Haberler » Spor » Mustafa Cengiz, Ömer Bayram'ın Pereira'ya müdahalesine tepki gösterdi! - Spor

Mustafa Cengiz, Ömer Bayram'ın Pereira'ya müdahalesine tepki gösterdi!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ömer Bayram'ın Galatasaray-Trabzonspor maçında Pereira'ya müdahalede bulunmasıyla ilgili, "Ömer Bayram, haklı ya da haksız olsun öyle bir hareket yapmaması gerekir. Reaksiyonunu doğru bulmuyorum." dedi.

Mustafa Cengiz, Ömer Bayram'ın Pereira'ya müdahalesine tepki gösterdi!

Başkanı , gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu. Cengiz, "Öncelikle Trabzon seyircisine, yönetimine, başkanına teşekkür ediyorum, bizi müthiş ağırladılar. Tribünler dostluk içinde hakaret, küfür olmadan destekledi. Şiddetli yağış altında iki takım da ölümüne mücadele etti. çok da iyi performans gösteriyor, haklı da olsa, haksız da olsa öyle bir reaksiyon vermemeli. Hakem her türlü kartı verebilir, özgür. Karşı takımın futbolcunun da 5 dakika yerde kalması Ömer'in süper güçleri hakkında bizi düşünmeye zorladı. Arkadaşlar el sıkmaya bile korkuyorlar" dedi.

"EN SERT MÜCADELEYİ VERİYORUZ"

Cengiz, "Ben Galatasaray tarihinin en ağır cezasını aldım TFF'den. Bir şeyleri çok söyleyince ağlıyor, yaka mikrofonuna bile konuşuyor deniyor. Sadece konuşmakla olsaydı, Çiçero Sezar olurdu. Sadece konuşmakla olmaz, haklı olmalısınız. Haklı olmak için sizin bakış açınızla karşı tarafın bakış açısının örtüşmesi demek. Karşı tarafın da argümanları vardır. Samimiyet içinde yapıyorsanız, empati yaparak karşıyı da düşünmelisiniz. Biz görebileceğiniz en sert mücadeleyi veriyoruz. Sürekli olarak bunu gündeme getirmek, bu mücadelenin değerini ve anlamını yitirir" açıklamasında bulundu.

FALCAO AÇIKLAMASI

Cengiz, "Diyelim ki Falcao'yu sadece Galatasaray istedi, bu da bizim için mutluluk. Falcao inşallah tamamen atlatacak. En az 2 yıl Türk futboluna ve Galatasaray'a hizmet etmek istiyor. En yüksek randımanı vereceğine ve taraftarımızın üzerine kurduğu inanılmaz baskıyı hafifleteceğine inanıyorum. Falcao tutkuya layık olacak"diye konuştu.


Haber Videosu

: Mustafa Cengiz, Ömer Bayram'ın Pereira'ya müdahalesine tepki gösterdi!
HABER YORUMLARI (15)

 • SADO:
  Başkan bunamaya başladı ne dediğini bilmiyor herhalde Sezon başında böyle konuşmuyordun başkan, Başkan Aklını başına topla Galatasaray taraftarı seni de göndermesini bilir
 • FENERLİBAHÇELİ34:
  ''Falcao yu sadece G. Saray istedi. . bu da bizim için mutluluk'', lafa bak. Sezon başında ''Falcao bizi seçti. . '' diyordunuz. Başka isteyen var mıydı ki? Başkan ne diyorsun sen?
 • OBJEKTİF OLALIM.:
  Mustafa Cengize saygı duyuyorum ama SÜLEYMAN SEBA gelmiş geçmiş en iyi başkandır. Bunu tartışmak bile futbol konusundaki bilgisizliğin Nirvanasıdır.
 • ULTRAASLAN:
  süleyman seba gibi onurlusu hala gelmedi, rakiplerinin bile saygısını kazanan tek başkan, mustafa başkan onun tırnağı olamaz, bunu bir galatasaylı olarak söylüyorum
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler