Mustafa Cengiz: Gün destek günüdür

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında bir miktarı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere şahsen bağışta bulunacağını açıkladı.

27.03.2020 20:53 | Son Güncelleme: 27.03.2020 22:05

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunacağını açıkladı. Sarı-kırmızılıların resmi sitesinden yapılan açıklamada, "Devletimiz, belediyelerimiz, sağlık ve kamu çalışanlarımız bu uluslararası salgına karşı ulusal çapta özverili ve kahramanca mücadele vermektedirler. Her şeyi devletten beklemeden, bu mücadeleye sonuna kadar destek olmak zorundayız.

"MİKTAR DEĞİL KATILIM ÖNEMLİ"

Bizler, insanlarımıza 'Evde kalın' derken; ihtiyaç sahiplerine yaşamlarını sürdürebilmeleri için beslenme ve sağlık gibi hayati konularda yardımcı olmak, sorumluluk sahibi ve gücü yeten her vatandaşımızın görevidir. Devletimize destek olmak için #KarıncaKararınca bir miktarı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere ilgili bakanlığın hesabına şahsen bağışlayacağım. Miktar değil, katılım önemli. Herkesi desteğe davet ediyorum. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız" ifadelerine yer verildi.

Mustafa Cengiz: Gün destek günüdür

Kaynak: İHA

İlgili Haberler

Haber Yorumları (3)
MEMLEKETİM: Bunlari kim dinliyor. Ya arkadas bunlar kendilerini ne zannediyor.
ZÜHTÜ: Adam yardım yapıyor saaaaa ne
KENAN: ZAMANI GELİNCE VERGİLERİ AFFET DEYİP DEVLETE YÜKLEMEK İÇİN ZEMİN HAZIRLIYOR
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title