Naci Bostancı Haberleri

Naci Bostancı haber, Naci Bostancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Naci Bostancı 27.5.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı'dan 'Dokunulmazlık' Tepkisi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıkların kaldırılmasını düzenleyen Anayasa değişikliğinin iptali için Anayasa Mahkemesi'ne (AYM) başvuran milletvekillerine tepki gösterdi.
Naci Bostancı 27.5.2016
AK Parti'de Grup Başkanvekilliği Seçimi
AK Parti Grup Başkanvekilliklerine Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Amasya Milletvekili Naci Bostancı, Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş ve İstanbul Milletvekili Mehmet Muş seçildi.
Naci Bostancı 27.5.2016
Dokunulmazlıklarla İlgili Anayasa Değişikliği
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıkla ilgili Anayasa değişikliği konusunda Anayasa Mahkemesi ve AİHM'e başvuru konusunda, "Gitsinler, her yere gitsinler; hukuk değerlendirecektir ve neticede kimin neyi olduğunu, böyle ucuz siyasi spekülasyonlarla değil, hukuki delillerle ortaya koyacaktır.
Naci Bostancı 26.5.2016
AK Parti'den CHP Grubundaki Sloganlara Suç Duyurusu
CHP'nin iki gün önceki TBMM Grup Toplantısı'nda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti, parti yönetici ve mensuplarını hedef alan sloganları karşı AK Parti Genel Merkezi adına Genel Sekreter Abdulhamit Gül ve Parti Grubu adına Başkanvekilleri Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan ve Coşkun Çakır "Cumhurbaşkanına alenen hakaret" ve "kamu görevlisine görevinden dolayı alenen hakaret" suçlarından ayrı ayrı suç duyurusunda bulundu.
Naci Bostancı 25.5.2016
AK Parti Grup Yönetimi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekilleri Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan ve Coşkun Çakır'ın ortaklaşa yaptıkları basın açıklamasında, dün TBMM çatısı altında gerçekleştirilen CHP Grup Toplantısında; siyasetin adabı, ahlakı, nezaketiyle hiçbir şekilde bağdaşmayacak olaylar yaşandığı vurgulandı.
Naci Bostancı 25.5.2016
AK Parti'den CHP'ye Dava
AK Parti Grup Başkanvekilleri Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan ve Çoşkun Çakır imzası ile yapılan yazılı açıklamada, 24 Mayıs Salı günü yapılan TBMM'de CHP grup toplantısında yaşananlara dikkat çekilerek, yapılan hakaretler nedeniyle hukuki yollara başvurulacağı belirtildi.
Naci Bostancı 24.5.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, öneri üzerinde yaptığı konuşmada, yeni hükümetin kurulma sürecinin kamuoyunda takip edildiğini ve üzerinde tartışmalar yapıldığını belirterek, süreç yaşanırken gerek Meclis gerekse başka yerlerde işin hakikatinin ıskalandığını, "Tek kişi emrediyor, sizler de yapıyorsunuz, bir kişinin iradesiyle her şey şekilleniyor" tarzında, olan biteni anlamaktan uzak değerlendirmeler yapıldığını söyledi.
Naci Bostancı 18.5.2016
Dokunulmazlık" Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı da dokunulmazlık meselesinin torbadan çıkmadığını anlatarak, her grubun dokunulmazlıklarla ilgili geçmişten beri şikayeti olduğunu, düzenlemenin mevcut haliyle koruma ve kollama getirdiğine dair eleştiriler yapıldığını söyledi.
Naci Bostancı 17.5.2016
AK Parti İle CHP Arasında Başbakanlığı bırakan Davutoğlu Polemiği
AK Parti'li Naci Bostancı, CHP'li Köse'nin, "Cumhurbaşkanı Başbakan'ın iş akdini feshetmiştir" sözünün yanlış olduğunu Erdoğan'ın yasalara aykırı davramadığını söyledi.
Naci Bostancı 13.5.2016
Dokunulmazlık Teklifi Haftaya Görüşülecek
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, hakkında dosyası olan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin Anayasa değişiklikliği teklifinin birinci tur görüşmelerinin 17 Mayıs Salı günü, ikinci tur görüşmelerinin ise 20 Mayıs Cuma günü gerçekleştirileceğini bildirdi.
Naci Bostancı 13.5.2016
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlık teklifi için açıklanan takvimle ilgili olarak, “Beraber düzenlediğimiz bir takvim bizim grup önerimiz çerçevesinde Pazartesi, Çarşamba olacak, hepsi biliyor.
Naci Bostancı 5.5.2016
Naci Bostancı: Şu Anda Ortada İstikrarsızlık Adına Bir Durum Yok
Ak Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıklamalarına yönelik "Sayın Başbakan'ımız uzun yıllar boyunca onurla memleketi için hizmet etmiş bir insandır.
Naci Bostancı 5.5.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti'de olağanüstü kongre kararıyla ilgili, "Ortada bir siyasal istikrarsızlık ya da kriz durumu söz konusu değildir.
Naci Bostancı 3.5.2016
Kolluk Gözetim Komisyonu Kuruluyor
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Dokunulmazlıklar meselesinde hukukun dışında bir şey yok. Yargıdan korkacak bir şey yok. Hukukun dışında hiçbir iş yok. Hukukun dışında atılmış hiçbir adım yok. Her şey hukuk çerçevesinde.
Naci Bostancı 3.5.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, iktidar partisi olarak parlamentonun çalışmalarında sükuneti korumak için azami derecede hassas davrandıklarını belirterek, "HDP vekilleri gerilimi yükseltmiş ve olayların çıkmasının müsebbibi olmuşlardır.
Naci Bostancı 28.4.2016
TBMM Genel Kurulu'nda Yaşanan Kavga
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, TBMM Genel Kurulu'nda dün maalesef istenmeyen, sevimsiz olaylar yaşandığını, milletvekilleri arasında arbede çıktığını belirterek, "Olay dolayısıyla son derece üzgünüz." dedi.
Naci Bostancı 26.4.2016
CHP'nin, Çocuk Hakları İzleme Komisyonu Kurulması Teklifi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, HDP Grup Başkanvekili Çağlar Demirel ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural ile ayrı ayrı görüştüklerini belirten Özel, TBMM'de bu komisyonun kurulması taleplerini ilettiklerini aktardı.
Naci Bostancı 22.4.2016
TBMM Genel Kurulu'na Ergenekon Davası Damga Vurdu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, “Türkiye’de hukuk belki kimi aksamalar yaşamakta, kimi zaman problemler ve üzerine spekülasyonlar doğmakta ama nihai olarak kamu vicdanını tatmin edecek bir güzergâhta ilerlemektedir.
Naci Bostancı 22.4.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Yargıtayın Ergenekon davası kararına ilişkin, "Yargının kararı kamu vicdanını tatmin edecek mahiyettedir.
Naci Bostancı 19.4.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ise çocuk istismarının son derece önemli bir konu olduğunu ve bu konuyla ilgili istismara izin verilemeyeceğini, bu konuya insan olmanın vasfıyla odaklanılması gerektiğini söyledi.
Naci Bostancı 12.4.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Kutlu Doğum Haftası'nın kutlandığını anımsatarak, "İslam'ın emirleri ve anlatımları sadece Müslümanlara yönelik değil, bütün insanlığa yönelik mesajlar taşıyor.
Naci Bostancı 7.4.2016
MHP'den CHP'ye "Dokunulmazlık" Önerisi
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, dokunulmazlıklara ilişkin önerilerini, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'dan sonra CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'e de iletti.
Naci Bostancı 7.4.2016
MHP'den AK Parti'ye Dokunulmazlık Ziyareti (3)
Mhp'den AK PARTİ'YE DOKUNULMAZLIK ÖNERİLERİ MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, dokunulmazlıkların kaldırılmasına yönelik dört öneriyi AK Partiye iletti. AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ise önceliklerinin dokunulmazlıklara ilişkin geçici bir anayasa değişikliği çerçevesinde tüm fezlekelerin yargıya intikal edilmesi olduğunu söyledi.
Naci Bostancı 7.4.2016
MHP'den AK Parti'ye Dokunulmazlık Teklifi
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, partisinin dokunulmazlıklara ilişkin 4 maddelik önerisini AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı’ya iletti.
Naci Bostancı 7.4.2016
MHP'nin "Dokunulmazlık" Önerisi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıkla ilgili düzenleme konusunda, "Bunu daha da uzatmak niyetinde değiliz. Zaten gerekli görüşmeler yapıldı, partiler pozisyonlarını ortaya koydu.
Naci Bostancı 7.4.2016
Vural: Dokunulmazlıklar Konusunda 4 Önerimizi AK Parti'ye İlettik
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılması konusunda AK Parti’ye 4 öneri ilettiklerini açıkladı. MHP olarak bu 4 öneriyi Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Naci Bostancı’ya takdim ettiklerini anlatan Vural, “Bu konuda Anayasa ve İçtüzük çerçevesinde bir adım atılabileceğini, bir siyasi irade oluşturabileceğini düşünüyoruz.
Naci Bostancı 7.4.2016
MHP'den AK Parti'ye "Dokunulmazlık" Önerisi
Vural, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'yı ziyaret ederek önerilerini iletti.
Naci Bostancı 7.4.2016
Bostancı: Muhakkak Dokunulmazlığa İlişkin Anayasa Değişikliğini Getireceğiz
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, MHP’nin kendilerine dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda 4 öneri sunduğunu ve parti olarak bu önerileri görüşeceklerini söyledi.
Naci Bostancı 7.4.2016
Mhp, Dokunulmazlıklarla İlgili Önerilerini AK Parti'ye İletti
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, dokunulmazlıklar konusunda MHP’nin önerilerini sunmak üzere AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı’yı ziyaret etti.
Naci Bostancı 7.4.2016
MHP'den AK Parti'ye Dokunulmazlık Ziyareti
Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural, milletvekili dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin tekliflerini saat 12.30'da AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'ya iletecek.
Naci Bostancı 5.4.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı da modern dünyada teröristlerin, saman altından su yürütmeye çalıştıkları gibi aynı zamanda meşru imkanları da kullanmaya çalıştıklarına dikkati çekti.
Naci Bostancı 4.4.2016
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu Hakkındaki Gensoru
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı da sataşma gerekçesiyle söz alarak, "Çocuk tacizi meselesi; hiç kimsenin, hiçbir şekilde, hiçbir söze, lafa, iddiaya gerek duymaksızın safının belli olduğu bir konudur.
Naci Bostancı 1.4.2016
AK Parti'den Siyasi Etik Kanunu Teklifi (2)
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve çok sayıda AK Parti'li milletvekili tarafından imzalanarak TBMM Başkanlığına sunulan kanun teklifine göre, Siyasi Etik Komisyonu, her yasama dönemi başında siyasi partilerin kendi etik kurullarının üyeleri arasından bildirdiği 11 üyeden oluşturulacak.
Naci Bostancı 1.4.2016
AK Parti'den Siyasi Etik Kanunu Teklifi (1)
Teklif, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve çok sayıda AK Parti milletvekilinin imzasını taşıyor.
Naci Bostancı 31.3.2016
Meclis, Nisan Ayında Yoğun Gündemle Çalışacak
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, sataşma gerekçesiyle söz alarak, "Milletimiz hiçbir tehdide pabuç bırakmaz.
Naci Bostancı 31.3.2016
TBMM Genel Kurulu'nda Diyarbakır'daki Terör Saldırısı Kınandı
TBMM Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "Bütün bu terör olaylarına karşı, bütün şiddete karşı hep birlikte bütün partilerin siyasetlerimizi ve nereye ait olduğumuzu ideolojik sınırları düşünmeden hep birlikte karşı durmamız gerekiyor. Ancak bu sayede lanetlediğimiz terörün geriletebiliriz diye düşünüyorum ve her seferinde, her olayda bir daha yaşanmamasını dilemekle, bu Parlamento'dan birlik çağrılarının yükselmesini temenni ediyorum. YARALI polislerimize acil şifalar diliyorum." AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ise, Diyarbakır'daki saldırta değinerek, "Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara şifa diliyorum.
Naci Bostancı 31.3.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı da şunları kaydetti: "Askerler, teröre karşı mücadele için operasyon maksadıyla dağlara giderken onların önünü kesenler vardı.
Naci Bostancı 31.3.2016
AK Parti'den CHP'ye Dokunulmazlıklarla İlgili Yeni Teklif
Ak Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıklarla ilgili son tekliflerini CHP'ye iletti.
Naci Bostancı 31.3.2016
Chp, AK Parti'nin Dokunulmazlık Teklifini Değerlendirecek
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'i Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki (TBMM) makamında ziyaret etti.
Naci Bostancı 31.3.2016
AK Parti'den Dokunulmazlıkların Kaldırılmasıyla İlgili Yeni Teklif
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti’nin dokunulmazlıklarla ilgili yeni teklifini CHP’ye iletti.
Naci Bostancı 31.3.2016
AK Parti'den CHP'ye "Dokunulmazlık" Ziyareti
Özel, AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'nın dokunulmazlıklara ilişkin ziyaretinin ardından, gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Naci Bostancı 31.3.2016
AK Parti'den CHP'ye "Dokunulmazlık" Ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, dokunulmazlıklar konusunda görüşmek üzere ziyaret ettiği CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e, partisinin hazırladığı teklifi verdi.
Naci Bostancı 31.3.2016
AK Parti'den CHP'ye "Dokunulmazlık" Ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Teklifimiz madde 83'ün dokunulmazlıklarla ilgili komisyonlara havale ettiği prosesi bir kereye mahsus olmak üzere kaldırmak ve tüm dosyaların yargıya intikalini sağlamak esaslı." dedi.
Şu an buradasınız: Naci Bostancı Haberleri | Naci Bostancı Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Naci Bostancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Naci Bostancı kimdir, hayatı ve biyografisi. Buldan ile Bostancı Arasında Tartışma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 10:02:56. #1.15#
title