Suriye Demokratik Konseyi Haberleri

Suriye Demokratik Konseyi haber, Suriye Demokratik Konseyi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Suriye Demokratik Konseyi - 20.07.2021
Son dakika haberi | Suriye muhalefetinden, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a terör örgütü YPG/PKK tepkisi
Bir son dakika haberine göre Suriye Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu (SMDK), Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Konseyi" mensuplarıyla görüşmesine tepki gösterdi.
Suriye Demokratik Konseyi - 20.07.2021
Dışişleri Bakanlığı'ndan Macron'a kınama
Dışişleri Bakanlığı'ndan Macron'a kınamaDIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde 'Suriye Demokratik Konseyi' mensupları ile görüşmesini kınıyoruz" dedi.
Suriye Demokratik Konseyi - 20.07.2021
Son dakika haber! Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç'ten Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a kınama
Gelen son dakika haberine göre ANKARA (İHA) – Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Konseyi" mensupları ile görüşmesini kınıyoruz" ifadelerini kullandı.
Suriye Demokratik Konseyi - 20.07.2021
Dışişleri Bakanlığı'ndan Macron'a kınama
DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç, "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde 'Suriye Demokratik Konseyi' mensupları ile görüşmesini kınıyoruz" dedi.
Suriye Demokratik Konseyi - 20.07.2021
Son dakika haberleri | Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç: "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki...
Gelen son dakika haberine göre Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Büyükelçi Tanju Bilgiç: "Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Konseyi" mensupları ile görüşmesini kınıyoruz.
Suriye Demokratik Konseyi - 20.07.2021
Son dakika haberleri: Türkiye, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Konseyi"...
Son dakika haberler: Türkiye, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD/YPG güdümündeki sözde "Suriye Demokratik Konseyi" mensupları ile görüşmesini kınadı.
Suriye Demokratik Konseyi - 17.05.2021
Terör örgütü YPG/PKK yandaşları Suriye'de ABD ordusu araçlarını taşladı
Heyetin, SDG ismini kullanan YPG/PKK elebaşları ve örgütün paravan sivil yapılanması Suriye Demokratik Konseyi üyeleri ve Rakka'daki kabile liderleri ile görüştüğü belirtilen açıklamada, "Müsteşar Vekili, ABD'nin DEAŞ ile mücadele koalisyonundaki koordinasyon ve iş birliği, kuzeydoğu Suriye'deki istikrarın devamı ve DEAŞ'ın kalıcı bir şekilde yenilmesini sağlamak için kurtarılan bölgelerde istikrar yardımlarının teslimi konusunda kararlı olduğunu yineledi.
Suriye Demokratik Konseyi - 02.02.2016
Abd: Pyd Lideri Salih Müslim ile Cenevre Konusunda Görüştük
ABD Başkanı Barack Obama'nın IŞİD Karşıtı Küresel Koalisyon Temsilcisi Brett McGurk’un Kobani’ye ziyareti konusunda da konuşan Kirby, ziyaret ile Kobani’deki operasyonun yıldönümüne dikkat çekilmek istendiğini belirtti. McGurk’un temasları hakkında da bilgi veren Kirby, Suriye Demokratik Konseyi ve sivil yönetim yetkilileri ile görüştüğünü dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Suriye Demokratik Konseyi Haberleri | Suriye Demokratik Konseyi Haber - Haberler - Suriye Demokratik Konseyi haberleri, son dakika suriye demokratik konseyi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi | Suriye muhalefetinden, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a terör örgütü YPG/PKK tep
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.7.2021 20:10:38. #1.16#

title