Ramazan Arı Haberleri

Ramazan Arı haber, Ramazan Arı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ramazan Arı - 19.06.2014
Otomobilin Motor Bölümüne Giren Kedi Güçlükle Kurtarıldı
İnegöl Belediyesi'ne ait resmi plakalı otomobili çalıştırmak isteyen Ramazan Arı adlı sürücü, ön taraftan kedi sesi geldiğini fark etti.
Ramazan Arı - 05.05.2014
Kent Konseyi'nde 'Engelsiz Hikayeler Projesi'
Projenin fotoğraf çekimleri ise usta fotoğrafçılar gönüllü olarak yaptı. Projenin fotoğraf çekimlerine Doğan Haber Ajansı'ndan Emre Koşak, Bursa Sabah'tan Özkan Güngörmez, Bursa Posta'dan İsmail Hakkı Yoğurtçu, BURFOD'dan Meral Kuru, Koray Varol, Erden Cantürk, Bursa'da Bugün'den Mesut Demir ve Park Magazin'den Ramazan Arı gönüllü olarak katkı sağladı.
Ramazan Arı - 04.04.2014
Öğrencilerin sütten rahatsızlandığı iddiası -
Hasçtane başhekimi Ramazan Arı, gerekli muayeneleri yapılan öğrencilerin durumlarının iyi olduğunu söyledi.
Ramazan Arı - 08.12.2013
Meram'da Ana Baba Okulu 6' Sona Erdi
Panelin başkanlığını üstlenen Prof. Dr. Ramazan Arı, Konevi Kültür Merkezi'ndeki programda, Meram Belediyesi'nin sorumluluk üstlenerek bu eğitimleri gerçekleştirmesinin önemli olduğunu söyledi.
Ramazan Arı - 01.12.2013
"Ergen Ebeveyn Çatışmasında Nasıl Davranmalı?"
Meram Belediyesi tarafından düzenlenen Ana Baba Okulu 6'da bu hafta Prof. Dr. Ramazan Arı, "Ergen Ebeveyn Çatışması ve Ana Baba Tutumu" konulu seminer verdi.
Ramazan Arı - 27.10.2013
Meram Belediyesinden "6. Ana Baba Okulu" Semineri
Meram Belediyesi tarafından düzenlenen Ana Baba Okulu 6'nın ikinci oturumu ise Konevi Kültür Merkezinde 1 Kasım Cuma günü Prof. Dr. Ramazan Arı'nın katılacağı oturumla gerçekleşecek.
Ramazan Arı - 09.10.2013
Meram'da Ana Baba Okulu 6'ya Kayıtlar Başladı
Ailenin toplumun temelini oluşturan en önemli kurum olduğunu ifade eden Kalaycı, şunları kaydetti: "Aile yapısı ne kadar güçlü olursa toplum da o kadar güçlü olur. Günümüzde farklı nedenlerle aile içindeki uyumsuzluklar ve boşanmalar gittikçe artmaktadır. Bu sorunların asgariye indirilmesi ve eşler arasında sağlıklı bir iletişimin sağlanması ancak eğitimle mümkündür. Daha önce düzenlediğimiz bu seminerlere gösterilen yoğun ilgi dolayısıyla Ana Baba Okulu'nun altıncısını açıyoruz. Kayıtlar Konevi Kültür Merkezi'nde 25 Ekim 2013 Cuma günü mesai bitimine kadar devam edecek. Eğitimler 7 hafta sürecek ve katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek." Konusunda uzman akademisyen ve eğitimcilerin katılımıyla başlayacak olan Ana Baba Okulu-6'nın ilk oturumunun 25 Ekim Cuma günü saat 19.30'da Konevi Kültür Merkezi'nde yapılacağı, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Uslu'nun konuşmacı olarak katılacağı ilk oturumun konusunun ise "Ailede Ölüm ve Eşler Ayrılığında Çocuğun Psikolojisi ve Alınabilecek Tedbirler" olduğu bildirildi. 1 Kasım Cuma günü Prof. Dr. Ramazan Arı'nın konuşmacı olarak katılacağı ikinci seminerde ise "Çocuk Eğitiminde Farklı Bir Yaklaşım" konusu işlenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ramazan Arı Haberleri | Ramazan Arı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ramazan Arı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ramazan Arı kimdir, hayatı ve biyografisi. Aladağ'da Kariyer Günleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 17:53:12. #1.14#

title