Orhan Mardinli Haberleri

Orhan Mardinli haber, Orhan Mardinli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Mardinli - 14.02.2018
Dha Yurt Bülteni-22
Savunma Bakanlığı Müsteşarı Cilvegözü Sınır Kapısında Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. İsmail Demir, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde bulunan Cilvegözü Gümrük Kapısı'nda incelemede bulundu. Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. Demir, beraberinde Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Cilvegözü Mülki İdare Amiri Nursal Çakıroğlu, Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ve diğer yetkililerle birlikte gümrük alanında inceleme yaptı.
Orhan Mardinli - 13.02.2018
Dha Yurt - Savunma Bakanlığı Müsteşarı Cilvegözü Sınır Kapısında
Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. Demir, beraberinde Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Cilvegözü Mülki İdare Amiri Nursal Çakıroğlu, Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ve diğer yetkililerle birlikte gümrük alanında inceleme yaptı.
Orhan Mardinli - 13.02.2018
Zeytin Dalı Harekâtı'nda 25'inci Gün; 1439 Terörist Öldürüldü (9)
SAVUNMA BAKANLIĞI MÜSTEŞARI CİLVEGÖZÜ SINIR KAPISINDA Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. İsmail Demir, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde bulunan Cilvegözü Gümrük Kapısı'nda incelemede bulundu. Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. Demir, beraberinde Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Cilvegözü Mülki İdare Amiri Nursal Çakıroğlu, Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi ve diğer yetkililerle birlikte gümrük alanında inceleme yaptı.
Orhan Mardinli - 01.10.2016
Almanlardan Suriyeli Çocuklara Eğitim Merkezi
Açılış törenine Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Mehmet Eriş, Kaymakam Tuncay Dursun, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Alman Aalen Belediye Başkanı Thilo Rentçler, Alman Sosyal Demokrat Parti Grup Başkanı Claus Schmide ve Suriyeli öğrenciler katıldı.
Orhan Mardinli - 12.03.2016
Türkmen Çocukların Oyuncak Sevinci
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Vali Yardımcısı Orhan Mardinli'nin çadır kenti ziyareti Çadır kentte çocuklarla ilgilenmesi Çocuklara oyuncak dağıtılması Kaymakam Altınışık'ın çocuklara oyuncak vermesi Hatay Vali Yardımcısı Mardinli'nin açıklamaları Türk Kızılayı'nın aşı Türkmenler için pişiyor Türkmenler için yemek pişirme detayları Türk Kızılayı Hatay Ekip Başkanı Recep Bora Atlıhan ile röportaj Türkmen çocukların oyuncak sevinci Türk-İş tarafından gönderilen 5 bin oyuncak, Bayırbucak Türkmen bölgesindeki saldırılardan kaçanlar için kurulan Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki Güveçci Çadırkenti'nde kalan çocuklara dağıtıldı Hatay Vali Yardımcısı Mardinli: "Makedonya sınırında, Yunanistan'da bulunan insanların televizyonlarda gördüğümüz perişan haliyle buradaki misafirlerimizin bulunduğu durumu kıyasladığımız zaman; eğitimle, güvenlikle ilgili sorunları yok, hiçbir alanda sıkıntı yok ve 3 öğün Türk Kızılayı tarafından sıcak yemek veriliyor, işte hizmet budur" Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonunun (Türk-İş) Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki Güveçci Çadırkenti'nde kalan çocuklar için gönderdiği 5 bin oyuncak, Hatay Valiliği tarafından dağıtıldı.
Orhan Mardinli - 19.12.2015
Milli Mücadelede İlk Kurşunun Atılışının 97. Yıl Dönümü"
Numune Evler Mahallesi'ndeki İlk Kurşun Anıtı önünde yapılan törende saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Kaymakam Recep Soytürk, Garnizon Komutanı Jandarma Yarbay Tolunay Başer, Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ve Türkiye Kuva-i Milliye Muharip Gaziler Derneği Dörtyol Şube Başkanı Mehmet Ergin anıta çelenk sundu.
Orhan Mardinli - 10.04.2014
Türk Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıl Dönümü
Törene, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Nurettin Durmuşlar, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Hasan Koçyiğit ve emniyet personeli katıldı.
Orhan Mardinli - 24.09.2013
Hatay Valiliğinde Güvenlik Toplantısı
Toplantıya, Garnizon Komutanı Albay Hasan Polat, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Vali Yardımcısı ve Cilvegözü Gümrük Kapısı Mülki İdare Amiri Mehmet Eriş, İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Koçyiğit, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, kaymakamlar ve diğer yetkililer katıldı.
Orhan Mardinli - 23.09.2013
Hatay Pmyo 2013 2014 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı
Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Hatay PMYO Konferans Salonu'nda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, gerektiğinde milleti için canını vermeye hazır bulunan polis teşkilatının demokratik ülkelerin olmazsa olmaz kurumlarının başında geldiğini söyledi.
Orhan Mardinli - 09.08.2013
Hatay Valisi Lekesiz, Çadır Kentteki Suriyelilerle Bayramlaştı
Bayramlaşma programına, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Koçyiğit, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İl Sağlık Müdürü Sebahattin Yılmaz, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu ve Altınözü Kaymakamı Ali Arslantaş katıldı.
Orhan Mardinli - 02.08.2013
Mobese Protokolü İmzalandı
Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Türk Telekom İl Müdürü Ramazan Gezer ile diğer ilgililerin katıldığı protokolle, il ve ilçe merkezlerindeki 165 noktaya 338 sabit, 122 hareketli ve 39 Plaka Tanıma Sistemi kamerasının yerleştirileceği ve Yayladağı ile Samandağ ilçe merkezlerine ise prefabrik gözlem ünitesinin yapılacağı belirtildi.
Orhan Mardinli - 11.07.2013
Hatay'da "Güvenlik Toplantısı"
Valilik internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, valilik toplanı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, 2. Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay Hasan Polat, Vali Yardımcıları Orhan Mardinli ve Mehmet Eriş,  İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hasan Koçyiğit, İl Jandarma Eski Komutanı Jandarma Albay Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ve kaymakamlar katıldı.
Orhan Mardinli - 30.05.2013
Suriye Sınırındaki Gelişmeler Değerlendirildi
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Lekesiz başkanlığında valilik toplantı salonunda Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Vali Yardımcısı ve Cilvegözü Gümrük Kapısı Mülki İdare Amiri Mehmet Eriş, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ve kaymakamların katılımıyla toplantı yapıldı.
Orhan Mardinli - 04.05.2013
Hatay'da "Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası" Kutlamaları
Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, burada düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, ülkede her yıl binlerce ölümlü, yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazalarının yaşandığını, bunun trafik kurallarına gereken özenin gösterilmemesinden kaynaklandığını söyledi.
Orhan Mardinli - 28.03.2013
Kalp Krizi Geçiren Polis İçin Tören
İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün çeşitli birimlerinde görev yapan ve futbol oynarken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden polis memuru Zeki Bölükbaşı için İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünde tören düzenlendi. Törene, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Ethem Tatar, İskenderun 39.
Orhan Mardinli - 28.03.2013
Kalp Krizi Geçiren Polis Toprağa Verildi
Törene, Zeki Bölükbaşı'nın yakınlarının yanı sıra Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, İskenderun 39.
Orhan Mardinli - 28.03.2013
Polis Memuru İçin Cenaze Töreni
Cenaze törenine Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Belen Kaymakamı A.
Orhan Mardinli - 28.01.2013
Hatay'da Kaçakçılıkla Mücadele Devam Ediyor
Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz'in başkanlığında valilikte yapılan toplantıya, 2.Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı P.Kurmay Alb.Hasan Polat, Vali Yardımcıları Orhan Mardinli ve Mehmet Eriş, İl Jandarma Komutanı J.
Orhan Mardinli - 28.01.2013
Hatay'da Kaçakçılıkla Mücadele Toplantısı
Toplantıya 2. Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay Hasan Polat, Vali Yardımcıları Orhan Mardinli ve Mehmet Eriş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı Binbaşı Özden Dürüst ile diğer yetkililer katıldı.
Orhan Mardinli - 10.01.2013
Hatay'da "İl İdare Şube Başkanları" Toplantısı Yapıldı
Toplantıda, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, doğalgaz faaliyet raporu, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç tebligatların polis vasıtasıyla yapılmasına ilişkin genelge, Bilgi-İşlem Şube Müdürü Cahit Doğan iletişim araçlarının gelişimi ve akıllı bilgisayar kullanımının önemi gibi konularda sunum yaptılar.
Orhan Mardinli - 22.12.2012
Amik Ovası'nda 4 Köy Sular Altında
Hatay Valisi Celalettin Lekesiz'in talimatıyla Vali Yardımcısı Orhan Mardinli ve Reyhanlı Kaymakamı Yusuf Güler beraberlerindeki bir heyetle bölgede inceleme yaptı.
Orhan Mardinli - 17.12.2012
Hatay İl Emniyet Müdürlüğü'nden "Sporda Buluşalım" ve "Yarınlar İçin" Projesi
Açılışa, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, İl Sağlık Müdürü Sebahattin Yılmaz, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın ve DOĞAKA Genel Sekreter Vekili Onur Yıldız katıldı.
Orhan Mardinli - 16.12.2012
Vali Lekesiz, Asyad Yöneticilerini Ziyaret Etti
Hatay Devleti'nin 40 kişiden oluşan Millet Meclisi'nde Türk, Arap, Sünni, Alevi, Hristiyan, Ermeni ve her kesimden insan olduğunu ve oy birliği ile Türkiye'ye katılma kararı aldıklarını hatırlatan Lekesiz, şunları kaydetti: "O zamanki Hataylıların sloganı da 'Ben, sen, o yok, biz varız' idi. Dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, inanç, din, mezhep ayırımı gözetmeksizin tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları eşittir. Her bir vatandaşımız Türkiye Cumhuriyeti'nin şerefli bir üyesidir. Burası hepimizin ortak yurdu. Hep beraber bu ülkeyi, bu ili buralara taşıdık. Bundan sonra daha güzel günlere taşıyabilmek için de çelik gibi bir birlik beraberlik şart. Bu, olmazsa olmazımızdır." Ziyarete, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdür Vekili İzzettin Emre, Çekmece Belediye Başkanı Cafer Özenir, ASYAD Başkanı Tevfik Erkek, Antakya Fırıncılar Odası Başkanı Semih Ezdeşir, Sümerler, Akdeniz, Gazi ve Armutlu Mahalle muhtarları, ASYAD Başkan Yardımcısı ve üyeler de katıldı.
Orhan Mardinli - 15.12.2012
Hatay'da Kaçakçılık ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı
Toplantıya, 2. Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay Hasan Polat, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdür Vekili İzzettin Emre ve diğer yetkililer katıldı.
Orhan Mardinli - 09.12.2012
Reyhanlı'da Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı
Toplantıya, Hatay Vali Yardımcıları Orhan Mardinli, Kadim Doğan, Şahin Bayhan, Fahrettin Göncü, Volkan Köksal, Mehmet Eriş ve ilçe kaymakamları katıldı.
Orhan Mardinli - 06.12.2012
İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
Toplantıya, Vali Yardımcıları Orhan Mardinli, Volkan Köksal, Şahin Bayhan, Fahrettin Göncü ve Kadim Doğan, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yarbay Eşref Torun, Belen Kaymakamı Vekili Ali İhsan Su, İl Emniyet Müdür Vekili İzettin Emre ile kurum müdürleri katıldı.
Orhan Mardinli - 20.11.2012
İskenderun'dan İsrail'e Ticari Gemi Seferleri Başladı
Seferlerin başlatılması nedeniyle İskenderun Limanı'nda düzenlenen törene Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Sisa Denizcilik Şirketi Genel Müdürü Bülent İpek ile davetliler katıldı.
Orhan Mardinli - 20.11.2012
İskenderun'dan Hayfa'ya Ro-ro Seferleri Başladı
Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Sisa Denizcilik tarafından İskenderun Limakport Limanı'nda, Türkiye'den ilk defa Hayfa'ya gidecek olan gemi için düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Suriye'de yaşanan olumsuzluklardan sonra Cilvegözü Sınır Kapısı'nın kapandığını kaydetti.
Orhan Mardinli - 19.11.2012
AK Parti'li Bakır Mülteci Kampında
Pelin Gündeş Bakır, ilk olarak Altınözü ilçesinde iki katlı eski bir tütün fabrikasında kurulan Altınözü Konaklama Merkezi'ndeki sosyal alanları gezerek, Suriyeli misafirler ile sohbet etti. Bakır, yetkililer ile kamptaki misafirler hakkında görüştü. Suriyeli ailelerin kaldıkları bölümlere tek tek girerek yerinde inceleme yapan Bakır, konaklama merkezindeki sosyal alanlar kapsamındaki kreşleri, okulları ve 50 yataklı sahra hastanesini de gezdi. Pelin Gündeş bakır, protokol çadırında Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli ve Yayladağı Kaymakamı Tolga Polat eşliğinde basına kapalı olarak Suriyeli temsilcilerle görüştü.
Orhan Mardinli - 18.11.2012
Gazeteci Ünal Türkiye'de (2)
Suriye'de 90'ıncı günde özgürlüğüne kavuşan gazeteci Ünal'ın giriş yapacağı Yayladağı Sınır Kapıs'ında dün akşam saatlerinde başlayan heyecanlı bekleyiş, bugün saat 11.00 sıralarında yerini sevinç naralarına bıraktı. Vali Yardımcısı Orhan Mardinli'nin başkanlığında bir resmi heyetin de bulunduğu karşılama grubunun bekleyişi sırasında, Suriye tarafında ateşlenen topların sesleri de bu noktada duyuldu.
Orhan Mardinli - 17.11.2012
Milletvekili Pelin Gündeş Bakır Hataylı Mültecileri Ziyaret Etti
Gündeş Bakır, ilk olarak Altınözü Konaklama Merkezi'ndeki sosyal alanları gezerek, Suriyeli misafirler ile sohbet etti. Suriyeli ailelerin kaldıkları bölmelere tek tek girerek yerinde inceleme yapan Gündeş Bakır, konaklama merkezindeki sosyal alanlar kapsamındaki kreşleri, okulları ve 50 yataklı sahra hastanesini de gezdi.Daha sonra protokol çadırında Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli ve Yayladağı Kaymakamı Tolga Polat eşliğinde basına kapalı olarak Suriyeli temsilcilerle görüştü.
Orhan Mardinli - 16.11.2012
Bakır, Türkiye'ye Sığınan Suriyelileri Ziyaret Etti
Burada Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli ve Yayladağı Kaymakamı Tolga Polat tarafından karşılanan Bakır, kamp hakkında yetkilerden bilgi aldı.
Orhan Mardinli - 16.11.2012
Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler
Burada Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli ve Yayladağı Kaymakamı Tolga Polat tarafından karşılanan Bakır, kamp hakkında yetkilerden bilgi aldı.
Orhan Mardinli - 02.11.2012
Hatay'da Gadir-i Hum Bayramı
Ziyarette Lekesiz'e, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Eşref Torun ile İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç eşlik etti.
Orhan Mardinli - 27.10.2012
Kurban Bayramını Kutluyoruz
Ziyarete, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Vekili Jandarma Yarbay Eşref Torun, İl Emniyet Müdür Vekili İzzettin Emre, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Halil Yücelen, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Halil Sanlı, İl Sağlık Müdür Vekili Servet İrez, İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu ile ilçe başkan ve kaymakamları katıldı.
Orhan Mardinli - 26.10.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
GAZİANTEP, (DHA) (26.10.2012) ///////////// Bayramda şehitler unutulmadı HATAY Vali Vekili Kadim Doğan Kurban Bayramı'nda Antakya Şehitliği'ni ziyaret etti. Doğan'ın ziyaretine, Garnizon Komutanı Vekili P. Yarbay Erol Beyazıt, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Doğan, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı Vekili J.
Orhan Mardinli - 20.10.2012
Kaçakçılıkla Mücadele Koordinasyon Toplantısı
İşbirliği, azim ve kararlılığın, kaçakçılar üzerinde yapacağı caydırıcılık etkisi bakımından da önem arz ettiğini ifade eden Lekesiz, toplantıda şunları kaydetti: "Bölücü terör örgütü ve onunla bağlantılı suç örgütlerinin gelir kaynaklarının bir bölümünü de kaçakçılıktan elde ettikleri göz önüne alındığında, kaçakçılıkla mücadele, terörle mücadelenin de önemli bir parçasıdır. Kaçakçılık, ülkemizin ekonomik ve sosyal yapısının, halk sağlığının olumsuz etkilenmesine, vergi kaybına, üreticilerin zarar etmesine, vergisiz bir kazanca, dolayısıyla haksız rekabete ve vergisini ödeyen mükelleflerin mağdur duruma düşmesine yol açar. Öte yandan ülkemize dışarıdan sokulan kaçak hayvanlardan hastalık taşınmasına yol açar." İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden ilgililerin bir sunum gerçekleştirdiği ve konuyla ilgili alınan ve alınacak önlemler hakkında bilgi verdiği toplantıya, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutan Vekili Eşref Torun, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Adnan Korkmaz ve diğer yetkililer katıldı.
Orhan Mardinli - 16.10.2012
Tügiad Çukurova Toplantısı
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ile Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri'nin de Suriye'deki olayların kent ekonomisine etkileriyle ilgili konuşma yaptığı toplantıya, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Vergi Dairesi Başkanı Harun Dumlu ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de katıldı.
Orhan Mardinli - 10.10.2012
Suriye'deki Olaylar
Valilik internet sitesinde yer alan basın açıklamasında, Abdurrahman Melek Toplantı Salonu'nda, 2. Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı Piyade Kurmay Albay Hasan Polat, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Başoğlu, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, kaymakamlar ve diğer yetkililerin katılımıyla 7 Ekim'de toplantı yapıldığı belirtildi.
Orhan Mardinli - 18.09.2012
BM ve Arap Birliği Suriye Özel Temsilcisi El-Ahdar El-İbrahimi Hatay'da
Vali Yardımcısı Orhan Mardinli'nin eşlik ettiği el-ibrahimi çadırkent ziyaretinin ardından Hatay Havaalanı'na geçti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Mardinli Haberleri | Orhan Mardinli Kimdir - Haberler - Orhan Mardinli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Mardinli kimdir, hayatı ve biyografisi. İskenderun'da Muhtarlar ve Halkla Buluşma Toplantısı Yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:39:58. #1.14#

title