Selen Uçer Haberleri

Selen Uçer haber, Selen Uçer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selen Uçer - 04.11.2014
"POZ" Oyununda Dostlara Özel Gösterim!
Selen Uçer, Esra Dermancıoğlu, Gülce Oral ve Banu Çiçek Barutçugil'in sahnede adeta devleştiği "Poz"u izlemeye gelenler arasında bu kez arkadaşları da vardı!
Selen Uçer - 10.06.2014
"Yeni Metin Yeni Tiyatro Festivali 3" 12 Haziran'da
GalataPerfom tarafından bu sene 3.'sü düzenlenen, "Beden ve Şehir" temalı "Yeni Metin Yeni Tiyatro Festivali 3"; 6 oyun okuması, özel bir proje olan "Tanıklıklar" oyun okuması ve "Beden ve Şehir" üzerine gerçekleşecek söyleşi ile, 12-14 Haziran 2014 tarihleri arasında GalataPerform ve Moda Sahnesi'nde sanatseverleri bir araya getiriyor. Özen Yula imzalı "Güzel Gezegenlerin En Berbatı" ile başlayan "Yeni Metin Yeni Tiyatro Festivali 3"; 2013-2014 Yeni Metin Yeni Tiyatro Projesi oyun yazarlığı atölyelerinde geliştirilen "Bunu Bilmen Gerek", "Minha", "Geçmişten Gelen Ev", "Bembeyaz Bir Bulut", "AnnaPurna", "Sahibinin Acısı", "Tanıklıklar" oyun okumalarına, "Beden ve Şehir" söyleşisine ve Özen Yula Yazarlık Atölyesi'ne ev sahipliği yapıyor. Festival programında yer alan oyun okumalarında; günümüzde geçen platonik bir aşk hikayesinden, bir kelimenin ardında sürekli zemin değiştiren bir oyuna, Gezi olaylarında gezinen bir zihnin izdüşümünden, gitmek isteyen bir kadının, terk etmek isteyen bir kadınla karşılaşmasına, yaşayamadığı iki ev arasında sıkışmış bir adamın evine olan özleminden, yazarının henüz 17 yaşında yazdığı İstanbul'u terk etmek ve kalmak arasında sıkışmış karakterlere kadar uzanan çeşitliliği deneyimlemek mümkün... 4 gün sürecek olan festival; Gezi olaylarının 1. yıldönümünde olaylara, 4 farklı yazarın 4 farklı penceresinden bakarak, seyirciye hatırlatmak, unutturmamak üzerine deneyim sunan "Tanıklıklar" Projesi ile devam ediyor. İlk olarak Moskova'daki teatr.doc Tiyatrosu'nda, Rusça oyun okuması olarak sahnelenen proje, Moskova'dan sonra ilk kez İstanbul seyircisiyle buluşuyor. "Yeni Metin Yeni Tiyatro Festivali 3"ün bir diğer etkinliğinde, yazarlık atölyesiyle genç yazarları bir araya getirecek olan Özen Yula, bu mesleğe gönül verenlere deneyimlerini aktarmaya hazırlanıyor. GalataPerform tarafından yürütülen ve bu sene 3.sü gerçekleşen Yeni Metin Yeni Tiyatro Fesitvali'ne destek verenler arasında GalataPerform'un Genel Sanat Yönetmeni Yeşim Özsoy Gülan, Türkiye'nin en önemli oyun yazarı ve yönetmenlerinden Özen Yula, oyuncu Selen Uçer, İngiltere'de ve yurt dışında da Clout Theater ile oyunlar sergileyen Mine Çerçi, GNLEV Tiyatrosunun Genel Sanat Yönetmeni Turgay Doğan, İngiltere'de de oyunlar yöneten oyuncu ve yönetmen Enginay Gültekin, 2.
Selen Uçer - 06.06.2014
3. Yeni Metin Yeni Tiyatro Festivali
Festivale destek verenler arasında GalataPerform'un Genel Sanat Yönetmeni Yeşim Özsoy Gülan, oyun yazarı ve yönetmen Özen Yula, oyuncu Selen Uçer, yurt dışında Clout Theater ile oyunlar sergileyen Mine Çerçi, GNLEV Tiyatrosunun Genel Sanat Yönetmeni Turgay Doğan, oyuncu ve yönetmen Enginay Gültekin, 2.
Selen Uçer - 20.05.2014
Ankara Engelsiz Filmler Festivali Gösterimleri Başlıyor
Yönetmen Tayfun Pirselimoğlu, oyuncu Bennu Yıldırımlar ve oyuncu Selen Uçer'in yer aldığı yarışma jürisi, en iyi film, en iyi yönetmen ve en iyi senaryo ödüllerini belirleyecek.
Selen Uçer - 07.05.2014
Türkiye Sinemasının En İyileri "Engelsiz" Yarışıyor
Yönetmen Tayfun Pirselimoğlu, oyuncu Bennu Yıldırımlar ve oyuncu Selen Uçer'in yer aldığı yarışma jürisi, En İyi Film, En İyi Yönetmen ve En İyi Senaryo ödüllerini belirleyecek.
Selen Uçer - 16.08.2013
Çinliler Türk Filmlerini Sevdi
Türk ve Çinli izleyicilerin katıldığı açılış törenine oyuncular Serdar Orçin ve Selen Uçer ile yönetmenler Leyla Yılmaz ve Reis Çelik de katıldı.
Selen Uçer - 23.05.2013
Özgü Gülme Krizine Girdi
Özgü Namal, arkadaşı Selen Uçer'le Beyoğlu'nda eğlenmeye gitti.
Selen Uçer - 16.05.2013
Beni Böyle Sev'e Sürpriz Transfer
Orhan Gencebay’ın şarkısıyla isim babalığı yaptığı Pazartesi akşamlarının fenomeni olan Beni Böyle Sev’e 15.bölüm itibariye usta oyuncu Selen Uçer dahil oluyor .
Selen Uçer - 24.04.2013
Ünlü Oyuncuları Buluşturan Gece
Arkın; Kenan İmirzalıoğlu'na da övgü yağdırdı: "TV'de bir tek 'Karadayı' dizisini izliyorum. Kenan harika bir oyuncu. O bence Türk sinemasına bir armağandır. O çok zengin yüzü olan bir adam. Kıvanç'ı (Tatlıtuğ) da beğeniyorum; ama iki oyuncu kıyaslanmamalı. Çünkü ikisi de çok farklı oyuncular." İŞTE ÖDÜL KAZANANLAR SİNEMA (DRAM) EN İYİ KADIN OYUNCU: Selen Uçer-'Can' EN İYİ ERKEK OYUNCU: Kıvanç Tatlıtuğ-'Kelebeğin Rüyası SİNEMA (MÜZİKAL YA DA KOMEDİ) EN İYİ KADIN OYUNCU: Demet Akbağ-'Hükümet Kadın' EN İYİ ERKEK OYUNCU: İlker Aksum-'Mutlu Aile Defteri' TİYATRO (DRAM) EN İYİ KADIN OYUNCU: Sumru Yavrucuk-'Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi' EN İYİ ERKEK OYUNCU: 'Evren Erler-Domino The Club' TİYATRO (MÜZİKAL YA DA KOMEDİ) EN İYİ KADIN OYUNCU: Funda Eryiğit-'Sessizlik' EN İYİ ERKEK OYUNCU: Tolga Evren-'Çirkin' Sabah : http: //www.
Selen Uçer - 20.04.2013
Rolleri Gereği Tesettüre Girdiler
'Taş Mektep' adlı filmde Güzide Öğretmen'i oynayan Ayça Varlıer, rolü için çarşaf giydi. Selen Uçer de 'Büyük Oyun' ve 'Yabancı' adlı filmlerde türban taktı.
Selen Uçer - 15.04.2013
50 Oyuncu Sadri Alışık Ödülleri İçin Yarışacak
İŞTE ADAYLAR SİNEMA EN İYİ KADIN OYUNCU (DRAM) Neslihan Atagül-Araf Devin Özgür Çınar-Geriye Kalan Nihan Erdönmez-Gözetleme Kulesi Selen Uçer-Can EN İYİ ERKEK OYUNCU (DRAM) Kıvanç Tatlıtuğ-Kelebeğin Rüyası Mert Fırat-Kelebeğin Rüyası Engin Günaydın-Yeraltı EN İYİ KADIN OYUNCU (MÜZİKAL-KOMEDİ) Demet Akbağ-Hükümet Kadın Ezgi Mola-Celal ile Ceren Fulya Zenginer-Sağ Salim EN İYİ ERKEK OYUNCU (MÜZİKAL-KOMEDİ) Tolga Çevik-Sen Kimsin Tuncel Kurtiz-Mutlu Aile Defteri İlker Aksum-Mutlu Aile Defteri TİYATRO EN İYİ ERKEK OYUNCU (DRAM) Evren Erler-Domino Murat Garipağaoğlu-Zengin Mutfağı Yiğit Sertdemir-Gerçek Hayattan Alınmıştır EN İYİ KADIN OYUNCU (DRAM) İpek Bilgin-Uğrak Yeri Sumru Yavrucuk-Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi Tomris İncer-Gerçek Hayattan Alınmıştır EN İYİ ERKEK OYUNCU (MÜZİKAL-KOMEDİ) Ali Erdoğan-Bize Bir Haller Oldu Mustafa Üstündağ-Islah Evi Tolga Evren-Çirkin EN İYİ KADIN OYUNCU (MÜZİKAL-KOMEDİ) Ece Uslu-Patron Kim Funda Eryiğit-Sessizlik Selen Uçer-Kuçu Kuçu Özgü Namal-Kuçu Kuçu Sabah : http: //www.
Selen Uçer - 26.03.2013
Türk Filmleri Çin Yolunda!
Türkiye panoraması için aralarında Aşk Tesadüfleri Sever, Behzat Ç: Seni Kalbime Gömdüm, Adalet Oyunu, Zenne, Anadolu Kartalları, Çanakkale 1915 gibi filmlerin de bulunduğu 20 film seçkisi gönderdiklerini anlatan Sönmez, şunları kaydetti: Festival için çok sayıda film gönderdik, onlar aralarından gösterilmesini istedikleri yapımları seçti. Geçen yıl Bağımsız Sundance Film Festivalinde dramatik dalda Dünya Sineması Jüri Özel Ödülüne layık görülen Raşit Çelikezerin yazıp yönettiği, başrollerini Selen Uçer ve Serdar Orçinin üstlendiği, normal yollarla çocuk sahibi olamayınca illegal yollarla evlat edinen bir çiftin yaşadığı sıkıntıların anlatıldığı Can da bulunuyor.
Selen Uçer - 26.03.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri - Ek
MERSİN, (DHA) AEŞ(EŞ)(26.3.2013) ////////// Cam oyuncuları Forum Mersin'de LEVENT Kazak'ın yazdığı 'Cam' adlı tiyatro oyununu sergilemek için Mersin'e gelen ünlü oyuncular, Forum Mersin'de sevenleriyle buluştu. Oyuncular, Mete Horozoğlu, Bülent Alkış, Selen Uçer, Yeşim Koçak ve Esra Ruşan oyun öncesi Forum Mersin'de söyleşiye katıldı.
Selen Uçer - 26.03.2013
Mete Horozoğlu Mersin'de Sevenleriyle Buluştu
Forum Mersin'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Levent Kazak'ın kaleme aldığı 'Cam' isimli tiyatro oyununu sergilemek için Mersin'e gelen ünlü oyuncular, tiyatro sahnesine çıkmadan önce Forum Mersin'de hayranlarıyla buluştu. 'Cam' isimli tiyatro oyununu sergilemek için Mersin'e gelen ünlü oyuncular Mete Horozoğlu, Bülent Alkış, Selen Uçer, Yeşim Koçak ve Esra Ruşan, oyun öncesi Forum Mersin'de düzenlenen söyleşiye katıldılar.
Selen Uçer - 20.03.2013
"Yerli Yapımlar Çin Yolcusu"
-20 film arasından 5'ini görmek istediler- Çin'de bugüne kadar katıldıkları etkinliklerin ardından iki ülke arasında güzel işbirliklerinin başladığını bildiren Sönmez, şöyle devam etti: "Animasyon alanında üniversiteler arası işbirliği başladı. Yakın zaman içinde ortak bir animasyon film yapmak, üniversiteler arası değişim programları başlatmak istiyorlar. Eskişehir Anadolu Üniversitesi'yle bir süreç başlattık. Çin ile Türkiye arasında çok büyük benzerlikler var. Çin'de teknoloji ve insan gücü var. Üstelik iki ülke de birbirine çok benziyor, hikayeler bile benzer özellikler gösteriyor. Birçok ülkeye kapalı olmalarına rağmen bize karşı çok açıklar, uz ve bu nedenle daha fazla işbirliği yapmak istiyorlar bizimle." Türkiye panoraması için aralarında "Aşk Tesadüfleri Sever", "Behzat Ç: Seni Kalbime Gömdüm", "Adalet Oyunu", "Zenne", "Anadolu Kartalları", "Çanakkale 1915" gibi filmlerin de bulunduğu 20 film seçkisi gönderdiklerini anlatan Sönmez, şunları kaydetti: "Festival için çok sayıda film gönderdik, onlar aralarından gösterilmesini istedikleri yapımları seçti. Geçen yıl Bağımsız Sundance Film Festivali'nde dramatik dalda Dünya Sineması Jüri Özel Ödülü'ne layık görülen Raşit Çelikezer'in yazıp yönettiği, başrollerini Selen Uçer ve Serdar Orçin'in üstlendiği, normal yollarla çocuk sahibi olamayınca illegal yollarla evlat edinen bir çiftin yaşadığı sıkıntıların anlatıldığı "Can" da bulunuyor.
Selen Uçer - 25.02.2013
"Kuçu Kuçu" Mart'ın İlk 3 Günü Sahnede
Kuçu Kuçu"; sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığırından çıkan bir karşılaşmayı anlatıyor.
Selen Uçer - 22.02.2013
"Cam" Üç Gün Boyunca İstanbul'da
Tiyatro severlerin büyük beğenisini toplayan kahkaha dolu "Cam"; alışılmadık kurgusuyla farklı bir tiyatro deneyimi sunuyor.
Selen Uçer - 19.02.2013
"Cam" Üç Gün Boyunca İstanbul'da
"Cam"; perdelerini açtığı Ocak 2010'dan itibaren, sahneye konduğu sezonların en çok izlenen tiyatro oyunları arasında yer aldı.
Selen Uçer - 16.02.2013
Herkesin Bir 'Kuçu Kuçu'su Vardır
Selen Uçer ile Özgü Namal'ın rol aldığı tek perdelik oyunda her şey; zengin işadamı 'Kudret Bey'in, hafta sonunu geçirmek üzere gözde çalışanı 'Ragıp' ile eşi 'Melis'i adadaki villasına çağırmasıyla başlıyor.
Selen Uçer - 14.02.2013
Cam; 18 Şubat'ta Yeniden Perdede
Sahnelendiği sezonların en çok izlenen tiyatro oyunlarından Cam yeni oyuncularla tekrar sahnede.
Selen Uçer - 11.02.2013
"Cam"; 18 Şubat'ta Perdelerini Açıyor
"Cam"; kısa bir aranın ardından, 18 Şubat'ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde yeniden sahneye dönüyor.
Selen Uçer - 08.02.2013
"CAM"; Tiyatro Sahnesine Dönüyor
Sahneye konduğu sezonların en çok izlenen tiyatro oyunları arasında yer alan "Cam"; kısa bir aranın ardından iki yeni oyuncusuyla sahneye dönüyor! 18 Şubat 2013, Pazartesi akşamı saat 20:30'da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde yeniden sahnelenmeye başlanacak olan "Cam"ın; Mete Horozoğlu, Bülent Alkış ve Selen Uçer'li eski kadrosuna, genç oyuncular Yeşim Koçak ve Esra Ruşan dahil oluyor.
Selen Uçer - 05.02.2013
"Cam"; Tiyatro Sahnesine Dönüyor
Sahneye konduğu sezonların en çok izlenen tiyatro oyunları arasında yer alan "Cam"; kısa bir aranın ardından iki yeni oyuncusuyla sahneye dönüyor! 18 Şubat 2013, Pazartesi akşamı saat 20:30'da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde yeniden sahnelenmeye başlanacak olan "Cam"ın; Mete Horozoğlu, Bülent Alkış ve Selen Uçer'li eski kadrosuna, genç oyuncular Yeşim Koçak ve Esra Ruşan dahil oluyor.
Selen Uçer - 04.02.2013
Ünlü Oyuncuya Dost Kazığı
Issız Adam filminin başrolü Melis Birkan, 4 yıllık sevgilisini yakın arkadaşına kaptırdı.
Selen Uçer - 21.01.2013
Sırlar ve Kahkaha Dolu Bir Hesaplaşma
İki Kadın, Sırlar ve Kahkaha Dolu Bir Hesaplaşma; "Kuçu Kuçu" Güldürüyor! İki kadının, sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığırından çıkan karşılaşmasını ve eğlenceli hesaplaşmasını anlatan "Kuçu Kuçu"; 31 Ocak 2013, Perşembe akşamı saat 20:30'da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde sahnelenecek! Özgü Namal ve Selen Uçer'in muhteşem bir performans sergiledikleri "Kuçu Kuçu"; izleyenleri güldürürken, başarılı metni ve rejisiyle de izleyenlerden tam not alıyor.
Selen Uçer - 17.01.2013
Acun Bir Ünlüyle Daha Anlaştı
"Survivor" yarışmasına katılacak isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı.
Selen Uçer - 16.01.2013
"Kuçu Kuçu"ya Bol Alkışlı Gala
Özgü Namal ve Selen Uçer'in, sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığırından çıkan bir karşılaşmayı anlatan eğlenceli tiyatro oyunu "Kuçu Kuçu"nun galası 15 Ocak 2013, Salı akşamı Trump Towers Tiyatro'da gerçekleşti! Oyunculukların yanı sıra hikayesi ve uyarlamasıyla da büyük övgüler alan "Kuçu Kuçu" oyunu, galaya katılanlardan da tam not aldı.
Selen Uçer - 10.01.2013
Kahkaka Dolu Bir Hesaplaşma
Özgü Namal ve Selen Uçer'in, sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığırından çıkan bir karşılaşmayı anlatan eğlenceli tiyatro oyunu "Kuçu Kuçu"; sahnelenecek!
Selen Uçer - 07.01.2013
Kahkaka Dolu Bir Hesaplaşma
"Kuçu Kuçu" 12 Ocak'ta Trump'ta, 18 Ocak'ta CKM'de!
Selen Uçer - 31.12.2012
"Kuçu Kuçu" 9 Ocak'ta Kozzy'de
"Kuçu Kuçu"; 9 Ocak'ta Kozzy Kozyatağı Alışveriş ve Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selen Uçer Haberleri | Selen Uçer Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Selen Uçer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selen Uçer kimdir, hayatı ve biyografisi. 8 Saniyede Gala!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:15:51. #1.14#

title