PROF. DR. AHMET ŞAHİN HABERLERİ

Prof.dr.ahmet Şahin

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Şahin kimdir

PROF. DR. AHMET ŞAHİN HABERLERİ

Prof.dr.ahmet Şahin - 25.7.2019
Tarım şurası için sektör değerlendirmesi yapıldı
Şuranın değerlendirme toplantısında sektörün paydaşlarıyla bir araya gelerek, tarımsal üretimi ele aldıklarını vurgulayan Şahin, şöyle devam etti: "İlerleyen günlerde yapılacak tarım şurasına hazırlanıp, Kırşehir'in sorunlarına çözüm oluşturmak istiyoruz. Ortaya koyacağımız çözüm önerileri ile Kırşehir'e ve ülkemize olumlu katkı sağlamayı, üretim seviyesini arttırmayı hedefliyoruz. Toplantıda, katılım sağlayan paydaşlar ile bitkisel ve hayvansal üretim, doğal kaynakların korunması, sürdürülebilir tarım, zirai mücadele, doğal afetler, toprak ve su kaynaklarının korunması konularında ortaya konulan fikirler rapor halinde Tarım ve Orman Bakanlığına sunulacak." Toplantıya Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 21.12.2018
Acıbadem Üniversitesi ve Proofstack'ten Blockchain İşbirliği
Acıbadem Üniversitesi ve yerli blockchain projesi Proofstack, telif ve patente konu projelerin, fikri ve sınai haklarının korunması ve web/mobil uygulamalar üzerinden tek bir merkezden yönetilebilmesi noktalarında blockchain teknolojisini kullanmak üzere işbirliği yaptılar.
Prof.dr.ahmet Şahin - 6.10.2017
"Sağlık Sektörünün Geleceğine Hazırlanıyoruz" 
"Tüm dünyada çalışabilecek nitelikte olacaksınız" Öğrencilerin meslek olarak sağlık sektörünü ve Acıbadem Üniversitesi'ni seçerek gelecekleri için çok doğru bir karar verdiklerini belirten Mehmet Ali Aydınlar öğrencilere hitaben şunları söyledi; "Çok gelişmiş kampüsümüzde; simülasyon merkezimizle, araştırma laboratuvarlarımızla, her branş için dizayn edilmiş uygulama laboratuvarlarımızla, modern derslik ve amfilerimizle sizlere eğitim vereceğiz. Yine Acıbadem Sağlık Grubu'nun çok gelişmiş, dünyadaki en son teknoloji ile donatılmış hastanelerinde uygulama ve staj yapma imkanı bulacaksınız. Burada geçireceğiniz yıllar sonrasında, tüm dünyada çalışabilecek nitelikte sağlık çalışanları olacaksınız. Burada size düşen tek görev, çok çalışmak!" "Hedefimiz eğitimde gidilebilecek en son noktaya ulaşmak" Acıbadem Üniversitesi Rektörü Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 20.7.2016
Erciyes Üniversitesi'nde Tüm Dekanlar İstifasını Verdi
ERÜ'de istifa eden dekanların isimleri şu şekilde: Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Öztürk, Eczacılık Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Yeşim Aktaş, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet İnbaşı, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 23.12.2015
Pınarbaşı'da Sarıkamış'ı Anma ve Anlama Etkinliği
Pınarbaşı Çok Programlı Lisesi konferans salonundaki programa Pınarbaşı Kaymakamı Mehmet Haşim Çelik, Belediye Başkanı Dursun Ataş, Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi dekanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 15.10.2015
Yükseköğretim Genel Kurulu Toplantısı
Dekan atamaları  YÖK tarafından 45 fakülteye atanan dekanlar da şöyle: "- Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Prof. Dr. Selçuk Akçay,  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Prof. Dr. Vedat Dağdemir,  Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesine Prof. Dr. Nadir İlhan, Ziraat Fakültesine Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 11.8.2015
Kerem Tunçeri, Acıbadem Üniversitesi'ne Transfer Oldu
İmza törenine, Kerem Tunçeri'nin yanı sıra Acıbadem  Üniversitesi Kulübü Başkanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 20.4.2015
Ahi Evran Üniversitesi'nde Rektörlük Seçimi
Fen Edebiyat Fakültesi konferans salonunda yapılan seçimlerde 281 öğretim görevlisi oy kullandı, 3 oy geçersiz sayıldı.  Seçim sonucunda adaylardan Prof. Dr. Kudret Saylam 195, Prof. Dr. Vatan Karakaya 34, Prof. Dr. Abdulvahap Yiğit 28, Prof. Dr. Şahmurat Arık 16, Prof. Dr. Niyazi Kahveci 2, Prof. Dr. Ayhan Karabulut, Prof. Dr. Güray Erener ve Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 20.4.2015
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Saylam 281 Oyun 195'ini Aldı
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlük Seçimi oylama sonuçları belli oldu.
Prof.dr.ahmet Şahin - 20.4.2015
Ahi Evran Üniversitesinde Rektörlük Seçimleri Tamamlandı
Öğretim görevlilerinin oy kullandığı seçimlerde Prof. Dr. Kudret Saylam oyların 195, Prof. Dr. Abdulvahap Yiğit 28, Prof. Dr. Niyazi Kahveci 2, Prof. Dr. Vatan Karakaya 34, Prof. Dr. Şahmurat Arık 16, Prof. Dr. Ayhan Karabulut 1, Prof. Dr. Güray Erener 1, Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 13.12.2014
Acıbadem Üniversitesi Olarak Zirve Üniversitesi ile İşbirliğine Hazırız'
Türkiye Basketbol 3. Liginde (TB3L) mücadele eden Zirve Üniversitesi Basketbol Takımı ile Acıbadem Üniversitesi karşılaşmasını Acıbadem Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Aydınlar ve Rektör Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 15.9.2014
Prof.dr.ahmet Şahin - 15.2.2014
Gübre Sorunu, Biyogaz Projesine Dönüştü
Üçgül, şöyle konuştu: "Bizim Tarım Çalışma Grubu Başkanımız, aynı zamanda Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 15.3.2013
Öğretmen Okullarının Kuruluşunun 165. Yıldönümü Kutlanıyor
Eğitim Fakültelerinin temelini oluşturan ve 16 Mart 1848 yılında kurulan Osmanlı Darülmuallimin Mekteplerinin 165. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 19.2.2013
Prof.dr.ahmet Şahin - 16.10.2012
Üreticiler Ceviz Paneli'nde Buluştu
Kırşehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü Ersin Ögülmüş'ün yönettiği panelde, Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 11.8.2012
"Tarımda Ortak Akıl: Kırşehir" Projesi Basına Tanıtıldı
Toplantıya, Kent Konseyi Başkanı Tahsin Üçgül, Ziraat Fakültemiz Dekanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 9.8.2012
Kırşehir Tarım Platformu Oluşturulacak
Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 9.8.2012
Yök, 12 Fakülteye Dekan Atadı
YÖK'ten yapılan yazılı açıklamada Genel Kurul toplantısının 8-9 Ağustos 2012 tarihide yapıldığı belirtildi. Toplantıda, devlet üniversitelerine ait 12 fakülteye dekan ataması yapıldığı belirtildi. Atama yapılan fakülte ve dekanlar şöyle: -Anadolu Havacılık ve Uzay Bilimleri: Prof. Dr. Mehmet Şerif Kavsaoğlu -Balıkesir İlahiyat: Prof. Dr. Mehmet Bayyiğit Dicle Tıp: Prof. Dr. Mehmet Fuat Gürkan -Dokuz Eylül Buca Eğitim: Prof. Dr. Süleyman Başlar -Erciyes Eğitim: Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 9.8.2012
Yök'ten Rektör ve Dekan Ataması
YÖK'ten yapılan yazılı açıklamada, 2'si vakıf üniversitesi olmak üzere, 14 üniversite fakültesine dekan ataması ile 3 vakıf üniversitesine rektör ataması yapıldığı belirtildi. Ataması yapılan üniversite fakülte ve dekan isimleri şöyle sıralandı: "-Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Prof. Dr. Mehmet Şerif Kavsaoğlu -Balıkesir Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Prof. Dr. Mehmet Bayyiğit -Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Prof. Dr. Mehmet Fuat Gürkan -Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Süleyman Başlar -Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 1.8.2012
Kırşehir Cevizine Sahip Çıkıyor
Şahin, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Eftal Avşar, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü Ersin Öğülmüş, Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
Prof.dr.ahmet Şahin - 1.8.2012
Kaman Cevizi'nin Tescil Hakkının Alınması İçin Çalışma Başlatıldı
Belediye Başkan Yardımcısı Eftal Avşar, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kenan Şahin, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürü Ersin Öğülmüş, Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Prof.dr.ahmet Şahin Haberleri | Prof.dr.ahmet Şahin Haber - Haberler - Prof.dr.ahmet Şahin haberleri, son dakika prof. dr. ahmet şahin haber ve gelişmeleri burada. Erdoğan'ın imzasıyla 6 üniversiteye rektör atandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 06:07:18. #1.14#
title