Haberler » Spor » Rıdvan Dilmen: Caner Erkin, 6 maçlık cezayı Cumhurbaşkanı verdirdi sanıyormuş - Spor

Rıdvan Dilmen: Caner Erkin, 6 maçlık cezayı Cumhurbaşkanı verdirdi sanıyormuş

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın milli futbolcusu Caner Erkin'le arasında geçen dikkat çeken diyaloğu anlattı. Caner Erkin'in, geçen sezonki 6 maçlık cezasını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdirdiğini düşündüğünü belirten Rıdvan Dilmen, cezaların sorumlusunun TFF olduğunu aktardı.

Rıdvan Dilmen: Caner Erkin, 6 maçlık cezayı Cumhurbaşkanı verdirdi sanıyormuş

, NTV ekranlarındaki %100 Futbol programında ile arasında geçen dikkat çeken diyaloğu aktardı.

Dilmen, 'ta Caner Erkin'in geçen sezon Başakşehir ile oynadıkları maçta yaptığı hareketlerden sonra aldığı 6 maç cezayı, Recep Tayyip Erdoğan'ın verdirdiğini sandığını aktardı.

"CUMHURBAŞKANIMIZ BENİ SEVİYOR SANIYORDUM"

Rıdvan Dilmen programda, "Caner Erkin'i severim, çok sohbetim olan bir kardeşimiz değildi. Bir gün beni aradı, 6 maç ceza almış ya. 'Cumhurbaşkanımız beni seviyor sanıyordum' dedi.'Hayırdır bir şey mi oldu?' dedim.'6 maç ceza verilmesini Cumhurbaşkanımız istemiş' dedi. Oğlum saçmalama, senin ceza aldığından bile haberi yoktur' dedim. Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir gün sohbet ederken, 'Hangi Caner?' dedi. 'Ne olmuş ona?' dedi. Ona kim ne dediyse... Maçı seyrediyormuş da, bilmem neymiş de. Fatih Terim milli takıma geliyor, o istedi deniyor. Verilen veya verilmeyen cezaların sorumlusu TFF'dir" ifadelerini kullandı.


Haber Videosu

: Rıdvan Dilmen: Caner Erkin, 6 maçlık cezayı Cumhurbaşkanı verdirdi sanıyormuş

Manşet

Haberler