SELMAN YENİGÜN HABERLERİ

Selman Yenigün haber, Selman Yenigün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selman Yenigün

Selman Yenigün

Doğum Yeri Makedonya
Doğum Tarihi ... - ...

Selman Yenigün Kimdir ?

1953 yılında Makedonya'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Sırasıyla Tefenni, Eflani, Genç Kaymakamlıkları, Muş Vali Yardımcılığı, Saray, Selçuk, Lüleburgaz, Keşan, Gaziosmanpaşa Kaymakamlıkları ile Bursa Vali Yardımcılığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Selman Yenigün - 17.05.2013
Vali Yenigün Erzincan'a Veda Etti
Valiler kararnamesi ile Merkez Valiliğine atanan Erzincan Valisi Selman Yenigün düzenlenen veda programının ardından Erzincan'dan ayrıldı.
Selman Yenigün - 17.05.2013
Vali Yenigün Erzincan'a Veda Etti
Erzincan Valisi Selman Yenigün, Erzincan'a veda etti.
Selman Yenigün - 17.05.2013
Erzincan Valisi Yenigün'den Veda Mesajı
Son Valiler Kararnamesi ile Ankara Merkez Valiliği'ne atanan Erzincan Valisi Selman Yenigün, yayınladığı veda mesajında, Erzincan'da görev yapmaktan onur ve mutluluk duyduğunu ifade etti.
Selman Yenigün - 16.05.2013
SGK,10 Şirketi Ödüllendirdi
Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında etkinlikleri sürdüren SGK İl Müdürlüğü, il genelinde en fazla personel çalıştırarak prim ödeyen şirketleri belirledi. Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu'nda düzenlenen ödül törenine; Vali Selman Yenigün, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, SGK İl Müdürü Nihat Çelik, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın Yalvaç, şirket temsilcileri ve davetliler katıldı.
Selman Yenigün - 16.05.2013
Vali Yenigün'nden Egc'ye Veda Ziyareti
Son Valiler Kararnamesi ile merkeze atanan Erzincan Valisi Selman Yenigün veda ziyaretlerini sürdürüyor.
Selman Yenigün - 16.05.2013
Engelliler Gönüllerince Eğlendi
Erzincan Belediyesi ve Beyazay Derneği Erzincan Şubesinin ortaklaşa düzenlediği, 4. Engelliler Şenliği yapıldı.
Selman Yenigün - 14.05.2013
Yıldırım:Acıyı Saklayarak Neyi İspat Edeceğiz
Geçen cumartesi günü beraberinde Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ile birlikte Erzincan'a gelen ve bazı açılışlara katılan Bakan Yıldırım, daha sonra doğum yeri olan Refahiye İlçesi'ne bağlı Kayı Köyü'nde istirahata çekildi. Bakan Yıldırım, bugün kent merkezine gelerek, son Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Selman Yenigün'ü makamında ziyaret etti.
Selman Yenigün - 14.05.2013
Reyhanlı'daki Bombalı Saldırılar
Valiler kararnamesiyle Erzincan Valiliği görevinden merkeze atanan Selman Yenigün'ü makamında ziyaret eden Yıldırım, bir gazetecinin, Reyhanlı'daki bombalı saldırılarda ölü sayısının arttığı ve bunun gizlendiği yönünde sosyal medyada birtakım haberler yer aldığını belirtmesi üzerine, "Türkiye, hukuk devleti.
Selman Yenigün - 14.05.2013
Bakan Yıldırım: "Acının Büyüklüğünü Saklayarak Neyi İspat Edeceğiz"
İki gündür memleketi Erzincan'da bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Erzincan'dan Ankara Merkez Valiliği görevine atanan Selman Yenigün'ü makamında ziyaret etti.
Selman Yenigün - 12.05.2013
Reyhanlı'daki Bombalı Saldırılar
Açılışa, Erzincan Valisi Selman Yenigün, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Habip Soluk, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve çok sayıda davetli katıldı.
Selman Yenigün - 12.05.2013
Bakan Yıldırım ve Bakan Yılmaz Erzincan'da Kuran Kursu Açılışına Katıldı
Erzincan Valisi Selman Yenigün, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Habip Soluk, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof.
Selman Yenigün - 12.05.2013
Bakan Yıldırım: Lanetliyoruz
Bakan Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ile birlikte Fırat Plastik ve A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Demir'in kardeşi anısına Erzincan'da yaptırdığı Recep Demir Yatılı Erkek Kuran Kursu binasının açılışına katıldı. Kente 4 kilometre uzaklıkta Sivas karayolu üzerindeki Çukurkuyu Beldesi sınırlarındaki Kuran kursu binasının açılışına Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik ev Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım eşi Semiha Yıldırım, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Habip Soluk, Vali Selman Yenigün, Belediye Başkanı AK Partili Yüksel Çakır, Erzincan AK Parti Milletvekili Sebahattin Karakelle, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, Diyanet İlleri Başkan Yardımcısı Prof.
Selman Yenigün - 12.05.2013
Bakan Yılmaz Erzincan da Açılışa Katıldı
İş adamı Nevzat Demir tarafından kardeşi adına Erzincan'da yaptırılan Recep Demir Yatılı Erkek Kur'an Kursu'nun açılışı yapıldı. 3 bin 250 metrekare alan üzerine 4 katlı olarak inşa edilen Kur'an kursunda 92'si yatılı, toplam 200 öğrenci istifade edecek. 6.2 milyon liraya mal olan Kur'an kursunun açılışına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Habip Soluk, Devlet Hava Meydanları İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Birdal, Devlet Demir Yolları Genel Müdürü Süleyman Karaman, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Erzincan Valisi Selman Yenigün, AK Parti Milletvekili Sebahattin Karakelle, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve çok sayıda davetli katıldı.
Selman Yenigün - 10.05.2013
EGC ve Erzincan Emniyeti'nden Trafik Sergisi
Erzincan Gazeteciler Cemiyeti ile Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından ortaklaşa açılan sergide, yaşanan kazalar ve ilginç trafik olaylarının objektiflere yansıyan anları sergileniyor. 6-12 Mayıs tarihleri arasında kutlanmakta olan Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası kapsamında 'Trafik Sergisi' açıldı. Ermerkez Alış Veriş Merkezi'nde düzenlenen Trafik Sergisi'nin açılışını Vali Selman Yenigün, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, POLİ Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı ve ETSO Başkan Adayı Suhabi okumuş, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci birlikte yaptı.
Selman Yenigün - 10.05.2013
Engelli Çocuklardan Vali Yenigün'e Ziyaret
Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinlik sebebiyle engelli çocuklar Vali Selman Yenigün'ü ziyaret etti.
Selman Yenigün - 10.05.2013
EGC'den Trafik Konulu Fotoğraf Sergisi
Erzincan Gazeteciler Cemiyeti(EGC) ile Erzincan Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Ermerkez Alışveriş Merkezi'nde trafik konulu fotoğraf sergisi düzenlendi. Vali Selman Yenigün, Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman'ın yanı sıra Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Demirci'nin açılışını yaptığı sergide, EGC üyesi gazetecilerin trafik konulu fotoğrafları sergilendi.
Selman Yenigün - 10.05.2013
Erzincan'da Engelliler Haftası Etkinliği
Erzincan'da Engelliler Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Milli Eğitim Müdürü Nemci Özen ve engelli öğrenciler Vali Selman Yenigün'ü makamında ziyaret ederken, özel eğitim merkezlerinden oluşan guruplar "Bizde varız" sloganıyla yağmur altında Ordu Caddesi'nde yürüdü.
Selman Yenigün - 09.05.2013
Erzincan'a Türkiye'nin En Genç Valisi Atandı
Valiler Kararnamesi, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onayı ile Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararnamede, Erzincan Valisi Selman Yenigün merkeze alınırken, Erzincan Valiliği'ne Türkiye'nin en genç valisi ünvanına sahip 42 yaşındaki Abdurrahman Akdemir atandı.
Selman Yenigün - 09.05.2013
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de Yayımlandı
Ayrıca Bartın Valisi Bülent Savur, Erzincan Valisi Selman Yenigün, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Mardin Valisi Turhan Ayvaz, Muğla Valisi Fatih Şahin, Eskişehir Valisi Kadir Koçdemir de merkeze atandı.
Selman Yenigün - 09.05.2013
Valiler Kararnamesi Yayımlandı, 18 Valinin Görev Yeri Değişti
Görev yerleri değiştirilen diğer valilerin isimleri şöyle: "Bartın Valisi Bülent Savur, Erzincan Valisi Selman Yenigün, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, Mardin Valisi Turhan Ayvaz, Muğla Valisi Fatih Şahin Merkez Valisi olarak atandı.
Selman Yenigün - 07.05.2013
Vali Yenigün'nden Kuran Kursunda İnceleme
Vali Selman Yenigün 12 Mayıs Pazar günü Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım ile Milli Savunma Bakanı İsmeet Yılmaz'ın katılımı ile hizmete girecek olan Recep Demir Yatılı Erkek Kuran Kursu'nda incelemelerde...
Selman Yenigün - 04.05.2013
Badminton Şampiyonası Erzincan'da
Küçükler Kız-Erkek Türkiye Badminton Şampiyonası Erzincan'da başladı. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ait 13 Şubat spor salonunda düzenlenen açılış programı ile başlayan Küçükler Türkiye Badminton şampiyonasında 18 kız 18 erkek ve 2 Kıbrıs takımı olmak üzere toplam 38 takım mücadele veriyor. Düzenlenen açılış programına Erzincan Valisi Selman Yenigün, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Vali Yardımcıları Mehmet Kurt, Abdullah Çiftçi, Ahmet Türköz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu, Milli Eğitim Müdürü Nemci Özen, sporcular ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Selman Yenigün - 02.05.2013
Tübitak Yarışmasında Dereceye Giren Projeler Ödüllendirildi
Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından Erzurum'da düzenlenen 'Bu Benim Eserim' ve 'Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'na katılan Erzincan ekipleri, yarışmadan 5 birincilik, 2 ikincilik ve 1 üçüncülük elde etti. Başarılı proje çalışmalarını inceleyen Vali Selman Yenigün, öğrencilerin ortaya koyduğu performanstan dolayı öğrencileri tebrik etti.
Selman Yenigün - 01.05.2013
Vali Yenigün'den İlçe Ziyaretleri
Erzincan Valisi Selman Yenigün, Çayırlı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Selman Yenigün - 26.04.2013
Ergan Dağı'nda Ağaçlandırma Başladı
Ergan Dağı'nda bulunan Valilik Hatıra Ormanı'nda 3 dönümlük alana bin adet çam fidanı dikildi. Orman İşletme İl Müdürlüğü'nün organize ettiği etkinliğe Vali Selman Yenigün başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcısı Seyfullah Kaban, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şafak, Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt ve Ahmet Türköz, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, kamu kurum ve kuruluş müdürleri yanı sıra öğrenci grupları katıldı.
Selman Yenigün - 25.04.2013
Ergan Kayak Merkezi'nde Fidan Dikimi
Vali Selman Yenigün, Emniyet Müdürü Mustafa Elaman, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şafak, Vali Yardımcıları Abdullah Çiftçi, Mehmet Kurt ve Ahmet Türköz'ün yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Seyfullah Kaban ile kurum yöneticileri ile öğrencilerin katıldığı programda bin adet fidan toprakla buluşturuldu.
Selman Yenigün - 23.04.2013
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlanıyor
Özen, Akşemsettin İlkokulu öğrencileri ile Erzincan Valisi Selman Yenigün'ü makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti.
Selman Yenigün - 23.04.2013
Öğrencilerden Vali Yenigün'e Ziyaret
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) ve dış temsilciliklerde törenlerle kutlanıyor. Bayram dolayasıyla Erzincan Valisi Selman Yenigün'ü ziyaret eden İl Milli Eğitim müdürü Necmi Özen, Akşemsettin İlkokulu Müdürü Adnan Yazıcı, öğretmen Sabriye Şen ve öğrenciler Gülşen Çetin, Hümeyra Yetenç, Elif Yaren Boğa ve Muhammet Hamza Şenses, Vali Yenigün'e çiçek takdim etti.
Selman Yenigün - 21.04.2013
Erzincan Valisinden Taekwondo Dersi
Erzincan'da 'Gelin Spor Yapalım Tek Galibi Dostluk Olsun' projesi kapsamında Vali Selman Yenigün ve Belediye Başkanı Yüksel Çakır (AKP) öğrencilere tişört dağıttı.
Selman Yenigün - 21.04.2013
Vali'den Teakwando Gösterisi
Vali Selman Yenigün ve Belediye Başkanı AK Partili Yüksel Çakır öğrencilere tişört dağıttı.
Selman Yenigün - 20.04.2013
Kudaka Yönetim Kurulu İspanya'ya Çalışma Ziyareti Gerçekleştirdi…
Çalışma ziyaretine Bayburt Valisi ve KUDAKA Yönetim Kurulu Başkanı Hasan İpek, Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, Erzincan Valisi Selman Yenigün, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, Erzurum İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Taşkesenligil, Bayburt İl Genel Meclisi Başkanı Raci Bayrak, Erzincan İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın Yalvaç, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yumak, Kalkınma Bakanlığı Bölgesel Gelişme ve Yapısal Uyum Genel Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Muhammet Enes Soy, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı Araştırma ve Planlama Birimi Başkanı Doç.
Selman Yenigün - 19.04.2013
Vali Yenigün'nden Egc'ye Ziyaret
Vali Selman Yenigün, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti'ni (EGC) ziyaret ederek yeni göreve gelen Recep Demirci ve yönetimine başarılar diledi.
Selman Yenigün - 05.04.2013
Kahraman Polise Devlet Övünç Madalyası
Erzincan'ı Tercan İlçesi'nde teröristlerce girdiği çatışmada yaralanarak gazi olan Polis Memuru Muhammet Nuri Yazıcı'ya devlet övünç madalyası verildi. Törende konuşan Vali Selman Yenigün, suç ve suçlularla mücadele ederken canını hiçe sayan güvenlik güçlerine millet olarak minnettar olduklarını söyledi.
Selman Yenigün - 05.04.2013
Yazıcı'ya Devlet Övünç Madalyası Verildi
Erzincan Emniyet Müdürlüğü Polisevi'nde düzenlenen törene Erzincan Valisi Selman Yenigün, 3.
Selman Yenigün - 04.04.2013
Erzincan Diyabetle Mücadelede Sınıfı Geçti
Diyabet hastalığı ile mücadele etmek amacıyla T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde yürütülen 'Diyabeti Durduralım' projesi kapsamında yürütülen çalışmalar, 23 ilde sürdürülen Akran Eğitim Programı dahilinde Erzincan'da paylaşıldı. Düzenlenen Diyabet Akran Eğitimi Sertifika Töreni'ne Erzincan İli Proje Koordinatörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Erzincan Valisi Selman Yenigün, Türkiye Diyabet Vakfı Başkanı Prof.
Selman Yenigün - 03.04.2013
Polis Haftası Etkinlikleri Başladı
Polis Teşkilatının 168.Emniyet Müdürü Mustafa Elaman ve beraberindekiler, Vali Selman Yenigün'ü makamında ziyaret etti.
Selman Yenigün - 02.04.2013
Erzincan'da Diyabet Projesi'ne Büyük Destek
Erzincan Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonunda düzenlenen programa Vali Selman Yenigün, Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof.
Selman Yenigün - 02.04.2013
Thk Model Uçak Rehber Öğretmenlik Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı
Öğretmenlere sertifikalarını veren THK Erzincan Şube Başkanı Mustafa Gedük ise; "Açılan kursu başarıyla tamamlayan 40 öğretmene sertifikalarını vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğretmenlerimizin kursumuza göstermiş olduğu ilgi ve alakaları bizi memnun etmiştir. Kursta öğretmenlere model Uçağın yapılmasının yanında diğer hava araçları ve uçuş prensiplerinin detaylı bir şekilde anlatıldı. Ayrıca 2013 yılı ücretsiz yamaç paraşüt, yeleken kanat, planör, RC model uçak başvurularımızda devam etmektedir. Kurslara katılmak isteyen öğrencilerimiz ve Erzincan Halkımız Şubemize uğrayarak kayıt yaptıra bilirler. Şubemiz tarafından oluşturulan Genç Kanatlar Topluluğu ve THK Erzincan Sportif Havacılık Kulübümüzde aktif olarak Faaliyetlerini sürdürmektedir. Şubemiz Genç Kanatlar topluluğundaki arkadaşlarımıza da yamaç paraşüt, model uçak ve ayrıca RC model uçak uçuşları gerçekleştirmektedirler. Türk Hava Kurumu Erzincan Şube Başkanlığımıza Desteklerini esirgemeyen Başta Valimiz Selman Yenigün'e Belediye Başkanımız Yüksel Çakır'a Vali Yardımcılarımıza, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve İl Halk Eğitim Müdürümüze İlçe Kaymakamlarımız ile Belediye Başkanlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
Selman Yenigün - 28.03.2013
75.yıl Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde Sergi Açıldı
Öğrenciler tarafından hazırlanan eserlerin sergilendiği serginin açılışını Vali Selman Yenigün ve eşi Gülsen Yenigün birlikte yaptı.
Selman Yenigün - 28.03.2013
Çocukevleri Beğeni Topluyor
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Erzincan'da hizmete açılan çocukevleri, Vali Selman Yenigün'ün eşi Gülsen Yenigün tarafından ziyaret edildi.
Selman Yenigün - 28.03.2013
Erzincanlı Gençler Konya'yı Gezecek
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan "Yüz Güler Yüz" adlı proje kapsamında Konya'yı gezecek olan Erzincanlı gençler Erzincan Valisi Selman Yenigün'ü makamında ziyaret etti.
Selman Yenigün - 27.03.2013
Erzincanlılar Senegallilerin Heyecanına Ortak Oldu
Erzincan Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği'nin(EGİSAD) organizasyonu ile Senegal gezisi düzenlendi. Vali Selman Yenigün, EGİSAD üyeleri ve iş adamlarının katıldığı gezi yaklaşık 1 hafta sürdü.
Selman Yenigün - 25.03.2013
Erzincan'da Yaşlılar Haftası Etkinlikleri Sona Erdi
Programa Erzincan Valisi Selman Yenigün, Belediye Başkan Yardımcısı i Seyfullah Kaban, Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi, Aile Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Galip Sökmen Erzincan 100.
Selman Yenigün - 21.03.2013
Nevruz Kutlamaları Renkli Görüntüler Oluşturdu
21 Mart Bahar Bayramı nedeni ile Erzincan Üniversitesi Yalnızbağ Yerleşkesinde düzenlenen Nevruz etkinliğine Vali Selman Yenigün, Belediye Başkan Vekili Hulusi Yetiş, Erzincan Üniversitesi Rektörü İlyas Çapoğlu, bazı kurum müdürleri, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.
Selman Yenigün - 21.03.2013
Nevruz Kutlamaları
Erzincan Üniversitesi kampüsünde düzenlenen programa, Vali Selman Yenigün, Belediye Başkan Vekili Hulusi Yetiş, Rektör Prof.
Selman Yenigün - 21.03.2013
Huzurevi Sakinlerinin Bowling Keyfi
Düzenlenen etkinliğe Vali Selman Yenigün, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof.
Selman Yenigün - 21.03.2013
Yaşlılara Saygı Haftası
Yaşlılara Saygı Haftası çerçevesinde düzenlenen etkinlikte, Erzincan Valisi Selman Yenigün, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof.
Selman Yenigün - 21.03.2013
Yaşlılar, Vali ve Rektörlü Bowling Oynadı
Erzincan'da 100'ncü Yıl Atatürk Huzurevinde kalan yaşlılar ile protokol arasında bowling maçı yapıldı. Vali Selman Yenigün, huzurevi sakinlerini tebrik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selman Yenigün Haberleri | Selman Yenigün Kimdir - Haberler - Selman Yenigün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selman Yenigün kimdir, hayatı ve biyografisi. Eski Vali Yenigün'den Başkan Başsoy'a Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 22:22:47. #1.16#
title