NBA maçında kalçasını açan Lizzo, eleştirilere cevap verdi: Eleştirileriniz sizi ilgilendirir

NBA maçında kalçasını açan Lizzo, eleştirilere cevap verdi: Eleştirileriniz sizi ilgilendirir

Haberler.com - Haberler | Spor

Ünlü rapçi Lizzo, Los Angeles Lakers ile Minnesota Timberwolves arasında oynanan maçta kendi şarkısı çalmaya başlayınca dans etmiş ve kalçası açılmıştı. Eleştiri yağmuruna tutulan rapçi, "Eleştirileriniz sizi ilgilendirir, beni etkilemez. Olumsuz eleştirilerin hayatımda yeri yok" açıklamasını yaptı.

27 Ocak 2020'de sahiplerini bulacak 62. Grammy Ödülleri'ne 8 dalda aday olan Lizzo, NBA takımlarından Los Angeles Lakers ile Minnesota Timberwolves arasında oynanan maçı izlemeye gitti. Kıyafet tercihiyle çok konuşulan Lizzo, maçta kendi şarkısı Juice çalınca dayanamayıp oynadı ve kalçasını açtı. Herkesi şaşkına uğratan Lizzo, eleştirilere maruz kalmıştı.

"İKİYÜZLÜ VE ŞİŞMAN FOBİSİ"

31 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, kıyafeti hakkında yapılan yorumlara bir açıklama getirdi ve eleştirileri "İkiyüzlü ve şişman fobisi" olarak tanımladı. Instagram hesabından açıklama yapan Lizzo, şunları söyledi:

"Olduğum kişi olarak yapmayı seçtiğim şeyler, aynı şeyi yapmak için size ilham verebilir. Benim gibi olmak zorunda değilsiniz. Kendiniz gibi olmanız gerekiyor. Ve asla hiç kimsenin sizi engellemesine ve kendinizden utanmanıza neden olmasına izin vermeyin.

"HAYATIMI VE DUYGULARIMI KONTROL EDEMEZSİNİZ"

Bu, benim her zaman olduğum kişi. Şimdi herkes görüyor. Eleştirileriniz sizi ilgilendirir, beni etkilemez. Olumsuz eleştirilerin hayatımda yeri yok; hayatımı ve duygularımı kontrol edemez. Hayatımın en mutlu dönemindeyim, etrafım sevgiyle çevrili. Şaşırttığımı biliyorum, çünkü daha önce hiç böylesini görmediniz. Benim gibi vücudu olan birini bu tarz kıyafetlerle ve böyle hareketlerle görmeye alışık değilsiniz. Hiçbir zaman kendimi sansürlemek istemiyorum. Kendimi sessizleştirmeyeceğim. Bazılarına seksi gelmediğim için kendi değerimi azaltmayacağım" ifadesini kullandı."

##12705646##

NBA maçında kalçasını açan Lizzo, eleştirilere cevap verdi: Eleştirileriniz sizi ilgilendirir
Haber Yorumları (12)
SEVDALI: tek kelimeyle iğrenççç
NİHAN: ne kadar güzel özetlemiş duygularını, benliğini, inandığı, savunduğu ve hatta hayattaki duruşunu sergilemiş . çok taktir ettim. ben şahsen bu tarz giyinen biri değilim çevremde de bu giyim tarzı yok. fakat sizler özellikle şu çirkin yorumları yapanlar baktığınızda güzel yada çirkin sadece bir vücut gördünüz oysa bu değil verdiği . Kendisi ile ne kadar mutlu olduğunu yansıtmak istemiş. Çünkü hiç kimse sizin, bizim istediğimiz tarzda giyinemez ve davranamaz
ERENDERDİÇOK: Böyle bir kıyafeti inanın bayan olsaydım samimi belirtiriyorum asla giymezdim modern çizgilerde güzel giyinme göze hoş gelen renk uyumu bütünsel giyim tarzı farklı kavramlar. Terbiyesizlik ayrıca kıyafet kesinlikle yakışmamış insanları dış görünümüyle asla değerlendirmem kilo değil önemli husus ruhsal güzellik haberdeki tablo net biçimde ruhsal bozukluk böyle bir kıyafeti inanıyorum hiç bir bayan giymez toplum içinde yazıklar olsun utandım erkek olarak.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title