Reklam arasında yayın devam etti! İşte GS TV YouTube hesabındaki skandal hata

Reklam arasında yayın devam etti! İşte GS TV YouTube hesabındaki skandal hata

13.11.2019 22:51 | Son Güncelleme: 13.11.2019 23:00

Mustafa Cengiz'in GS TV'ye konuk olduğu program reklam arasına girerken, Youtube kanalı yayına devam etti. Reklam arasında Başkan Cengiz ile çalışanlar arasında geçen diyalogler ise ekranlara böyle yanısıdı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de katıldığı programda sarı kırmızılı kulübün gündemine dair açıklamalarda bulundu. Programda reklama gidildiği sırada YouTube yayını açık unutuldu. Bu sırada bir kişi, Yusuf Günay'ın Mustafa Cengiz'e "İmza toplasınlar desin" sözlerini iletti. Cengiz'in "Göbeğim çıkıyor mu? Hangi kanallar yayını veriyormuş?" sözleri de yayını izleyenler tarafından duyuldu.

"BENDE GÖBEK VAR, BAKLAVA GÖBEĞİ"

Bu hata daha sonra çalışanlar tarafından fark edildi. Cengiz de reklam arasından sonra, "Bizim yaşımıza geldiğinizde göbekte deformasyon oluyor. Yakınlarım da 'Bu şakaları yapma' diyor, göbek var. Baklava göbeği, Antep göbeği. Yine de ben kapatayım. Bazen içimdeki bu espri duygusunu Allah kahretsin diyorum." dedi.

Reklam arasında yayın devam etti! İşte GS TV YouTube hesabındaki skandal hata
Haber Yorumları (9)
EBDURREHİM ELBEYREK: LAZAMEL FELKEO HER MAC 5 GOL LEN
KSK Lİ MESUT: Rezilsaray ın , ezik kanalı işte...
FENERLİBAHÇELİ34: Yahu; yaşım gereğine ne G. Saray başkanları gördüm, izledim. . (Rahmetli) Özhan Canaydın, Faruk Süren, Alp Yalman, S. Beyazıt, Mehmet Cansun. . Hepsi gayet kalite, beyefendi, ağzından yanlış bir laf çıkmayan ağır adamlardı. Hayran olurdum. İşte G. Saray başkanı budur, derdim. Onların yanında bu muhterem ''cık'' olmadı.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title