Tahkim'den son dakika Fenerbahçe açıklaması!

Tahkim'den son dakika Fenerbahçe açıklaması!

21.01.2020 20:10 | Son Güncelleme: 21.01.2020 20:26

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, "Fenerbahçe'den sözlü beyanlar alındı. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; alınan ara kararların gereği yerine getirildikten sonra dosyanın karara bağlanmasına oybirliği ile karar verilmiştir." açıklamasında bulundu.

TFF Tahkim Kurulu, bugünkü olağanüstü toplantıda Fenebrahçe'nin harcama limiti itirazını görüştü. Kurul, itiraz sonucunu ara kararlar yerine getirildikten sonra açıklayacak.

TFF'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun 17.01.2020 tarihli kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen, 21.01.2020 Salı günü saat 17:00'de Fenerbahçe A.Ş. Kulübü Başkanı Ali Yıldırım KOÇ, Başkan Vekili Semih ÖZSOY Kulüp vekilleri Av. Alper PİRŞEN, Av. Özge TOKARLI GÜNDÜZ ve Kulüp görevlisi (CFO) Serdar YILDIZ'ın hazır olduğu görüldü, sözlü beyanları alındı. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; alınan ara kararların gereği yerine getirildikten sonra dosyanın karara bağlanmasına, oybirliği ile karar verilmiştir."

Tahkim'den son dakika Fenerbahçe açıklaması!
Haber Yorumları (20)
NE YAPALIM: RİZESPORUN KUPADAN NASIL ELENDİĞİNİ FEDERASYON AÇIKLAMALI
ZENCİ: NE KADAR VITTIRI VIZZIK ADAM VARSA TOPLANMIŞ BURAYA
ÇAKICI: şikebahçe :D
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title