmediğini belirterek, "Bütün oteller çok büyük bir misafirperverlik gösteriyor.
Thomas Cook - 26.9.2019
Sunexpress'ten, thomas cook yolcuları için ek sefer
TÜRK Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasını açıklanmasından sonra, turizm akışının sürdürülmesini desteklemek ve yolcuların mağduriyeti gidermek için Antalya ile Londra arasında ek uçuş başlattı.
Thomas Cook - 26.9.2019
"Türkiye çok misafirperver, yine geleceğiz"
Tatil için Muğla'nın turistik ilçelerine gelen ve tur operatörü Thomas Cook'un iflası sonrası tahsis edilen uçaklarla ülkelerine dönen İngiliz turistler, gördükleri misafirperverlikten dolayı Türkiye'den mutlu ayrılıyor.
Thomas Cook - 26.9.2019
İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflası
Türk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasının açıklanmasının ardından, hem İngiltere'den Antalya'ya turizm akışının sürdürülmesini desteklemek hem de yolcular için Antalya ile Londra Luton Havalimanı arsında ek kapasite...
Thomas Cook - 25.9.2019
"Ülkelerine iyi anılarla dönmelerini sağlamamız gerekir"
Seyahat Acentaları Yöneticileri Derneği (SAYD) Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Kuk, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasına ilişkin, "Türk turizm sektörü olarak ilk hedefimizin bu yolcuların sağ salim tatillerini yapıp ülkelerine iyi anılarla dönmesini sağlamamız gerektiğinin bilincindeyiz.
Thomas Cook - 25.9.2019
İngiliz turistler çiçeklerle uğurlandı
Dünyanın önemli seyahat şirketlerinden İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasının açıklanmasının ardından Muğla'nın bazı ilçelerinde tatillerini yapan İngiliz turistlerin ülkelerine dönmesi için İngiliz Sivil Havacılık Kurumunca görevlendirilen uçaklar Dalaman Havalimanı'na geldi.
Thomas Cook - 25.9.2019
Thomas Cook yolcularını kurtarma operasyonunun maliyeti 100 milyon sterlin
İngiltere Ulaştırma Bakanı Grant Shapps, Thomas Cook yolcularının evlerine dönüş operasyonu için yaklaşık 100 milyon sterlin harcandığını belirterek, "Bu maliyetin bir kısmını kredi kartları ve seyahat sigortaları yoluyla geri tahsil etme yollarına bakacağız." dedi.
Thomas Cook - 25.9.2019
"İngiliz turistlerin büyük bölümü döndü"
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, Thomas Cook'un iflasına ilişkin, "Türkiye'de 40 bin civarında İngiliz turist vardı, büyük bölümü döndü.
Thomas Cook - 25.9.2019
İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflası
Dünyanın en büyük seyahat şirketlerinden İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasının açıklanmasının ardından, tatil için Antalya'ya gelen 2957 turistin ülkelerine gönderildiği bildirildi.
Thomas Cook - 25.9.2019
Thomas Cook'un Polonya firması Neckermann Polska da iflas etti
İngiliz seyahat şirketi Thomas Cook'un iflasının ardından firmanın Polonya'daki yatırımlarından Neckermann Polska seyahat şirketi de iflas etti.
Thomas Cook - 25.9.2019
Almanya condor'a 400 milyon euro kredi verecek
Almanya'da federal hükümet ve Hessen eyalet hükümeti, iflas eden seyahat şirketi Thomas Cook'un Alman iştiraki havayolu şirketi Condor'a devlet destek kredisi verilmesi konusunda anlaştı.
Thomas Cook - 25.9.2019
İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflası
İngiltere'nin Ankara Büyükelçiliği, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasından sonra Türkiye'den 8 bin İngiliz turistin ülkelerine döndüğünü bildirdi.
Thomas Cook - 25.9.2019
Thomas Cook, Almanya'da da iflas istedi
Dünyanın en büyük seyahat şirketlerinden İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasını açıklanmasının ardından Almanya'daki iştiraki olan Thomas Cook GmbH da iflasını istedi.
Thomas Cook - 25.9.2019
"En az mağduriyetle krizden çıkmaya çalışıyoruz"
Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasına ilişkin, "Sorunu yönetmeye, en az mağduriyetle krizden çıkmaya çalışıyoruz.
Thomas Cook - 25.9.2019
Alman hükümetinden Condor'a 380 milyon avroluk destek kredisi
Dünyanın en büyük seyahat şirketlerinden İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasını açıklanmasının ardından Almanya'da federal hükümet ile Hessen eyalet yönetiminin, şirketin ülkedeki hava yolu iştiraki olan Condor'a 380 milyon avroluk destek vereceği bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Thomas Cook Haberleri | Thomas Cook Haber - Haberler - Sayfa 4 - Thomas Cook haberleri, son dakika thomas cook haber ve gelişmeleri burada. Thomas cook yolcuları, ülkelerine dönmeye devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 17:00:11. #1.15#
title