Haberler » Spor » Tahkim'den son dakika Fenerbahçe açıklaması! - Spor

Tahkim'den son dakika Fenerbahçe açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, "Fenerbahçe'den sözlü beyanlar alındı. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; alınan ara kararların gereği yerine getirildikten sonra dosyanın karara bağlanmasına oybirliği ile karar verilmiştir." açıklamasında bulundu.

Tahkim'den son dakika Fenerbahçe açıklaması!

TFF Tahkim Kurulu, bugünkü olağanüstü toplantıda Fenebrahçe'nin harcama limiti itirazını görüştü. Kurul, itiraz sonucunu ara kararlar yerine getirildikten sonra açıklayacak.

TFF'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

" Futbol A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun 17.01.2020 tarihli kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen, 21.01.2020 Salı günü saat 17:00'de Fenerbahçe A.Ş. Kulübü Başkanı Ali Yıldırım KOÇ, Başkan Vekili Semih ÖZSOY Kulüp vekilleri Av. Alper PİRŞEN, Av. Özge TOKARLI GÜNDÜZ ve Kulüp görevlisi (CFO) Serdar YILDIZ'ın hazır olduğu görüldü, sözlü beyanları alındı. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; alınan ara kararların gereği yerine getirildikten sonra dosyanın karara bağlanmasına, oybirliği ile karar verilmiştir."


Haber Videosu

: Tahkim'den son dakika Fenerbahçe açıklaması!
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler