Haberler » Spor » Nihat Özdemir: Ali Koç fotoğrafı ben çekeyim dedi - Spor

Nihat Özdemir: Ali Koç fotoğrafı ben çekeyim dedi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrasında çok konuşulan fotoğraf hakkında açıklama yaptı. Özdemir, fotoğrafı Ali Koç'un kendisinin çekmek istediğini belirtti.

Nihat Özdemir: Ali Koç fotoğrafı ben çekeyim dedi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı , CNN Türk'te yayınlanan Pazar Akşamı Futbol programına önemli açıklamalarda bulundu.

FOTOĞRAFIN PERDE ARKASINI ANLATTI

Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sonrası çok konuşulan fotoğraf hakkında da yorum yapan Nihat Özdemir, "Galatasaray formalı bir çocuk maç sonrasında protokolün oraya geldi. ve benimle fotoğraf çektirdi. Sonra Mustafa Cengiz'e sarıldı. Ali Koç, 'Fotoğrafı ben çekeyim' dedi. Güzel bir durum oluştu." dedi.

CEZANIN KALDIRILMASINA SAYGI GÖSTERİLMELİ

Tahkim Kurulu'nun Ali Koç'un hak mahrumiyeti cezasını kaldırmasını yorumlayan Özdemir, "Mustafa Cengiz'e ceza verilmemesine nasıl saygı gösterildiyse, Tahkim Kurulu'nun Ali Koç'un cezasını kaldırmasına da saygı gösterilmeli" şeklinde konuştu.


Haber Videosu

: Nihat Özdemir: Ali Koç fotoğrafı ben çekeyim dedi
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler