ÖZKAN ÖZTÜRK HABERLERİ

Özkan Öztürk Haberleri

Özkan Öztürk haber, Özkan Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özkan Öztürk - 3.1.2018
Jandarma Genel Komutanlığındaki Darbe Girişimi Davası
Duruşmanın öğleden sonraki bölümü, olay tarihinde Jandarma İstihbarat Başkanlığında görevli eski binbaşı Özkan Öztürk'ün savunmasıyla başladı.
Özkan Öztürk - 14.4.2017
Yaralı Darbecileri Koruyan Tabip Komutanlar Savunma Yaptı
Darbe girişimi merkezlerinden Jandarma Genel Komutanlığında, polisle girdikleri çatışmada yaralanan eski binbaşı Özkan Öztürk ile eski yüzbaşı Mehmet Aydın'ı, hastanede yaptığı ilk müdahaleden sonra adli makamlara bildirmemekle suçlanan sanık eski başhekim Atılgan savunma yaptı.
Özkan Öztürk - 31.10.2016
15 Temmuz Demokrasi Destanı Fotoğraf Sergisi" Açıldı
Avukat Özkan Öztürk ise geçmiş yıllardaki darbeleri bilen milletin 15 Temmuz'da bir duruş sergilediğine işaret ederek, şöyle konuştu: "240'ın üzerinde şehidimiz ve yüzlerce yaralımız var.
Özkan Öztürk - 31.10.2016
Konya'da "15 Temmuz Demokrasi Destanı Fotoğraf Sergisi" Açıldı
Avukat Özkan Öztürk ise geçmiş yıllardaki darbeleri bilen milletin 15 Temmuz'da bir duruş sergilediğine işaret ederek, şöyle konuştu: "240'ın üzerinde şehidimiz ve yüzlerce yaralımız var.
Özkan Öztürk - 8.8.2016
Demokrasi ve Şehitler Mitingine Moğolistan'dan Destek
İş adamı Özkan Öztürk ise Türk vatandaşları olarak Türk bayrağının her yerde dalgalanması ve dalgalandırılmasını istediklerini dile getirdi.
Özkan Öztürk - 4.8.2016
Bursa'da Otomobil ile Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı
Kazada, sürücüler ile motosiklette bulunan Özkan Öztürk (25) yaralandı.
Özkan Öztürk - 27.6.2016
Wimbledon Tenis Turnuvası Lig TV'de
Turnuva süresince Çağdaş Tok, Ali Kırçıl, Barbaros Çıdal, Özkan Öztürk ve Ali Emre Dedeoğlu gibi önemli isimler yorumlarıyla Lig TV ekranlarında olacak.
Özkan Öztürk - 1.4.2016
Akçaabat Belediye Meclisi Toplantısı
Yapılan seçimlerde, encümen üyeliklerine Sami Üçüncü, Ahmet Öztürk ve Tayfun Balcı, 1. başkan vekilliğine Ali Ulusoy ve 2. başkan vekilliğine Abdullah Ertem, meclis katipliğine Özkan Öztürk ve Davut Gerigelmez, imar komisyonuna Serkan Özdemir, Yücel Öztürk, Özkan Öztürk ve Zübeyde Kazaz, plan ve bütçe komisyonuna Ali Şakir Gencer, Şaban Günaydın, Muhammet Köse, Sultan Memiş ve Melike Turan, çevre komisyonuna ise Osman Nuri Ekim, Davut Gerigelmez, Sefer Yılmaz ve Melike Turan seçildi.
Özkan Öztürk - 17.3.2016
Terör Örgütü Propagandası Suçundan Tutuklanan Akademisyenler
Her Yerde Adalet Platformu Genel Başkanı Özkan Öztürk, "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan tutuklanan akademisyenlere ilişkin, düşünce özgürlüğü olarak lanse edilen bildirgenin, terörün can damarı olduğunu belirterek, "PKK'nın eylemlerini meşru gösterme gayreti, örgütün ruhunu okşar. Dolayısıyla bu şekilde propaganda yapmak örgüte hizmet etmektir" dedi.
Özkan Öztürk - 18.1.2016
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Açıklamaları
Her Yerde Adalet Platformu Genel Başkanı Avukat Özkan Öztürk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına ilişkin, "Cumhurbaşkanına yüzde 52 oranında oy vermiş kitleye sesleniyorum; her birinizin Kılıçdaroğlu'nun bu tarz açıklamaları karşısında manevi tazminat davaları açmaya haklarınız olduğunu hukuken beyan ediyoruz" dedi.
Özkan Öztürk - 26.10.2015
Muğla'da Broşür Dağıtan Ak Partililere Yapılan Saldırı
"Yapılan bu saldırı 'sivil darbe'dir" Her Yerde Adalet Platformu Başkanı Özkan Öztürk ise tüm partilerin seçime yönelik çalışmalarını demokratik ve özgürlükçü bir ortamda yapmaları gerektiğini söyledi.
Özkan Öztürk - 16.10.2015
Diyarbakır'da Asılan Afişe Tepki
-"Müslümanlar rencide edilmiştir" Her Yerde Adalet Platformu Başkanı Özkan Öztürk ise söz konusu afişin Doğu ve Güneydoğu halkının inanç ve değerlerine yönelik saygısızlık olduğunu belirtti.
Özkan Öztürk - 7.10.2015
Yasin Börü Davası
Her Yerde Adalet Platformu Başkanı Özkan Öztürk, Yasin Börü davasına ilişkin, olayın 3-5 sokak çetesine yıkılması ve gerçek faillerinin dosya içerisinde sanık olarak yer almamalarını eksiklik olarak gördüklerini belirterek, "Soruşturma bu manada genişletilmeli ve Selahattin Demirtaş ile eyleme sözleriyle sebebiyet veren diğer siyasiler de sanık olarak yargılanmalıdır" dedi.
Özkan Öztürk - 21.7.2015
Suruç'taki Terör Saldırısı
Her Yerde Adalet Platformu Başkanı Özkan Öztürk, Suruç'taki terör saldırısına ilişkin, "Tıpkı Reyhanlı ve 6-8 Ekim olaylarında olduğu gibi ülkemiz bu tür saldırılarla mezhepsel ve etnik bir kavganın içine çekilmek isteniyor.
Özkan Öztürk - 20.6.2015
Doğalgaz Servis Kutusundan Kedi Yavrusu Çıktı
Atatürk Caddesi'nde yürüyüşe çıkan Özkan Öztürk, kedinin binanın önündeki servis kutusunda miyavladığını duyunca durumu zabıtaya bildirdi.
Özkan Öztürk - 16.6.2015
Mursi Hakkındaki İdam Kararına Tepkiler
Bu kararın hukuki açıdan kabul edilemez olduğunu dile getiren Argun, şöyle devam etti: "Hukuki bir süreç değil ama insani açıdan değerlendirmeye çalıştığımızda dünya halklarının tamamının süreç içerisinde bu karara itiraz edeceğine ve buna karşı bir direniş geliştireceğine inanıyoruz. Mısır'da yoğun bir mağduriyet ve kitlesel bir imha süreci yaşanıyor. Ayrıca bu kararın verilmesinde de İslam ülkeleri, yönetici bazında zayıf kaldı. Bu sonuçların ortaya çıkmasında İslam ülkelerinin ilgisizliği en önemli sebeplerden birisidir." Her Yerde Adalet Platformu Genel Başkanı Özkan Öztürk ise yargılamalar ve kararların, uluslararası sözleşmelere ve temel insan haklarına aykırı olduğunu dile getirdi.
Özkan Öztürk - 8.5.2015
KPSS Mağdurlarına "Hakkınızı Arayın" Çağrısı
Her Yerde Adalet Platformu Genel Başkanı Özkan Öztürk, 2010'daki KPSS'deki usulsüzlükler nedeniyle mağduriyet yaşayan ve memur olma hayalleri gasbedilen kişilere, haklarını arama çağrısında bulundu.
Özkan Öztürk - 7.5.2015
Gümüşhane'den Kısa Kısa
Gümüşhane Anadolu Lisesi tarafından, "TÜBİTAK Bilim Fuarı" düzenledi.
Özkan Öztürk - 28.4.2015
Yetkisiz Mahkemeden Tahliye Kararı
Kaynağını anayasa ve kanunlardan almayan devlet yetkisinin kullanılamayacağını ifade eden Şenalp, şöyle konuştu: "Hukukumuzda asliye ceza mahkemelerinin soruşturma dosyasına müdahale görevi ve yetkisi yoktur. Açılmış bir soruşturma ve devam eden bir süreç vardır. Sulh ceza hakiminin vereceği kararla ancak tahliye olabilir. Ortada danışıklı bir iş olmuştur. Topluca reddihakim ve tahliye talebinde bulunanlarla 'yok' hükmündeki bu kararı verenler arasında danışıklı bir ilişkinin olup olmadığının mutlaka soruşturulması gerekir. Bu 'yok' hükmündeki karar, tutuklu şüphelilerin durumunu değiştirmez. HSYK, bunlar hakkında el çektirme, idari ve cezai işlem uygulamak durumundadır. Çok sayıda şüpheli, toplu şekilde sanki bir yerden talimat almış gibi hukuksuzluğu benimseyerek reddi hakim ve tahliye talebinde bulunmuştur. Hukukta örneğine rastlanmayan bir durum meydana gelmiştir." "Suç duyurusunda bulunduk" Yaşanan gelişmeleri takip edeceklerini bildiren Şenalp, "Bu kararı veren hakim ve danışıklı olduğu kişiler hakkında Konya Cumhuriyet Başsavcılığı muhaberesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulunduk. Bu kişilerin adliyelerden arındırılması gerekiyor. Adalet hissini örseleyen bu kişilerin cezalandırılması gerekir" ifadelerini kullandı.  "Yargısal kaos oluşturulmak istendi" Her Yerde Adalet Platformu Başkanı Özkan Öztürk ise soruşturma aşamasında tüm yetki ve sorumluluğun sulh ceza hakimlerinde olduğunu bildirdi.
Özkan Öztürk - 22.4.2015
Çocuk Mehter Takımı "23 Nisan" İçin Hazırlandı
"Öğrencilerimi hep o kostümün içinde hayal ettim" diyen Polat, şunları kaydetti: "Maddi olarak karşılayamayacağımızı düşünüp çekiniyordum. Okul müdürü Onur Kurdulu ve iş adamı Nihat Kızıltunç yardımcı oldu. Öğretmen arkadaşım Özkan Öztürk de çalışmalara yardım etti.
Özkan Öztürk - 27.3.2015
Sü'de Yaşam Boyu Psikosomatik Tıp Kongresi Yapıldı
Kongreye, SÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oktay Sarı, Liyezon Psikiyatrisi ve Psikosomatik Tıp Derneği Başkanı Prof. Dr. Özkan Öztürk ve akademisyenler katıldı.
Özkan Öztürk - 17.12.2014
Polise Çarpıp Kaçan Zanlı Yakalandı
Aydın-İzmir Karayolu Otoyol Kavşağı'nda 27 Kasım Perşembe günü trafik uygulaması yapan polis ekiplerinin "dur" ihtarına rağmen 38 RP 261 plakalı otomobille kaçan ve bu sırada polis memuru Özkan Öztürk'e çarparak yaralanmasına neden olduğu iddiasıyla aranan sürücünün kimliğini belirleyen polis, şüpheli Cenk K'yı (23) İncirliova ilçesi Hürriyet Mahallesi'ndeki bir evde yakaladı.
Özkan Öztürk - 4.12.2014
2014 Yılı Gys Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü...
Birim Adı İrtibat Adres : İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Sınav Hizmetleri Şube Müdürlüğü : Ahmet KAVGACI Şb. Md. Tel: 0 312 207 78 11 : Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA 2014 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü başarı listeleri ektedir. Tercih ve atama işlemlerine ilişkin duyuru bilahare yapılacaktır. İlgililere önemle duyurulur. 04/12/2014 EK: Sınav Sonuç Listesi (17 sayfa) T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı DUYURU BAŞARI SIRA NO ADI SOYADI UNVAN GENEL BAŞARI PUANI (YAZILI + SÖZLÜ ARİTMETİK ORT.) DURUMU 1 ABDULLAH MERSİN ŞEF 95,83 ASIL 2 ABDURRAHİM GÜNEŞ ŞEF 90,43 ASIL 3 BİROL TOPRAK ŞEF 90,10 ASIL 4 CEMALETTİN ÇOLAK ŞEF 89,50 ASIL 5 VEYSEL ACAR ŞEF 89,33 ASIL 6 BÜLENT OCAK ŞEF 89,03 ASIL 7 İSMAİL TERZİ ŞEF 88,97 ASIL 8 HALİL DERİN ŞEF 88,87 ASIL 9 SUDİ SATILMIŞ ŞEF 88,83 ASIL 10 CUMA SAYGINER ŞEF 88,63 ASIL 11 SALİM SOY ŞEF 88,40 ASIL 12 MERAL DOKUMACI ŞEF 88,07 ASIL 13 ÜMİT UYKUN ŞEF 87,77 ASIL 14 ŞAKİR ÇALIŞKAN ŞEF 87,73 ASIL 15 İBRAHİM DEMİRBİLEK ŞEF 87,60 ASIL 16 GÜVEN DANACI SGM. MÜD. YRD. 87,53 ASIL 17 ERHAN BABRAK UZMAN(Ö) 87,50 ASIL 18 ZEYNEP İLHAN ŞEF 87,37 ASIL 19 HALİL MURAT UYAR ŞEF 87,33 ASIL 20 LEVENT ERTUĞRUL ŞEF 87,17 ASIL 21 NİHAT KURŞUN ŞEF 87,03 ASIL 22 HALİL İBRAHİM KOÇ ŞEF 87,00 ASIL 23 EMİNE ÖRNEK ŞEF 87,00 ASIL 24 MURAT DÖNMEZ ŞEF 87,00 ASIL 25 ALİ TURANÇİFTÇİ ŞEF 87,00 ASIL 26 REYHAN ÖZCAN ŞEF 86,87 ASIL 27 İBRAHİM KISA ŞEF 86,80 ASIL 28 UYSAL EROĞLU ŞEF 86,77 ASIL 29 HALİL İBRAHİM COŞKUN ŞEF 86,70 ASIL 30 MEHMET ACAR ŞEF 86,63 ASIL 31 SERPİL ASLAN ŞEF 86,57 ASIL 32 KADİR BOZTEPE ŞEF 86,57 ASIL 33 MEHMET KIRAN ŞEF 86,50 ASIL 34 CANAN ALDAĞ ŞEF 86,43 ASIL 35 FERAY FİGEN KAYA ŞEF 86,40 ASIL 36 EMİNE AKDOĞAN ŞEF 86,40 ASIL 37 ZENNUR KARADEMİR ŞEF 86,37 ASIL 38 MEHMET ÖZKAYA ŞEF 86,23 ASIL 39 NERMİN ALDIRMAZ ŞEF 86,17 ASIL 40 CELALETTİN ATEŞ ŞEF 86,13 ASIL 2014 YILI GYS SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ SINAV SONUÇ LİSTESİ 1 / 17 41 MEHMET OBAY ŞEF 86,07 ASIL 42 HÜRREM OLGUN ŞEF 86,03 ASIL 43 ABDULLAH BAYSAL ŞEF 86,03 ASIL 44 FERDA ÖZKALENDER ŞEF 85,93 ASIL 45 MUSTAFA AYDOĞDU ŞEF 85,87 ASIL 46 LÜTFİ ALPKILIÇ ŞEF 85,83 ASIL 47 MUHAMMED İNCE ŞEF 85,83 ASIL 48 TUĞRUL ÇINAR ŞEF 85,83 ASIL 49 NURHAYAT GÜRSES ŞEF 85,73 ASIL 50 OSMAN ÇOBAN ŞEF 85,73 ASIL 51 YAŞAR İRMAK ŞEF 85,70 ASIL 52 ALİ İHSAN TAŞ ŞEF 85,53 ASIL 53 HÜLYA ÖZGÜL ŞEF 85,43 ASIL 54 MURAT ÇAKICI ŞEF 85,33 ASIL 55 MÜNEVVER BAYAR ŞEF 85,33 ASIL 56 GAMZE PAK ŞEF 85,33 ASIL 57 TUNCEL DAĞDELEN ŞEF 85,30 ASIL 58 RAMAZAN SAĞLAM ŞEF 85,27 ASIL 59 BEKİR SİNAN BAYRAM ŞEF 85,27 ASIL 60 KAHRAMAN DERECE ŞEF 85,20 ASIL 61 BEŞİR ÖZCAN ŞEF 85,13 ASIL 62 KENAN ÇAKIR ŞEF 85,07 ASIL 63 SÜLEYMAN UZUNOĞLU ŞEF 85,00 ASIL 64 GÜLAY ATEŞ ŞEF 84,83 ASIL 65 ZİYA ESEN ŞEF 84,83 ASIL 66 MEHTAP ALTUN ŞEF 84,83 ASIL 67 AYŞE ÖZLÜ ŞEF 84,67 ASIL 68 ÖNCEL YILMAZ ŞEF 84,67 ASIL 69 DİLEK AKGÜN ŞEF 84,63 ASIL 70 ERSOY KARAPOLAT ŞEF 84,63 ASIL 71 HALİS GÜVEN ŞEF 84,50 ASIL 72 MURAT ÖZASLAN ŞEF 84,47 ASIL 73 ABDULHAKİM KAYA ŞEF 84,37 ASIL 74 HAMDİ LAFVERMEZ ŞEF 84,37 ASIL 75 AHMET KATAR ŞEF 84,37 ASIL 76 METİN KIRIŞAK ŞEF 84,37 ASIL 77 SAMİ ARSLAN ŞEF 84,37 ASIL 78 HASAN HÜSEYİN ŞENLİK ŞEF 84,37 ASIL 79 MEVLÜT BÜYÜKYILMAZ ŞEF 84,33 ASIL 80 ŞEVKET ŞAHİNLİ ŞEF 84,30 ASIL 81 İSMAİL GÜVEN ŞEF 84,23 ASIL 82 HÜSEYİN İNCEÇAM ŞEF 84,20 ASIL 83 ZAFER DEMİRAY ŞEF 84,20 ASIL 84 KADRİYE AY ŞEF 84,10 ASIL 85 HASAN ABİK ŞEF 84,07 ASIL 86 ERCAN BULUT ŞEF 84,03 ASIL 2 / 17 87 ZÜHAL ÖZKAY ŞEF 84,00 ASIL 88 AYFER ÖZTÜRK ŞEF 84,00 ASIL 89 GÖKHAN ÇIKRIKÇI ŞEF 84,00 ASIL 90 ÖMER SARP ŞEF 83,97 ASIL 91 NAİL KASAP ŞEF 83,97 ASIL 92 ERKAN İŞCİ ŞEF 83,93 ASIL 93 METİN ALBABA ŞEF 83,90 ASIL 94 ABDÜLKERİM ŞAHİN ŞEF 83,90 ASIL 95 MEHMET SARI ŞEF 83,87 ASIL 96 HALİL ÇIRTLIK ŞEF 83,83 ASIL 97 İRFAN YEŞİL ŞEF 83,83 ASIL 98 MURAT UĞUR ŞEF 83,80 ASIL 99 BERRİN NİHAL TECİMER ŞEF 83,77 ASIL 100 ALİ İHSAN KAYA ŞEF 83,77 ASIL 101 SEMRA GÜNEŞ ŞEF 83,73 ASIL 102 ABİDİN GÖKSOY ŞEF 83,73 ASIL 103 ÖMER GÜLTER ŞEF 83,67 ASIL 104 İBRAHİM ÖZDEMİR ŞEF 83,63 ASIL 105 CANAN KESİCİ ŞEF 83,63 ASIL 106 HATİCE TEKGÜNDÜZ ŞEF 83,63 ASIL 107 GAMZE YILMAZ ŞEF 83,63 ASIL 108 MEHMET SALİH AYDIN ŞEF 83,60 ASIL 109 RECAİ AKYILDIRIM ŞEF 83,57 ASIL 110 GÜLAY TOKER ŞEF 83,57 ASIL 111 MEHMET GEZER ŞEF 83,57 ASIL 112 MAHMUT ÇAĞLAR ÖN ŞEF 83,43 ASIL 113 FATMA TURAN ŞEF 83,43 ASIL 114 ÇİĞDEM ÖZCAN ŞEF 83,40 ASIL 115 AYLİN KARAŞAHİN UZMAN(Ö) 83,30 ASIL 116 NEVZAT ACAR ŞEF 83,27 ASIL 117 ERDEM ESENTÜRK ŞEF 83,27 ASIL 118 HALİME GOCUK ŞEF 83,23 ASIL 119 SEMİHA KOCABAY ŞEF 83,23 ASIL 120 İBRAHİM HAKKI ATASOY ŞEF 83,17 ASIL 121 SELİM ALBAYRAK ŞEF 83,13 ASIL 122 NURBAY ÖZKAN ŞEF 83,13 ASIL 123 ADEM KOÇ ŞEF 83,07 ASIL 124 ÜMİT UNAT ŞEF 83,03 ASIL 125 TEOMAN YILMAZLAR ŞEF 83,00 ASIL 126 HÜSEYİN KARAGÖZ ŞEF 83,00 ASIL 127 İSHAK MARANGOZ ŞEF 82,97 ASIL 128 ŞAZİYE SARITAŞ ŞEF 82,97 ASIL 129 AYŞE SEMA TURAN ŞEF 82,90 ASIL 130 ERCAN GÖKDEMİR ŞEF 82,90 ASIL 131 SALİHA UZUN ŞEF 82,83 ASIL 132 KENAN YILMAZ ŞEF 82,83 ASIL 3 / 17 133 AYHAN MEKİKLİ ŞEF 82,80 ASIL 134 EŞREF GÜRDAL ŞEF 82,80 ASIL 135 SÜLEYMAN SAPMAZ ŞEF 82,77 ASIL 136 ALİ GALİP TUNÇ ŞEF 82,77 ASIL 137 RECAİ DEDE BAR ŞEF 82,77 ASIL 138 HARUN KEKİK ŞEF 82,70 ASIL 139 ADEM YILDIRIM UZMAN 82,67 ASIL 140 MUHİTTİN CUNEYDİOĞLU ŞEF 82,67 ASIL 141 TUĞRUL KARACA UZMAN 82,63 ASIL 142 İSMAİL YILAL UZMAN(Ö) 82,63 ASIL 143 İSMAİL KAYGUSUZ ŞEF 82,63 ASIL 144 MEHMET MUTLU İNAL ŞEF 82,60 ASIL 145 MUSTAFA TÜRKOĞLU ŞEF 82,60 ASIL 146 TUNCAY METİN ŞEF 82,57 ASIL 147 ŞAZİYE ALTUNTAŞ ŞEF 82,50 ASIL 148 NUR KAPTAN ŞEF 82,50 ASIL 149 KEMAL İNCE ŞEF 82,50 ASIL 150 HASAN HÜSEYİN ÇETİNKAYA ŞEF 82,50 ASIL 151 MUSTAFA BAYSAL ŞEF 82,47 ASIL 152 MUSTAFA KARAKAYA ŞEF 82,47 ASIL 153 BERFİN SEMA ÇAMLICA ŞEF 82,43 ASIL 154 NECİP EKİNCİ ŞEF 82,43 ASIL 155 NEVZAT KAÇAR ŞEF 82,40 ASIL 156 REMZİYE EVREN ŞEF 82,37 ASIL 157 İZZET OĞUZ ŞEF 82,33 ASIL 158 ÖZLEM PAYAN ŞEF 82,33 ASIL 159 BÜNYAMİN ARSLANER ŞEF 82,33 ASIL 160 HÜSEYİN BENLİ ŞEF 82,30 ASIL 161 MESUT TOKER ŞEF 82,30 ASIL 162 CÜNEYT UMAY ŞEF 82,30 ASIL 163 SADETTİN İPEK ŞEF 82,20 ASIL 164 REYHAN AKSOY ŞEF 82,20 ASIL 165 MELTEM USLU BOLCA ŞEF 82,20 ASIL 166 ŞENOL ÖZDER ŞEF 82,13 ASIL 167 HÜLYA HAN DENİZ ŞEF 82,13 ASIL 168 ÜBEYDE TEKPINAR ŞEF 82,13 ASIL 169 MEHMET HAKAN YILDIRIMHAN ŞEF 82,13 ASIL 170 CİHAN USLU ŞEF 82,13 ASIL 171 MELTEM DİLEKCAN ŞEF 82,13 ASIL 172 DİLEK ÇELİK ŞEF 82,10 ASIL 173 ERTUĞRUL CANDAN ŞEF 82,10 ASIL 174 NİHAT GÜL ŞEF 82,10 ASIL 175 NEŞFİKA YILDIRAN ŞEF 82,10 ASIL 176 MEHMET OKTAR ŞEF 82,07 ASIL 177 HASAN KOÇ ŞEF 82,03 ASIL 178 TANER TOKAÇ ŞEF 82,00 ASIL 4 / 17 179 ŞENER EFEOĞLU ŞEF 81,97 ASIL 180 ALİ YILMAZ ŞEF 81,97 ASIL 181 İLHAMİ ÖZBİLİCİ ŞEF 81,93 ASIL 182 HAYRETTİN ÖZTÜRK ŞEF 81,90 ASIL 183 ALİ CENNET ÇETİNKAYA ŞEF 81,87 ASIL 184 NECATİ ÖZDEMİR ŞEF 81,87 ASIL 185 MUZAFFER KABA ŞEF 81,87 ASIL 186 NESRİN KAYA ŞEF 81,87 ASIL 187 AYSEL DEMİRELLİ ŞEF 81,83 ASIL 188 BİLAL DOĞAN ŞEF 81,80 ASIL 189 NEVZAT SANCAK ŞEF 81,80 ASIL 190 MEHMET UVAÇİN ŞEF 81,80 ASIL 191 SONER BİÇER ŞEF 81,77 ASIL 192 ERDAL ÇETİN ŞEF 81,77 ASIL 193 YASİN ŞAHİN ŞEF 81,77 ASIL 194 KEVSER COŞAR ŞEF 81,73 ASIL 195 KAMİL ŞENOĞLU ŞEF 81,73 ASIL 196 YAŞAR TOKSOY ŞEF 81,70 ASIL 197 ADEM PURTAŞ ŞEF 81,70 ASIL 198 HÜSAMETTİN KODAK ŞEF(Ö) 81,67 ASIL 199 MERAL ÜLKER ŞEF 81,67 ASIL 200 EMİNE HANZAT BOZAT ŞEF 81,67 ASIL 201 MEHMET NACİ GÜLER ŞEF 81,63 ASIL 202 SERPİL AKÇAY ŞEF 81,60 ASIL 203 BÜLENT ARSLANKAYA ŞEF 81,60 ASIL 204 YAKUP YILDIRIM ŞEF 81,60 ASIL 205 MUSTAFA KEMAL TOKSOY ŞEF 81,57 ASIL 206 ŞERİF KARTAL ŞEF 81,57 ASIL 207 ENGİN AKKAYA ŞEF 81,57 ASIL 208 SEVGİ ÜNAL ŞEF 81,57 ASIL 209 ÖMER ACAR ŞEF 81,53 ASIL 210 İSMAİL ATEŞ ŞEF 81,53 ASIL 211 SONGÜL ÜNVER ŞEF 81,53 ASIL 212 DURMUŞ FIRAT ŞEF 81,50 ASIL 213 TAMER ÜSTÜNBAŞ ŞEF 81,50 ASIL 214 AHMET REMZİ ŞAHİN ŞEF 81,50 ASIL 215 MUZAFFER ASLAN ŞEF 81,47 ASIL 216 ADEM ÖZBEK ŞEF 81,47 ASIL 217 ERKAL TAŞ ŞEF 81,43 ASIL 218 HATİCE ÇOLAK ŞEF 81,40 ASIL 219 ZELİHA IŞIK ŞEF 81,40 ASIL 220 MELİHA DİKMEN ŞEF 81,40 ASIL 221 ÜMMÜGÜLSÜM AVCI ŞEF 81,40 ASIL 222 SEZAİ TURHAL ŞEF 81,37 ASIL 223 KADİR ÖLÇER ŞEF 81,37 ASIL 224 REMZİ ALTINDAĞ ŞEF 81,33 ASIL 5 / 17 225 SITKI GÜLEÇ ŞEF 81,33 ASIL 226 HİKMET BABA ŞEF 81,33 ASIL 227 HAŞIM ERTAŞ ŞEF 81,33 ASIL 228 MUSTAFA HASTOPRAKCILAR SOS. GÜV. DEN. 81,30 ASIL 229 DEMET GÜMÜŞ ŞEF 81,27 ASIL 230 NECMİYE TURGUT ŞEF 81,27 ASIL 231 HAYATİ DOGAN ŞEF 81,27 ASIL 232 BÜLENT GÜL ŞEF 81,23 ASIL 233 DİLEK DEMİR ŞEF 81,23 ASIL 234 NURAY EMENGEN ERDAL ŞEF 81,20 ASIL 235 MUHLİS KOLAT ŞEF 81,20 ASIL 236 MELEK ŞENAY ÇELİKKOL ŞEF 81,20 ASIL 237 ORHAN İPEK ŞEF 81,17 ASIL 238 ADEM KARA ŞEF 81,17 ASIL 239 HAVA SAZAK ŞEF 81,10 ASIL 240 ŞEHNAZ KUTLU ŞEF 81,07 ASIL 241 OLCAY DOĞRU ŞEF 81,07 ASIL 242 MUSTAFA ÜNGÖR TEKNİKER 81,03 ASIL 243 ZÜLFÜ ALPTEKİN ŞEF 81,03 ASIL 244 ÖZGÜR GÜNGÖR UZMAN(Ö) 81,03 ASIL 245 EMİN MERAL ŞEF 81,00 ASIL 246 MEHMET YILDIZ ŞEF 81,00 ASIL 247 SANİYE YAZGI ŞEF 81,00 ASIL 248 AZİZ KURT ŞEF 80,97 ASIL 249 DURSUN ÖZDEMİR ŞEF 80,97 ASIL 250 SEVİM YILDIZ ŞEF 80,97 ASIL 251 GÜLŞEN TUNCER ŞEF 80,93 ASIL 252 ŞEHMUS MURAT HAŞİMOĞULLARI ŞEF 80,90 ASIL 253 MEVLÜDE KAYAALP ŞEF 80,87 ASIL 254 FATMA NESRİTÜRK ŞEF 80,87 ASIL 255 EMİN ÖZTÜRK ŞEF 80,87 ASIL 256 MUHARREM KAYA ŞEF 80,83 ASIL 257 ZAFER TURAN AKSOY ŞEF 80,83 ASIL 258 MUSTAFA AYDEMİR ŞEF 80,83 ASIL 259 SEMA SEVEN ERGÜN ŞEF 80,83 ASIL 260 NECATİ GÜLŞAFAK ŞEF 80,80 ASIL 261 YUSUF ARIKANOĞLU ŞEF 80,80 ASIL 262 AYKAN YILDIZ ŞEF 80,80 ASIL 263 ADNAN YAŞAR ŞEF 80,77 ASIL 264 MURAT METİ ŞEF 80,77 ASIL 265 MİKAİL ÖZALP ŞEF 80,73 ASIL 266 İLHAMİ GÜLER ŞEF 80,73 ASIL 267 AKKIZ GÜLER ÖRDEK ŞEF 80,73 ASIL 268 CEMAL BÜLBÜL ŞEF 80,73 ASIL 269 RAMAZAN GÖKTAŞ ŞEF 80,70 ASIL 270 HASAN ÇOLAK ŞEF 80,70 ASIL 6 / 17 271 BEDİRİ BULUT ŞEF 80,70 ASIL 272 YAKUP ÇAKAR ŞEF 80,70 ASIL 273 ÖZLEM TÜMER UZMAN(Ö) 80,70 ASIL 274 ERKAN ARAS ŞEF 80,67 ASIL 275 HARİKA GÜZEL ŞEF 80,67 ASIL 276 AHMET PAR ŞEF 80,63 ASIL 277 ÖMER ŞENOCAK ŞEF 80,60 ASIL 278 İSA HAVAKARA ŞEF 80,60 ASIL 279 NEJLA YILMAZ KOMAR ŞEF 80,60 ASIL 280 OSMAN DERE ŞEF 80,53 ASIL 281 ADEM ÜNAL ŞEF 80,53 ASIL 282 SUNAY ÇİFTEKUŞ ŞEF 80,43 ASIL 283 DURALİ CANBAĞ ŞEF 80,40 ASIL 284 ORHAN GENÇER ŞEF 80,37 ASIL 285 AYFER GENÇ ŞEF 80,27 YEDEK 286 HASAN SARI ŞEF 80,23 YEDEK 287 BİLAL DEMİRCİ ŞEF 80,20 YEDEK 288 NİYAZİ KARA ŞEF 80,20 YEDEK 289 YASİN AKDAĞ ŞEF 80,20 YEDEK 290 AYNUR TURAN ŞEF 80,17 YEDEK 291 GAZİ YANAR ŞEF 80,17 YEDEK 292 MEHMET YALÇIN ŞEF 80,13 YEDEK 293 RIFAT YÜCEL IRMAK ŞEF 80,10 YEDEK 294 HALİL BİLİR ŞEF 80,10 YEDEK 295 AYFER YILMAZ ŞEF 80,10 YEDEK 296 MAHİR ÖZTÜRK ŞEF 80,10 YEDEK 297 AYHAN ACAR ŞEF 80,00 YEDEK 298 YUNUS ÇORUM ŞEF 80,00 YEDEK 299 ESAT YILMAZ ŞEF 80,00 YEDEK 300 MEHMET DUTAR ŞEF 80,00 YEDEK 301 SUAT TOSUN ŞEF 80,00 YEDEK 302 NİHAL UYGUN ŞEF 79,97 YEDEK 303 VİLDAN YÜCE ŞEF 79,93 YEDEK 304 MEHMET EŞREF BİÇEN ŞEF 79,90 YEDEK 305 SAADETTİN BULUT ŞEF 79,90 YEDEK 306 İBRAHİM HALİLOĞLU ŞEF 79,90 YEDEK 307 ADİL ÇAMLIBEL ŞEF 79,87 YEDEK 308 ERDOĞAN BAYGÜL ŞEF 79,83 YEDEK 309 RUŞEN GÜVEN ŞEF 79,80 YEDEK 310 ŞÜKRAN ŞİRİN ŞEF 79,77 YEDEK 311 KEMAL FIRAT ŞEF 79,77 YEDEK 312 ORHAN ERDOĞAN ŞEF 79,77 YEDEK 313 AHMET FEHMİ BOZAN ŞEF 79,77 YEDEK 314 SÜLEYMAN ÇALIK ŞEF 79,67 YEDEK 315 NEZİHE GÜLEÇ ŞEF 79,67 YEDEK 316 ZELİHA ERKEN ŞEF 79,67 YEDEK 7 / 17 317 SEVİLAY EŞEN ŞEF 79,67 YEDEK 318 HAKAN KIZILAĞAÇ ŞEF 79,63 YEDEK 319 MUSTAFA ERÇELİK ŞEF 79,60 YEDEK 320 SALİH DEMİR ŞEF 79,57 YEDEK 321 AYŞEN KAÇANLAR ŞEF 79,57 YEDEK 322 EKREM ÇAVUŞLU ŞEF 79,57 YEDEK 323 YUSUF HANEFİOĞLU ŞEF 79,57 YEDEK 324 HAMDİ GEVEZE ŞEF 79,57 YEDEK 325 NURİ TAŞDELEN ŞEF 79,53 YEDEK 326 ÜMİT ÇELİK ŞEF 79,53 YEDEK 327 BİLGİN IŞIK ŞEF 79,50 YEDEK 328 FUNDA ÜNVEREN ŞEF 79,47 YEDEK 329 BARIŞ KOÇAK ŞEF 79,47 YEDEK 330 ERHAN UZUNPINAR ŞEF 79,47 YEDEK 331 AYTUN AKŞİT ŞEF 79,47 YEDEK 332 YAVUZ KARAKAŞ ŞEF 79,47 YEDEK 333 EMRAH KARTAL ŞEF 79,43 YEDEK 334 RAMAZAN ÇELİK ŞEF 79,37 YEDEK 335 BAYRAM KAYA ŞEF 79,37 YEDEK 336 NEJLA SAĞLAM ŞEF 79,37 YEDEK 337 MEHMET DEMİRALP ŞEF 79,37 YEDEK 338 SERPİL ŞAHİN ŞEF 79,33 YEDEK 339 YILDIZ DÖNMEZ ŞEF 79,33 YEDEK 340 MUHAMMET EKEN ŞEF 79,33 YEDEK 341 CELAL AKÇEŞME ŞEF 79,27 YEDEK 342 SERGÜL YILMAZ ŞEF 79,27 YEDEK 343 MUSA ŞALGAM ŞEF 79,27 YEDEK 344 MUZAFFER AKKOYUN ŞEF 79,23 YEDEK 345 FİKRET BAHADIR ŞEF 79,20 YEDEK 346 MUSTAFA BELGEMEN ŞEF 79,17 YEDEK 347 NİHAT ALTIN ŞEF 79,17 YEDEK 348 ÜLKÜ KÖSE ŞEF 79,17 YEDEK 349 AYNUR ÖLGÜN ŞEF 79,17 YEDEK 350 FERİDE BAŞARAN ŞEF 79,17 YEDEK 351 EYÜP BAYALAN ŞEF 79,17 YEDEK 352 SEBAHAT İŞNAS ŞEF 79,17 YEDEK 353 HÜSEYİN ÇETİN ŞEF 79,17 YEDEK 354 OKTAY KOCAKAYA ŞEF 79,17 YEDEK 355 AVNİ BATIKAN ELÇİN ŞEF 79,17 YEDEK 356 ADNAN MENDERES KEKEÇ ŞEF 79,13 YEDEK 357 ZEYNEP IŞIK ŞEF 79,13 YEDEK 358 MEHMET DERİN ŞEF 79,10 YEDEK 359 AHMET TEMİZ ŞEF 79,10 YEDEK 360 MEFTUN ERGİN ŞEF 79,07 YEDEK 361 ERCAN CEYLAN ŞEF 79,07 YEDEK 362 HÜLYA GEBEDEK ŞEF 79,07 YEDEK 8 / 17 363 RAMAZAN DOĞAN ŞEF 79,07 YEDEK 364 RECAYİ SANİ BALCIOĞLU ŞEF 79,03 YEDEK 365 DÜNDAR YAYLACI ŞEF 79,03 YEDEK 366 BÜLENT ŞAHAN ŞEF 79,00 YEDEK 367 NECATİ SAMIKIRAN ŞEF 79,00 YEDEK 368 MUSTAFA ALKAN ŞEF 78,97 YEDEK 369 MERAL KAYA ŞEF 78,97 YEDEK 370 MUSTAFA YILDIRIM ŞEF 78,97 YEDEK 371 İBRAHİM TETİK ŞEF 78,93 YEDEK 372 ERDOĞAN TUTAR ŞEF 78,93 YEDEK 373 AYGEN TOPBAŞ KAYA ŞEF 78,93 YEDEK 374 SULTAN TUNÇER ŞEF 78,93 YEDEK 375 FATMA TEKİN ŞEF 78,90 YEDEK 376 KAMURAN BAYAR ŞEF 78,90 YEDEK 377 GÜVEN ŞAHİN ŞEF 78,87 YEDEK 378 EROL KÖKTAŞ ŞEF 78,83 YEDEK 379 ŞENGÜL EROĞLU ŞEF 78,83 YEDEK 380 MUSTAFA ERCAN ŞEF 78,83 YEDEK 381 BİROL GÜNEŞ ŞEF 78,83 YEDEK 382 AHMET AYDIN ŞEF 78,80 YEDEK 383 CEMİL YILMAZ ŞEF 78,80 YEDEK 384 YUSUF GÜNDOĞDU ŞEF 78,73 YEDEK 385 İSMAİL ONUR ŞEF 78,73 YEDEK 386 MÜMİN ULUOCAK ŞEF 78,70 YEDEK 387 MERAL BOZDEMİR ŞEF 78,70 YEDEK 388 DİLARA BUDAK ŞEF 78,70 YEDEK 389 BİLAL AHMET ERSAN ŞEF 78,67 YEDEK 390 ÜNAL KAHRAMAN ŞEF 78,63 YEDEK 391 YILMAZ TÜRKMEN ŞEF 78,63 YEDEK 392 ALİ BAKİ GERÇEKER ŞEF 78,63 YEDEK 393 MUSTAFA KORKMAZ ŞEF 78,57 YEDEK 394 BÜNYAMİN ÜNSEVER ŞEF 78,50 YEDEK 395 MAHİR YILMAZ ŞEF 78,50 YEDEK 396 ŞENAY DOĞAN ŞEF 78,50 YEDEK 397 AYSEL AKGÜL ŞEF 78,47 YEDEK 398 HASAN GÖKMEN ŞEF 78,43 YEDEK 399 ERTEKİN TUNCER ŞEF 78,43 YEDEK 400 ŞEMSETTİN SAYDAM ŞEF 78,37 YEDEK 401 HÜDAYİ ÇAKIR ŞEF 78,37 YEDEK 402 AHMET ÖZCAN ŞEF 78,37 YEDEK 403 HAMDİ ARMAĞAN ŞEF 78,33 YEDEK 404 MERYEM TAŞAN ŞEF 78,33 YEDEK 405 NÜLFER SOLMAZ ŞEF 78,33 YEDEK 406 MUZAFFER YURDAKUL ŞEF 78,33 YEDEK 407 HASAN ÖZTÜRK ŞEF 78,33 YEDEK 408 İBRAHİM KALA ŞEF 78,33 YEDEK 9 / 17 409 BÜLENT TURAN ŞEF 78,33 YEDEK 410 ABDULKADİR ARDIÇ ŞEF 78,33 YEDEK 411 DURSUN ALİ UYUMAZ ŞEF 78,33 YEDEK 412 HALUK BİLGİÇ ŞEF 78,30 YEDEK 413 İBRAHİM AKBABA ŞEF 78,27 YEDEK 414 SEMAHAT KÜÇÜKCAN ŞEF 78,20 YEDEK 415 ORHAN GÜÇLÜ ŞEF 78,13 YEDEK 416 SAFİYE İYLİ ŞEF 78,10 YEDEK 417 HATİCE ÖZCAN YAZİCİ ŞEF 78,10 YEDEK 418 AHMET DERVİŞOĞLU ŞEF 78,10 YEDEK 419 AYTEN YENER ŞEF 78,10 YEDEK 420 MERYEM ÇOBAN ŞEF 78,07 YEDEK 421 DİLBER COŞKUN ŞEF 78,03 YEDEK 422 HÜRSEL FIRAT ŞEF 78,00 YEDEK 423 ÜNZÜLE GÜL KIRAN ŞEF 78,00 YEDEK 424 HASAN YILMAZ ŞEF 78,00 YEDEK 425 HASAN TÜRKMEN SOS. GÜV. DEN. 78,00 YEDEK 426 KEMALETTİN CANPOLAT ŞEF 78,00 YEDEK 427 YÜKSEL ÜNAY ŞEF 77,90 YEDEK 428 FARUK BAYIR ŞEF 77,90 YEDEK 429 AFİFE ŞAHİN ŞEF 77,90 YEDEK 430 MESUT PARLAKTAŞ ŞEF 77,90 YEDEK 431 OZAN EFENDİOĞLU ŞEF 77,90 YEDEK 432 METİN DOĞANAY ŞEF 77,87 YEDEK 433 MUSTAFA KOCACIK ŞEF 77,87 YEDEK 434 SELÇUK ALGÜN ŞEF 77,83 YEDEK 435 İRFAN BAŞAR ŞEF 77,83 YEDEK 436 SELMİN DELİBAŞ ŞEF 77,83 YEDEK 437 LEYLA KADİRE GÜRŞAN ŞEF 77,80 YEDEK 438 ORHAN ÜN ŞEF 77,73 YEDEK 439 BÜLENT ÖLMEZ ŞEF 77,73 YEDEK 440 ETHEM MERİÇ ŞEF 77,73 YEDEK 441 NACİ İMİROĞLU ŞEF 77,70 YEDEK 442 MEHMET REFİK GERÇEK ŞEF 77,67 YEDEK 443 ALİ KARATURNA ŞEF 77,67 YEDEK 444 SEVGİ ŞAHİN ŞEF 77,67 YEDEK 445 SERPİL FİDAN ŞEF 77,67 YEDEK 446 NURSEREN YORMAZ ŞEF 77,63 YEDEK 447 SELAHATTİN KARAGÖZOĞLU ŞEF 77,60 YEDEK 448 ZEKİ BOZFIRAT ŞEF 77,60 YEDEK 449 AHMET AKSOY ŞEF 77,60 YEDEK 450 İSMAİL YAŞAR ŞEF 77,60 YEDEK 451 ZAFER KELEŞ UZMAN 77,57 YEDEK 452 EMİN BİLGİÇ ŞEF 77,57 YEDEK 453 HAKAN GÜR ŞEF 77,57 YEDEK 454 NERMİN ATAŞ ŞEF 77,53 YEDEK 10 / 17 455 MURAT AGUDAY ŞEF 77,53 YEDEK 456 ALİ KÖSE ŞEF 77,50 YEDEK 457 ABDULLAH BEŞİROĞLU ŞEF 77,50 YEDEK 458 ABDULLAH KARAKILIÇ ŞEF 77,50 YEDEK 459 AHMET ALCI ŞEF 77,50 YEDEK 460 ERDOĞAN KAZANDIR ŞEF 77,50 YEDEK 461 ABDULLAH KABAL ŞEF 77,50 YEDEK 462 SEDAT KESİCİ UZMAN 77,50 YEDEK 463 SAMİ SARITEPE ŞEF 77,50 YEDEK 464 UFUK DEMİR ŞEF 77,50 YEDEK 465 AHMET ÇAPAR ŞEF 77,50 YEDEK 466 ALİHAYDAR AÇIK ŞEF 77,50 YEDEK 467 FİDAN BİTERGE ŞEF 77,50 YEDEK 468 MAİLE ARİÇ ŞEF 77,50 YEDEK 469 SEBAHATTİN DENİZ ŞEF 77,50 YEDEK 470 MUHİTTİN ULUPINAR ŞEF 77,50 YEDEK 471 MURAT ŞAHİN ŞEF 77,50 YEDEK 472 CEVDET ÇETİNKAYA ŞEF 77,50 YEDEK 473 MURAT ÖZCAN PROGRAMCI 77,50 YEDEK 474 AYHAN KILIÇKAYA ŞEF 77,50 YEDEK 475 EMEL BACAKSIZ ŞEF 77,50 YEDEK 476 ADEM ÖNAL ŞEF 77,50 YEDEK 477 ERGÜDER ŞİMDİ ŞEF 77,50 YEDEK 478 SERPİL KÜÇÜKALİ ŞEF 77,50 YEDEK 479 ÖZHAN ÇOLAK ŞEF 77,50 YEDEK 480 FİLİZ AYKAL ŞEF 77,47 YEDEK 481 VEHBİ TAYOĞLU ŞEF 77,43 YEDEK 482 ERDAL KAPLAN ŞEF 77,43 YEDEK 483 UĞUR AKGÜL ŞEF 77,43 YEDEK 484 ŞÜKRAN BALABAN ŞEF 77,40 YEDEK 485 ALİ SALMAN ŞEF 77,37 YEDEK 486 GÖNÜL ARIK ŞEF 77,33 YEDEK 487 ARZU PARLAR ŞEF 77,33 YEDEK 488 AYLA EFENDİOĞLU ŞEF 77,30 YEDEK 489 TESLİME KÖROĞLU ŞEF 77,20 YEDEK 490 MUHAMMET ZEKİ BULUT ŞEF 77,20 YEDEK 491 NUMAN VURMAZ ŞEF 77,20 YEDEK 492 TÜLAY ERTEN ŞEF 77,17 YEDEK 493 MAİDE SAĞBİLİ ŞEF 77,17 YEDEK 494 AYTEN TURHAN ŞEF 77,17 YEDEK 495 CELAL ARIÖZ ŞEF 77,10 YEDEK 496 ŞAKİR ZENGİN ŞEF 77,07 YEDEK 497 HALİL TOPRAK ŞEF 77,07 YEDEK 498 SEVAL KOCABIYIK ŞEF 77,03 YEDEK 499 BİLGİN BİLGİLİ ŞEF 77,03 YEDEK 500 BİLAL SEYREKOĞLU ŞEF 77,00 YEDEK 11 / 17 501 AYHAN CİHANER ŞEF 76,97 YEDEK 502 EMİN TABANOĞLU ŞEF 76,90 YEDEK 503 MÜZEYYEN YESÜGEY ŞEF 76,87 YEDEK 504 SUAT YILMAZ ŞEF 76,83 YEDEK 505 ERCAN SARALDI ŞEF 76,77 YEDEK 506 MESUT ÜSTÜNLER ŞEF 76,70 YEDEK 507 AYTEN ARICAN ŞEF 76,70 YEDEK 508 HATİCE SERÇE ŞEF 76,67 YEDEK 509 HASAN ÜNAL ŞEF 76,63 YEDEK 510 İSMAİL EKSERT ŞEF 76,63 YEDEK 511 MEHMET TAYĞAN ŞEF 76,57 YEDEK 512 MEHMET NURİ KARTAL ŞEF 76,53 YEDEK 513 BEYZA ÖZGÜR HIZLI TEKNİKER 76,53 YEDEK 514 SEVİM ARI ŞEF 76,47 YEDEK 515 MUSTAFA KEMAL ÖZDEMİR ŞEF 76,47 YEDEK 516 AYTEKİN YILMAZ ŞEF 76,47 YEDEK 517 NURETTİN UÇAR ŞEF 76,47 YEDEK 518 MÜZCAN TAŞAN ŞEF 76,47 YEDEK 519 UĞUR BİRDAL ŞEF 76,33 YEDEK 520 AHMET IŞIK ŞEF 76,30 YEDEK 521 YAKUP ÖZAD ŞEF 76,20 YEDEK 522 MEHMET EMİN BİRLİK ŞEF 76,17 YEDEK 523 AHMET YAĞCI ŞEF 76,17 YEDEK 524 HÜSEYİN YAKA ŞEF 76,13 YEDEK 525 ERKAN AVCIOĞLU ŞEF 76,10 YEDEK 526 ÇİĞDEM MERİÇ ŞEF 76,03 YEDEK 527 İSMAİL DEMİR UZMAN(Ö) 76,03 YEDEK 528 CELAL AK ŞEF 76,03 YEDEK 529 MÜNİRE AYLİN KAHVECİ ŞEF 76,03 YEDEK 530 YUSUF TAŞAN TABİP 76,00 YEDEK 531 MEHMET ALİ ÇETİN ŞEF 75,93 YEDEK 532 GÜLŞEN YILMAZ ŞEF 75,90 YEDEK 533 CEMİL ASLAN ŞEF 75,83 YEDEK 534 ZEKİ ÇALIŞ ŞEF 75,83 YEDEK 535 VELİ ASLANDERE ŞEF(Ö) 75,83 YEDEK 536 ÖZLEM AKGÜNEŞ ŞEF 75,83 YEDEK 537 GÜLÇİN KÖSTEKCİ ŞEF 75,83 YEDEK 538 ÜMİT KARAYEL ŞEF 75,83 YEDEK 539 AHMET AYKAÇ ŞEF 75,60 YEDEK 540 EROL KAYAOĞLU ŞEF 75,57 YEDEK 541 EROL KAMA ŞEF 75,53 YEDEK 542 SAVAŞ HASEKİOĞLU ŞEF 75,53 YEDEK 543 HATİCE NEHİR ŞEF 75,50 YEDEK 544 BEKİR ASLAN ŞEF 75,40 YEDEK 545 REMZİ GÜLER ŞEF 75,40 YEDEK 546 AHMET UZUNHÜSEYİNOĞLU ŞEF 75,40 YEDEK 12 / 17 547 MÜRSEL SAKAT ŞEF 75,37 YEDEK 548 AYHAN ATAŞ ŞEF 75,30 YEDEK 549 AHMET ÖZDAL ŞEF 75,27 YEDEK 550 ABDURRAHMAN ŞİMŞEK ŞEF 75,13 YEDEK 551 ERDOĞAN DOĞAN ŞEF 75,10 YEDEK 552 AYŞE BETÜL TIRPAN ŞEF 75,03 YEDEK 553 ABDULLAH YÜCE ŞEF 75,00 YEDEK 554 NEDİM ULVİ KÖSE ŞEF 75,00 YEDEK 555 DEMET KURTGÖZ ŞEF 75,00 YEDEK 556 REHA KÜÇÜK ŞEF 75,00 YEDEK 557 DİLCAN DEMİRBAŞ MUHASEBECİ 75,00 YEDEK 558 BELGİN TURAN KARATAŞ ŞEF 74,97 YEDEK 559 NAZMİYE SARIOĞLU PROGRAMCI 74,97 YEDEK 560 MUSTAFA ÜNSAL ŞEF 74,93 YEDEK 561 AYLA KESGİN ŞEF 74,93 YEDEK 562 ŞÜKRÜ ŞAHİN ŞEF 74,90 YEDEK 563 HACI AYDIN ŞEF 74,90 YEDEK 564 NURAY ARSLAN ŞEF 74,90 YEDEK 565 EMİNE ALKAN ŞEF 74,87 YEDEK 566 MAİDE TAŞ ŞEF 74,87 YEDEK 567 TAMER ÇENE ŞEF 74,87 YEDEK 568 BEKİR ERDEM ŞEF 74,83 YEDEK 569 NİMET ÇETİN ŞEF 74,77 570 BİROL ÇINAR ŞEF 74,70 571 İSMAİL TOY ŞEF 74,63 572 MİKAİL BATUR ŞEF 74,63 573 CENGİZ ATASOY ŞEF 74,57 574 MESUT EREN ŞEF 74,53 575 AYŞE ADIGÜZEL ACAR ŞEF 74,53 576 CENGİZ ADNAN DEMİRCİ ŞEF 74,47 577 AYHAN UĞUR ŞEF 74,47 578 GÖKHAN GÜÇLÜ ŞEF 74,47 579 AZİZ ALICI ŞEF 74,43 580 MESUT EROL ŞEF 74,40 581 DEVLET ÖZELCE ŞEF 74,37 582 GÜLİSTAN SATI ŞEF 74,37 583 CİHAN ŞAHİ BERBER ŞEF 74,33 584 ÖZCAN ARMAĞAN ŞEF 74,33 585 ÖZCAN KARLI ŞEF 74,30 586 ZERRİN AKGÜN ŞEF 74,27 587 LEVENT BAYRAKTAR ŞEF 74,17 588 HÜSEYİN AVNİ KÖSTEKCİ ŞEF 74,10 589 MESUT AZCAN ŞEF 74,07 590 ADEM ARSLAN ŞEF 74,00 591 FAHRETTİN AYDOĞAN ŞEF 74,00 592 HATİCE DAL ŞEF 73,93 13 / 17 593 ALİ ÇAĞLAYAN ŞEF 73,93 594 ALİ BAKIR ŞEF 73,90 595 FARUK SÖYLEMEZ ŞEF 73,90 596 KUTLAY AKALIN ECZACI 73,90 597 RAFET SİNAN DURSUN ŞEF 73,87 598 AHMET KARANAZ ŞEF 73,87 599 DİLEK ÇETİNKAYA ŞEF 73,87 600 ORHAN ACAR ŞEF 73,83 601 MUALLA SEKMAN ŞEF 73,80 602 SULTAN BALCI ŞEF 73,77 603 YALÇIN YILDIRIM ŞEF 73,70 604 TACİDDİN CİRİT ŞEF 73,67 605 VEYSEL GÜMÜŞTAŞ ŞEF 73,67 606 NECİP ÇELİK UZMAN 73,57 607 AYLİN DİKMEN ŞEF 73,57 608 ÖZKAN ÖZTÜRK ŞEF 73,53 609 ŞAHİN BEREKET ŞEF 73,50 610 RIZA ARDIÇ ŞEF 73,37 611 SEYFETTİN YILDIZ ŞEF 73,33 612 NİZAMETTİN RECEPOĞLU ŞEF 73,33 613 DİDEM AKSOY ECZACI 73,33 614 MEHMET SADIK ESER ŞEF 73,20 615 TALİP ÇAKAR ŞEF 73,20 616 MEHMET KÖSEM ŞEF 73,10 617 TAMER TARLACI ŞEF 73,10 618 MEHMET SALİH MAMİKOĞLU ŞEF 73,03 619 YALÇIN TURGUT ŞEF 73,00 620 SADIK DEMİR ŞEF 73,00 621 HASAN ÖZKANLI ŞEF 73,00 622 MURAT GÜMÜŞSOY ŞEF 73,00 623 DERYA ÇAVDAR ŞEF 72,97 624 İSMAİL ÇOBANOĞLU ŞEF 72,93 625 AZİME YASEMİN ONAR ŞEF 72,87 626 PERVİN ÖZER ŞEF 72,83 627 NEJMETTİN GÜNEŞ ŞEF 72,83 628 KENAN BAL ŞEF 72,83 629 HAYRETTİN KILIÇ ŞEF 72,80 630 FAHRİ SONER ŞEN ŞEF 72,80 631 MURAT AYHAN ŞEF 72,77 632 AYHAN ERBAKIŞ ŞEF 72,70 633 NEZİHE EROĞLU ŞEF 72,50 634 MEHMET SAİT GÖKSU ŞEF 72,37 635 ŞENGÜL ÇELİKLER ŞEF 72,37 636 ÇETİN TÜRKAY ŞEF 72,37 637 ZEYNEP ÇORAKÖZÜ ŞEF(Ö) 72,33 638 VEDAT EŞDUR ŞEF 72,33 14 / 17 639 NEŞAT ÇETİN ŞEF 72,27 640 GÜLAY DAĞISTAN ŞEF 72,23 641 HASAN BAŞBUĞ ŞEF 72,20 642 ÜLFET ÖZLEM ÇUKURCA ŞEF 72,13 643 ŞENCAN SERT ŞEF 72,03 644 HASAN YILMAZ ŞEF 71,93 645 DERYA APAYDIN ŞEF 71,77 646 ELİF DİDEM İBRAHİMOĞLU ŞEF 71,77 647 YUSUF GEZER ŞEF 71,73 648 FATMA AKAY ŞEF 71,67 649 CEMAL OĞUZ ŞEF 71,67 650 HATİCE GÜLLÜ ŞEF 71,67 651 İSMAİL ARPACI UZMAN 71,57 652 NİHAT ÇÖPÇATAN ŞEF 71,47 653 MUSTAFA KENAN ÖĞRÜNÇ ŞEF(Ö) 71,47 654 AHMET CAN UZMAN 71,43 655 ADİL İŞIKER ŞEF 71,33 656 SEBAHATTİN EREN ŞEF 71,17 657 ALİ UYANIK ŞEF 71,13 658 HAKAN KILIÇARSLAN ŞEF 70,97 659 MEDENİ ONAROK ŞEF 70,90 660 HAYRULLAH ALTINDAŞ ŞEF 70,83 661 İSMAİL KANDİŞ ŞEF 70,83 662 MEHMET EMİN KOÇ ŞEF 70,83 663 HATİCE MUTLU ŞEF 70,63 664 İNAYET GÜRSES ŞEF 70,53 665 HACI MEHMET TANRIVERDİ ŞEF 70,50 666 NAİL VAN ŞEF 70,47 667 MUSTAFA ÇELİKÖRS ŞEF 70,30 668 AŞKIN ÇANKAYA ŞEF 70,20 669 FİKRİ MEŞELİ ŞEF 70,07 670 YELDA ÜK ŞEF 70,00 671 ZEYNETTİN DAĞ ŞEF 69,97 BAŞARISIZ 672 ALİ EMEN ŞEF 69,73 BAŞARISIZ 673 AHMET ARI ŞEF 69,53 BAŞARISIZ 674 HAYRETTİN ÖZDEMİR ŞEF 69,43 BAŞARISIZ 675 LEVENT KACAR ŞEF 69,40 BAŞARISIZ 676 NEVİN KARLI ŞEF 69,27 BAŞARISIZ 677 ABDULKADIR DİVİTCİ ŞEF 68,97 BAŞARISIZ 678 AHMET KESKİN ŞEF 68,90 BAŞARISIZ 679 KENAN SAZ ŞEF 68,87 BAŞARISIZ 680 AHMET TÜMAY KAYA ŞEF(Ö) 68,80 BAŞARISIZ 681 HAVVA CEYLAN UZMAN 68,13 BAŞARISIZ 682 YUSUF ŞENTÜRK PROGRAMCI 68,10 BAŞARISIZ 683 OSMAN BAŞER ŞEF 68,10 BAŞARISIZ 684 NERMİN KARADOĞAN ŞEF 68,03 BAŞARISIZ 15 / 17 685 RIZA DÜZGÜN UZMAN 67,40 BAŞARISIZ 686 SALİH ŞİMŞEK UZMAN(Ö) 67,40 BAŞARISIZ 687 MEHMET FATİH ONAT ŞEF 67,30 BAŞARISIZ 688 AYŞE ACAR ŞEF 67,20 BAŞARISIZ 689 İSMAİL HAKKI SAYLAM ŞEF 67,07 BAŞARISIZ 690 AHMET CENGİZ ŞEF 66,97 BAŞARISIZ 691 ÖMER KAYA ŞEF 66,80 BAŞARISIZ 692 HASAN ÖMER ÖZDÖNMEZ MÜHENDİS 66,47 BAŞARISIZ 693 SİBEL MİRAL PROGRAMCI 65,70 BAŞARISIZ 694 İSMET TAVUR ŞEF 65,63 BAŞARISIZ 695 FAZLI ÖNNER ŞEF 44,20 BAŞARISIZ 696 ABDULLAH TEMİZ ŞEF KATILMADI 697 KENAN ERKOL ŞEF KATILMADI 698 ASUMAN ŞAN ŞEF KATILMADI 699 GÜLCAY YILDIRIM ŞEF KATILMADI 700 HACİ OSMAN AYCİL ŞEF KATILMADI 701 MUSTAFA KAYIŞ ŞEF KATILMADI 702 ALİ YILDIZ ŞEF KATILMADI 703 İSMAİL SAYAR ŞEF KATILMADI 704 MUSTAFA OLCAY ŞEF KATILMADI 705 MURAT GÜL UZMAN(Ö) KATILMADI 706 RIZA KIVANÇ ŞEF KATILMADI 707 NURAN AKIN ŞEF KATILMADI 708 SEMA ÖZKAYA ŞEF KATILMADI 709 MELEK AVCI ŞEF KATILMADI 710 İNCİ DİREKÇİ ŞEF KATILMADI 711 AHMET AYVAT ŞEF KATILMADI 712 GÜLAY DEMİRAĞ ŞEF KATILMADI 713 MEHMET MURAT KILIÇ ŞEF KATILMADI 714 ÜNAL ŞAHİN ŞEF KATILMADI 715 ALİ ÇEKÜÇ ŞEF KATILMADI BAŞARI SIRA NO ADI SOYADI UNVAN GENEL BAŞARI PUANI (YAZILI + SÖZLÜ ARİTMETİK ORT.
Özkan Öztürk - 27.11.2014
Sürücü, "Dur" Noktasında Polise Çarptı
Aydın'da "dur" ihtarına uymayan sürücünün çarptığı polis memuru yaralandı.  Alınan bilgiye göre, Aydın-İzmir karayolu, otoyol kavşağında, yol kontrolü sırasında "dur" ihtarına uymayan 38 RP 261 plakalı otomobili kullanan sürücü, polis memuru Özkan Öztürk'e çarparak kaçtı.
Özkan Öztürk - 13.10.2014
3 Gündür Aranan 6 Yaşındaki Özkan'ın Gölette Cesedi Bulundu
Afyonkarahisar merkeze bağlı Bostanlı Köyü'nde 3 gündür kayıp olan 6 yaşındaki Özkan Öztürk'ün, Bostanlı Göleti'nde cesedi bulundu.
Özkan Öztürk - 13.10.2014
Afyonkarahisar'da Kaybolan 6 Yaşındaki Çocuğun Cesedi Gölette Bulundu
Edinilen bilgilere göre, Afyonkarahisar merkeze bağlı Bostanlı köyünde geçtiğimiz Cuma günü kaybolan Özkan Öztürk ismindeki 6 yaşındaki çocuğun cesedi, Bostanlı göletinde bulundu.
Özkan Öztürk - 10.9.2014
SGK'dan Görevde Yükselme Açıklaması
T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı'ndan 2014 yılı Görevde Yükselme Sınavı hakkında duyuru yapıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özkan Öztürk Haberleri | Özkan Öztürk Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Özkan Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özkan Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP'den Türk Kızılayı'na Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 02:23:10. #1.14#
title